fbpx

Посчитайте стоимость
капитального ремонта

Заполните основные параметры
Площадь всей квартиры (м2)
Площадь кухни (м2)
Площадь санузла (м2)
Высота потолков (м)
Сколько комнат
Количество дверей

Калькулятор ремонту: сучасний інструмент для замовників і спеціалистів

Для самостійного розрахунку витрат на ремонт просунуті будівельні компанії впровадили сучасну послугу – калькулятор ремонту. Програма економить час замовника, не потребує аналізу громіздких прайс-листів. Калькулятор ремонту квартири з матеріалами допомогає визначити прийнятний вид ремонту та оцінити витрати в конкретному випадку.

Онлайн-калькулятор кошторису ремонта (Україна)

Перед початком робіт замовника цікавить питання розрахунку вартості. Якщо звертатися до будівельних бригад немає можливості, на допомогу приходить калькулятор кошторису. Безкоштовне програмне забезпечення розміщено на сайтах будівельних компаній. Декілька хвилин – і клиєнт отримує математичні розрахунки.

Для різних компаній калькулятор ремонту (Україна) може дещо відрізнятися функціоналом. Якісний сервіс враховує всі види робіт і аналізує актуальну динаміку цін.

Робота з застосунком проходить в 7 простих етапів.

 1. На сайті будівельної компанії обрати розділ «Калькулятор».
 2. Вказати тип забудови: вторинне житло, новобудова, заміський будинок, офісні приміщення. Тип і вік забудов визначає специфіку ремонту.
 3. Обрати вид ремонту. Потрібен капітальний чи косметичний ремонт? Можливий ремонт окресого приміщення (санвузол, балкон, окрема кімната).
 4. Позначити види робіт. У випадку перепланування – демонтаж перегородок. Квартири в новобудовах не потребують демонтажної підготовки. Більшість стін необхідно вирівняти перед чистовою обробкою. Калькулятор ремонту квартири (Київ) визначає вартість додаткових послуг. До додаткового сервісу відносять вивізбудівельного сміття, доставку матеріалів, прибирання приміщення.
 5. Відзначити об’єм роботи для підлоги, стін та стелі. Пропонується випадаючий список робіт з інтерактивними вікнами. Опції можна додавати або забирати, в залежності від бюджету замовника.
 6. Внести площу приміщень, висоту стель, загальну площу. Калькулятор ремонту в квартирі з високими стелями або в тісних умовах автоматично вносить  или в стесненных условиях автоматически вносит поправочний коефіцієнт 1,5.
 7. Натиснути кнопку «Розрахувати». Готовий документ в форматі pdf готовий до завантаження або друку.

Калькулятор ремонту квартири: переваги та недоліки

Використання сервісу має ряд переваг:

 • швидкість розрахунків економить час замовника;
 • програма має простий і зрозумілий функціонал;
 • программне забезпечення універсальне для всіх типів забудов та приміщень.

Специалисти будівельних компаній слідкують за актуальністю цін в програмі. Сервіс має похибки в деталях, тому дає приблизні результати.

Неточності в роботі калькулятора пов’язані з неправильними вимірами приміщень. Перелічити всі види робіт в програмі не представляється можливим. Калькулятор ремонту квартири не враховує нюанси ремонту: кількість електроточок, дверні прорізи, установка сантехніки.

Стандартний калькулятор ремонту квартири (Україна) дає похибку до 10% від ціни. Точна сума узгоджується на підставі дизайн-проекту під час особистої зустрічі з майстром.

При небажанні або неможливості працювати в онлайн-режимі розроблений калькулятор ремонту квартири, скачати який можна на смартфон, планшет або комп’ютер. Наприклад, сервіс MagicPlan формує схему приміщення на підставі панорамних фото. Схематичні елементи об’єднуються на загальному кресленні. В ручному режимі додаються вікна, двері, сходи.

Homestyler Interior Design дозволяє експериментувати з колірною гамою приміщень, варіантами обробки, розстановкою меблів.

Калькулятор материалів для ремонту: види, можливості, перспективи

Розрахунок кількості і вартості матеріалів проводиться за допомогою універсальних чи специфічних сервісів.

Універсальні програми (Волма, Knauf) пропонують комплекс матеріалів в залежності від поставленого будівельного завдання. Сервіси працюють поетапно. Простий інтерфейс зрозумілий фахівцям і новачкам.

 1. Специфічний калькулятор матеріалів для ремонту враховує тип матеріалів і приміщень.
 2. Калькулятори плитки (Kerranova, Kerama Marazzi). Функціонал дозволяє змоделювати приміщення в форматі 3D, розставити сантехніку і визначитися з колірною гамою.
 3. Сервіс розрахунку гіпсокартону (Knauf, Gyproс) враховує кількість і цільове призначення матеріалу.
 4. Калькулятор шпалер (CalcSoft) видає кількість шпалер, ціну, залишки матеріалу. Просунуті сервіси визначають площу стін і периметр.
 5. Розрахунок фарби проводиться за допомогою додатків Marshall, Tikkurila. Враховується кількість шарів, що наносяться, колір, площа поверхні.

Калькулятор будматеріалів для ремонту квартири «Буд-калькулятор» – універсальний сервіс для розрахунку кількості підлогових покриттів.

Професійний калькулятор вартості матеріалів для ремонту враховує витрати комплектуючих і їх вартість. Економічна складова обчислюється на підставі середньої вартості одиниці товару.

Окремі програми розроблені для обчислення кількості тепло- і звукоізоляційних блоків відповідно до чинних нормативів.

Калькулятор ремонту (Київ) проводить розрахунок попереднього кошторису. Якщо бюджет влаштовує замовника, можна отримати безкоштовну консультацію майстра компанії NSDgroup на дому. Похибка розрахунків мінімальна, якість ремонту гарантовано. Досвідчені фахівці дадуть відповідь на всі актуальні питання.

(Пока оценок нет)
Загрузка...