Будівництво будинків під ключ за 4 місяці
з гарантією 10 років під ваш бюджет

газобетон, керамічний блок або цегла

 • Будуємо як для себе і точно в термін
 • Фахівці з 15 річному стажем
 • З нами Ви заощадите до 20% на закупівлю матеріалів
розрахуватиБудинок під Ключ по Індивідуальному Проекту

Ми звикли асоціювати поняття «вдома» з теплом домашнього вогнища і затишком сімейного побуту. Але в умовах стрімкого розвитку технологічного процесу приватний будинок повинен бути не тільки теплим і комфортним, але також енергоефективним, надійним, міцним, екологічно чистим і пожежобезпечним. Будинок під ключ від компанії NSDgroup – це реалізація індивідуального проекту вашого особняка відповідно до європейських стандартів якості, згідно з усіма міжнародними правилами експлуатації.

Краща архітектурна концепція, оптимальні пропозиції планування приміщень та облаштування території, унікальні дизайнерські рішення – це те, що ми готові запропонувати незалежно від площі території, особливостей ремонтно-будівельних робіт і бюджету.
Вартість та комплектація робіт за видами
У чому перевага будівництва будинків під ключ?

Будівництво будинку під ключ – це не данина моді чи бажання виділитися своїм статусом. Це єдине економічно вигідне і практичне рішення. Правильна організація комплексних проектно-будівельних робіт дозволить заощадити більше 15% від покупки готового житла планованої площі. Плюс до всього, все клопоти зі складання кошторису, підготовці проектів та, що найголовніше, зведення, ремонту і впорядкування території лягають на плечі підрядника.

Будівництво під ключ – це гарантія того, що зведена будівля буде в усьому відповідати вашим вимогам і відповідати високим показникам комфорту і безпеки.

Сучасні мегаполіси розвиваються настільки швидко, що за всю вільну територію щогодини ведеться боротьба міжнародних компаній і місцевих інвесторів. Тому будівництво будинків в Києві не варто відкладати до «кращих часів». Приватний сектор міста і передмістя – це ласий шматочок як для жителів міста, так і для іноземців, а значить планування майбутнього особняка краще починати вже зараз.

Не варто турбуватися про те, що вибір земельної ділянки, проектування, будівництво та ремонтні роботи займе багато часу сил і часу. Вартість будівництва будинку включає в себе всі процеси, починаючи з пошуку місця під забудову, оформлення необхідного пакету документів і закінчуючи введенням об’єкта в експлуатацію.
Розрахуйте попередню вартість
вашого будинку
за одну хвилину

Дайте відповідь на 8 питань і отримаєте гарантований подарунок на вибір
Розрахунок пройдено на 75%
Питання 1:
Вкажіть бажану площу будинку
Дайте відповідь на 8 питань і отримаєте гарантований подарунок на вибір
Питання 2:
Вкажіть кількість поверхів
Питання 3:
Вкажіть бажаний матеріал стін
Питання 4:
Виберіть вид фундаменту
Питання 5:
Виберіть матеріал покрівлі
Питання 6:
Виберіть оздоблення фасаду вашого будинку
Питання 7:
Виберіть завершеність внутрішньої обробки
Ми вже приступили до розрахунку
Як вам зручніше отримати результат і бонуси?
В КІНЦІ ОБЕРІТЬ
СВІЙ ПОДАРУНОКЦегла - запорука довговічності та практичності

Будинок з цегли відрізняється винятковою міцністю. Стійкий фундамент забезпечить будівництво довговічність, а добротні стіни – естетичну привабливість. У будівельному плані цегельного особняка можна з легкістю втілити архітекторську задумку будь-якої складності.

Ще одна перевага стін з цегли – високий ступінь опірності вогню, температурних перепадів і зовнішньому шуму.

Засвідчити достаток власника можна за допомогою застосування в будівництві цегли з обпаленої глини. Будинок з червоної цегли завжди виглядає дорого і статусно. До того ж, використання такого роду сировини допоможе заощадити на зовнішній обробці і наступних витратах на позичена фасаду будівлі в належному вигляді.
Дивіться якість виконаних нами об'єктів

125 м2
Квартира Арт-деко
30 робочих днів
125 м2
125 м2
Квартира в стилі арт-деко
30 робочих днів
125 м2
126 м2
ЖК Зарічний. 126кв. Квартира з панорамним видом
30 робочих днів
126 м2
91 м2
Вул. Драгомирова. ЖК Новопечерський двір. Квартира для іноземця
30 робочих днів
91 м2
100 м2
Квартира в лофт для дівчини. Вул. Возз’єднання
30 робочих днів
100 м2
95 м2
ЖК Sky Land. сонячна квартира
30 робочих днів
95 м2
87 м2
Квартира в скандинавському стилі
30 робочих днів
87 м2
117 м2
Офіс для IT компанії
30 робочих днів
117 м2
65 м2
ЖК Липинка. Однушка для сімейної пари
30 робочих днів
65 м2
125 м2
ЖК Хофман. білосніжна квартира
30 робочих днів
125 м2

Питання, що часто задаються

Сидоров Іван

Головний інженер компанії NSD group

З чого почати будівництво будинку документи?

Замовити проект будинку, а можна мінімум креслень "робочої документації" планування і фасадів, для подачі в Артбудконтроль

З чого почати будувати будинок на порожньому ділянці?

Винести осі на ділянці

Етапи будівництва будинку включають в себе:

вибір ділянки та його планування;
установка фундаменту;
зведення стін;
створення внутрішніх перегородок;
пристрій покрівлі;
монтаж вентиляційної, гідроізоляційної і системи кондиціонування;

Скільки часу потрібно на будівництво будинку?

від 3до 12 місяців, все залежить від апетиту
Котедж під ключ: технологія будівництва

Основним фактором складання плану споруди і його реалізації є архітектурна ідея і дизайнерська концепція. У будівництві будинків під ключ головне – знайти золотою середину між практичністю і оригінальністю планування, елегантністю фасаду і міцністю споруджуваного каркаса. У кожної людини своє розуміння комфорту і економності майбутнього житла, які успішно втілюються в будинках різної модифікації, запропонованих нашою командою досвідчених архітекторів, інженерів і дизайнерів.

Залежно від технології будівництва, ми можемо запропонувати капітальні споруди з таких універсальних матеріалів, як газоблок, червона цегла і піноблок. Вибір будматеріалу є визначальним не тільки того, наскільки майбутній будинок буде функціональним і енергоефективним, цей фактор у багато формує вартість будівництва будинку.
залишилися питання?

Або залиште номер, ми зв'яжемося з вами

ЗАВАНТАЖТЕ ЧЕК-ЛИСТ ПРАВИЛЬНОГО РЕМОНТУ

Піноблок – легкість і бюджетность

Будинок з піноблоку – це порівняно нове рішення в сфері ремонтно-будівельних робіт. Піноблок, як вид будівельного матеріалу, значно легше по вазі, ніж, скажімо, цегла. Ціна будівництва будинку за такою технологією значно поступається цегляній кладці. Хоча тут виникає додаткова стаття витрат, пов’язана з необхідністю зовнішньої обробки.

ПІНОБЛОЧНИХ стіни добре зберігають тепло всередині приміщення, не перешкоджають вільній циркуляції повітря, також непогано поглинають сторонні звуки.

Перевага будинку з газоблоку

Якщо ви плануєте зведення котеджу під ключ – кращим вибором будівельного матеріалу стане газоблок.

Газоблочні кладка практично не поступається в міцності цегляної, але, на відміну від попередньої, має високу ступінь вологовбирання. Саме з цієї причини будинок з газоблоку, ціна якого відноситься до середнього сегменту, потребує ретельно продуманої вентиляційній системі.

Будинок з газоблоку забезпечений хорошою теплозахистом і шумопоглощением. Правильна форма блоків забезпечує швидку і просту укладку стін і дає більше можливостей для планування кімнатного простору.

Що включає в себе будівництво під ключ?

Побудувати будинок під ключ – завдання першорядної важливості, що включає обов’язкове дотримання технології будівництва відповідно до норм і стандартів виробництва. Від якості виконаних робіт залежить не тільки рівень комфортності мешканців, а й їх безпеку. Тому до вибору будівельної фірми необхідно підходити з винятковою скрупульозністю.

Наша компанія пропонує комплексні послуги капітального зведення будинку під ключ, незалежно від особливостей архітектури, складності монтажних і будівельних робіт.

Які послуги входять в категорію «будівля будинку під ключ»? Всі розробки проекту і планування робочої тактики здійснюються з урахуванням побажань клієнта. Ми намагаємося забезпечити технічну підтримку кожної конструктивної ідеї власника, тому не нав’язуємо шаблонних рішень і традиційних моделей.

У комплект будівельних робіт входить:

 • розробка плану споруди;
 • затвердження проекту, підготовка кошторису;
 • розбивка місця забудови;
 • підготовчі роботи з вирівнювання грунту і викопуванні фундаменту;
 • облаштування фундаменту;
 • будівельно-монтажні роботи: укладання стін, установка перегородок, перекриття даху, монтаж віконних конструкцій;
 • оздоблювальні роботи по утепленню, установці шумоізоляції та ін .;
 • організація внутрішньо кімнатного простору;
 • виведення основних комунікацій, прокладка електромережі;
 • ландшафтний дизайн, облаштування прибудинкової території.

Будь етап підготовчих або будівельних робіт обговорюється з замовником. Клієнту не обов’язково розбиратися у всіх тонкощах цього специфічного процесу. Фахівці компанії проінструктують вас по кожному пункту проектування або забудови. Досвід і кваліфікація наших співробітників дозволять грамотно і в оптимальні терміни організувати посадку будівлі на території і здійснити прив’язку всіх інженерних систем.

Правильна організація всіх процесів і точний прорахунок витратних матеріалів – це запорука економії бюджету і гарантія тривалого терміну експлуатації.

Будинок з газоблоку і цегли – скільки коштує споруда?

Ціна будівництво будинку під ключ – це перше питання, з яким клієнт звертається до забудовника. Немає сенсу лукавити і обіцяти замовнику «найнижчі ціни» в «максимально стислі терміни».

Терміни будівництва будинку і ціна залежать від багатьох чинників, серед яких:

 • стан ділянки, на якому планується зведення будівлі;
 • площа об’єкта;
 • поверховість будинку, наявність / відсутність допоміжних приміщень або госпбудівель;
 • технологія кладки, тип перекриття даху та різновид оздоблювальних матеріалів;
 • складність облицювальних і ремонтних робіт;
 • необхідність у додатковій гідроізоляції, утеплення, шумоізоляції;
 • оригінальність дизайнерського рішення інтер’єру та ландшафту.

Попередня ціна будинку під ключ буде озвучена замовнику в день виїзду наших фахівців на об’єкт. Згідно з побажаннями клієнта, ми зможемо підігнати кошторис під запланований бюджет або розширити її для реалізації ваших нестандартних задумів.

Остаточна вартість вноситься в договір і залишається незмінною до передачі готового будинку клієнту. Довірте свою мрію професіоналам!

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин