Калькулятори

Розрахунок кількості і вартості матеріалів для ремонту і будівництва. Вичерпний перелік кращих сервісів для тих, хто планує розпочати ремонт.

Ми зібрали разом кращі онлайн-калькулятори для розрахунку різних типів матеріалів. З їх допомогою ви зможете оцінити обсяг і в деяких випадках вартість матеріалів.

Заплануйте візит експерта

При ранньому бронюванню приймання даємо скидку 5%
  Універсальні калькулятори

  Волма . Компанія пропонує підбір матеріалів, виходячи з стоїть завдання – вирівнювання стін, стель і підлоги, облицювання плиткою або зведення перегородок. Сервіс працює в покроковому режимі і зручний для користувачів з різним рівнем підготовки.

  Saint-Goben . Калькулятор пропонує оцінку вартості комплексного вирішення, що включає звукоізоляційні перегородки, акустичні стелі, системи «плаваюча підлога», гідроізоляція ванної кімнати, рішення для поліпшення якості повітря.

  Knauf . Програма дозволяє в залежності від заданих параметрів, визначити комплектну систему КНАУФ і розрахувати необхідний комплект матеріалу. Калькулятор містить три розділи: перегородки, облицювання стін і підвісні стелі.

  Універсальні калькулятори

  Калькулятори плитки

  Леруа Мерлен – 3D-моделювання приміщення і розкладка плитки. Калькулятор пропонує вибрати планування і розмір приміщення, визначитися з колекцією і кольоровою гамою плитки, розставити санхтехніку. На виході ви отримаєте розрахунок необхідного обсягу і також детальний кошторис, яку можна завантажити.

  Kerranova – оцінка зразкового зовнішнього вигляду і вартості проекту з використанням керамограніта.

  Kerama Marazzi – розрахунок витрати плитки для облицювання плиткою ванної кімнати, туалету та статі.

  Калькулятори плитки

  Розрахунок гіпсокартону

  Gyproc . Потужний калькулятор для детального розрахунку потреб в гіпсокартоні. Буквально за пару кліків можна отримати детальний розрахунок кількості матеріалів. Доступно три види конструкції для розрахунку – перегородки, облицювання і стелі.

  Knauf . Універсальний багатопрофільний калькулятор, який визначає склад і кількість матеріалів в залежності від обраної комплектації.

  Allcalc . Практичний і простий у використанні калькулятор для швидкого розрахунку кількості гіпсокартону і матеріалів для установки гіпсокартонної перегородки в один шар на металевому каркасі.

  Розрахунок гіпсокартону

  Калькулятор шпалер

  Calc.ru . Сервіс розрахує кількість рулонів шпалер, ціну, а також залишки шпалер, після обклеювання всіх стін.

  CalcSoft . Калькулятор розрахунку шпалер дозволить оперативно і максимально точно визначити кількість шпалер, який буде потрібно для обклеювання кімнати або квартири в цілому.

  Zhitov . Ключові можливості: Розрахунок кількості шпалер для обклеювання кімнати. Визначення площі стін з урахуванням дверей і вікон. Розрахунок периметра приміщення.

  Калькулятор шпалер

  Розрахунок фарб

  Tikkurila . Простий калькулятор для розрахунку витрати фарби. Необхідно ввести висоту і ширину, що фарбується, середня витрата фарби і кількість шарів. В результаті отримаєте потрібну кількість фарби.

  Dulux . Покроковий розрахунок витрати фарби. Необхідно вказати тип продукції, а також колір, після чого система розрахує обсяг фарби для фарбування в один шар.

  Marshall . Універсальний калькулятор, який дозволить оцінити витрата фарби на будь-які потреби в пару кліків.

  Розрахунок фарб

  Розрахунок підвісних стель

  Офіс під ключ . Можливість розрахунку різних типів підвісних стель – армстронг, гіпсокартон, рейковий, грильято, ecophon. На виході детальний розрахунок комплектуючих в м2 і штуках, а також візуальна схема.

  Clipso . Розрахунок кошторису натяжних стель. В системі доступні три виробника – Clipso, Descor, ПВХ. У розрахунок вартості натяжної стелі входить ціна полотна, каркаса, кріплення, освітлювальних приладів.

  Центр будівельної комплектації . Професійний калькулятор для розрахунку стель армстронг. Система розраховує кількість необхідних матеріалів і підсумкову вартість стелі.

  Розрахунок підвісних стель

  Калькулятор ламінату

  Haro . Калькулятор розраховує не тільки площа статі, яка повинна бути покрита дошками, але і необхідну кількість погонних метрів плінтуса. Сервіс додатково поставить питання про кількість дверей, для яких необхідно зробити виїмки, щоб оцінити потрібну кількість матеріалу.

  PlanetaCalc . Онлайн-калькулятор для розрахунку потрібного числа дощок і упаковок для застілка кімнати ламінатом.

  Строй-калькулятор – універсальний калькулятор для розрахунку витрати підлогових покриттів.

  Калькулятор ламінату

  Вибір матеріалів для теплоізоляції

  Khauf Insulation . Калькулятор дозволяє визначити товщину теплоізоляційного матеріалу в різних конструкціях в великих російських містах. На сайті компанії також розрахувати необхідний обсяг матеріалу.

  ТехноНІКОЛЬ . Простий і функціональний калькулятор дозволить швидко оцінити потреби в області теплоізоляції. Сервіс дозволяє вибрати тип і обсягу матеріалу, а також оцінити його вартість.

  Rockwool .Калькулятор розроблений фахівцями Rockwool для допомоги в розрахунку необхідної товщини теплоізоляції і оцінці економічної ефективності її установки.

  Пеноплекс – доброзичливий інтерфейс для швидкого вибору теплоізоляційного матеріалу і товщини матеріалу.

  Вибір матеріалів для теплоізоляції

  Вибір матеріалів для звукоізоляції

  ТехноНІКОЛЬ . Сервіс призначений для акустичного розрахунку приміщень в спрощеному режимі (для забудовника) і в професійному (для проектування). В результаті користувачеві надається невелика пояснювальна записка і схема розраховується огороджувальної конструкції. У записці наводиться розрахункова величина індексу звукоізоляції повітряного шуму з посиланням нормативні документи, що підтверджують розрахунок.

  Rockwool
  . Калькулятор може застосовуватися в одному з двох режимів – «покроковий» і «професійний». Підсумком розрахунку є визначення індексу звукоізоляції повітряного шуму Rw для стін і, додатково, індексу приведеного ударного шуму Lnw.

  Knauf . Сервіс “Радник” дозволяє в покроковому режимі вибрати параметри розрахунку. Результати представлені у вигляді списку продуктів і систем КНАУФ з зображенням, коротким описом і можливістю перейти до докладного опису продукту або системи.

  Вибір матеріалів для звукоізоляції

  Розрахунок вартості вікон

  Twig . Інтерактивний сервіс для швидкого розрахунку вартості вікон. Калькулятор дозволяє вибрати вікна, виходячи з функціональних характеристик – енергозбереження, шумоізоляція, солнцезащита, безпека.

  Rehau . Простий калькулятор для розрахунку вартості вікон і дверей. Перевага сервісу – візуальна наочність розрахунку. При виборі параметрів розрахунку в правій частині екрану відображається візуальна модель.

  Розрахунок вартості вікон
  Довірте свій ремонт
  професіоналам
  Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
  Ваш телефон з кодом
  *зв'яжемося протягом 20 хвилин