Дизайн інтер‘єру будинків і котеджів

Перетворення сірих стін на обитель мрії, функціональну, технологічну та естетично привабливу – завдання для справжніх профі, якими є фахівці компанії NSD Group. Розкажіть про свою інтер'єрну фантазію, а ми перетворимо її на реальність.

 • Від 27 дол / м2 розробка дизайн проекту
 • 7 Дизайнерів з абсолютним почуттям стилю
 • Більш 350 проектів за 15 років роботи
 • 60% клієнтів приходять за рекомендацією
розрахувати

Проекти приватних будинків, увага до деталей

Найчастіше завдяки ретельно відпрацьованій системі виконання завдань забезпечується абсолютна бездоганність і точність. Надані замовникам плани дизайну будинку з фото є аналогічними фінального результату, який буде отриманий після проведення робіт. Дизайн і розробка інтер’єру приватного будинку виконується поетапно.
1. Спочатку здійснюється підготовка технічного завдання. З клієнтами проводяться бесіди для виявлення їх переваг і побажань. Співробітники компанії роблять виміри приміщення. Після цього приступають до складання попередньої схеми оформлення та зонування областей. Після того, як цей етап підійшов до кінця, напрацювання передаються замовникам для подальшого затвердження. При необхідності вносяться корективи.
2. На другому етапі починається створення ескізу. Проводиться підготовка планувальних рішень. Тобто визначається місце розташування м’яких і корпусних меблів, стін і перегородок, побутової техніки і багато чого іншого. Після завершення слід створення геометричного дизайну, який виконується у вигляді малюнків. Співробітники компанії підбирають необхідні для втілення задумки матеріали, а підсумковий результат виводиться у вигляді 3D макета.
3. Останнім етапом є створення робочого проекту дизайну приватного будинку. Береться до уваги наявність вентиляційної системи, басейнів і всього, що бажає побудувати замовник.

Вартість реалізації об'єктів под ключ

White box
от 299$
за м2
Standart
от 499$
за м2
Premium (есть все)
от 850$
за м2
Premium+ (есть все)
от 20$
за м2

Входить у вартість ремонту

 • Розводка сантехніки (підведення води і каналізації до кінцевих споживачів)
 • прокладка кабелів
 • Інженерні мережі
 • Підготовка дверних прорізів
 • Підготовка під чистову обробку стін і перегородок
 • Налив стяжки підлоги
 • Пристрій стелі (однорівневий)
 • Роботи та матеріали без перепланування

Чи не входить в ціну

 • Налив стяжки підлоги
 • Пристрій стелі (однорівневий)
 • Роботи та матеріали без перепланування

Розробка дизайну інтер'єру котеджу, ремонт дачі

Після замовлення розробки дизайну і ремонту в будинку у нас ви гарантовано отримаєте такі результати:
• приміщення будівлі будуть виконані в стильному і красивому дизайні, який в повній мірі відповідає запитам і побажанням замовника;
• ціни ремонту в приватному будинку і розробки вразять вас своєю доступністю і демократичністю;
• всі рішення інтер’єру будинку будуть відповідати архітектурної спрямованості заміської споруди;
• при створенні планування будинків будуть враховані всі функціональні зони, щоб забезпечити найбільш комфортне місцезнаходження для жителів;
• крім стандартного набору кімнат, клієнти при здійсненні ремонту дачі мають можливість замовити певні приміщення підсобного типу, такі як винний льох, зимовий сад, більярдна або басейн.

залишилися питання?

Або залиште номер, ми зв'яжемося з вами

Проекти приватних будинків: увага до деталей

Прикрасити оздоблення квартири в рази легше, ніж створити дизайн будинку. Оздоблення внутрішнього простору житла має співпадати з екстер’єром та підтримувати єдину тематику. Зважаючи на більшу площу, ніж квартирний варіант, важливе правильне зонування. Дизайн будинку не може бути занадто виразним, якщо там проживають постійно. Особняк – це зручність, простір та практичність.

Займаючись самостійно стилістикою заміської дачі, можна пропустити масу важливих деталей, які доведеться переробляти, чи змиритися з тим, що вийшло. Ще один важливий факт – кордони бюджету. Вкластися у виділену на ремонт суму складно, фахівці вміють вкластися у строго вказаний ліміт.

Ми гарантуємо точне дотримання вимог замовника. Дизайн проекту приватного будинку розробляємо поетапно.

 1. Технічне завдання. Спочатку проводиться розмова із клієнтом. Людина може від руки намалювати те, як вона бачить свою житлоплощу, або розповісти словами дизайнерам. Вони підхоплять політ думки та відтворять у графіці побажання. На цьому етапі проводяться виміри об’єкта в натурі, фотофіксація, розробляються плани зонування областей, визначається фронт робіт.
 2. Ескізи. Дизайн інтер’єрів будинків та котеджів на другому етапі – це розпланування меблів, види, розташування великих предметів. Проектування включає розмітку електропроводки, розміщення освітлювальних приладів, побутової техніки. Створюються геометричні малюнки для візуалізації майбутньої обробки. Проводиться вибір матеріалів, які будуть використовуватися в ході ремонту. Результатом другого етапу стане 3D макет, що дає змогу в реалістичному форматі ознайомитися з витвором фахівців.
 3. Документація та затвердження. Останнім пунктом команда компанії підсумовує всі роботи, до плану додаються редагування, якщо клієнт захоче побудувати ще якісь об’єкти всередині будинку. Готується робоча документація та формується повний проектний пакет.

На кожному етапі йде узгодження дій із замовником. Підготовлені матеріали відправляються поштою в декількох варіантах, щоб людина вибрала більш підходящий. Замовити дизайн-проект приватного будинку вигідно з кількох причин:

 1. економія часу – клієнту не доводиться самостійно вирішувати завдання щодо купівлі матеріалів, залученню ремонтних бригад та контролю за ними, продумувати розташування вентиляційних та інших комунікаційних систем житла;
 2. кошторис – є чітке розуміння остаточної суми за дизайн будинку, компанія працює у узгоджених фінансових рамках;
 3. графіка – макет у тривимірному зображенні дає чітке розуміння майбутнього результату ще до початку ремонтних робіт;
 4. функціональність – кожна ділянка площі матиме призначення без порожніх зон;
 5. попередня підготовка – чекати, поки прийде черга на покупку окремих предметів не потрібно, у проекті вказуються меблі (їх розміри, кольори), техніка, придбати або замовити які можна завчасно.

Дизайн будинку від NSD Group завжди ергономічний. Ми враховуємо рід занять мешканців котеджу, вік, інтереси, як проводять час на своїй території окремо та всі разом, які смаки у кожного члена сім’ї. Продумуємо всі дрібниці, щоб перетворити особняк на затишний притулок, куди хочеться повертатися завжди.

Розробка дизайну інтер‘єру котреджу, ремонту дачі

Планування дачі або будь-якого житлового комплексу поза межами міста – це не лише свобода для втілення дизайнерських задумів, а велика кількість робочих нюансів. Щоб внутрішнє оздоблення не дисгармонувало з присадибною територією та облицюванням споруди, дизайн будинку включає й облагородження цих ділянок.

Перед проектуванням увага дизайнерів акцентується на:

 1. рельєфі місцевості;
 2. віці будівлі;
 3. наявнірсті маленьких дітей;
 4. підведених комунікаціях;
 5. розташуванні нерухомості.

Ми готові до викликів, не боїмося складних планувань. Дизайнери враховують не лише естетику та практичність житлових кімнат. Вони продумують, де будуть розташовані підсобні приміщення, зони дозвілля та активного відпочинку.

Дизайн інтер’єру котеджу виконуємо за декількома принципами:

 1. поєднуємо практичність із модою та технологіями;
 2. дотримуємося балансу у пропорціях та масштабах;
 3. робимо персональний затишок для окремих кімнат, але грамотно додаємо акценти на підтримку загальної стилістичної концепції;
 4. комбінуємо однотонні кольори із яскравими елементами.

Усі моменти облаштування дачі відображаються у документації. Якщо клієнт визнає щось недоречним, можливі коригування.

Тренди та стилі дизайну заміських особняків

Замовити дизайн котеджу можливо в різноманітних стилях, які до вподоби замовнику. Якщо нерухомість використовується як дача, то можна поекспериментувати і перетворити житлоплощу на «музейний експонат». Але для постійного проживання більше підходять сучасний стиль або класичний.

Заміський особняк у класичному виконанні характеризується:

 1. точними, вивіреними лініями;
 2. продуманою концепцією, що проходить від підлогового покриття, через меблі та елементи декору, аж до стелі плавною лінією, що переходить у суміжні кімнати;
 3. помітним, але стильним декором;
 4. переважанням світлих тонів.

Матеріали краще використовувати натуральні. Дерев’яний приватний будинок – відмінний варіант. Він виглядає теплим, спокійним, гріє душу.

Сучасна тематика – це неприборкане поле для фантазії та експериментів. Відрізняється стилістика:

 1. розумним плануванням;
 2. мінімальним використанням декору;
 3. ергономічністю;
 4. функціональністю.

Серед матеріалів першість займають скляні та металеві конструкції, пластик.

Звертайтеся, змінимо дачу в готичному стилі, кантрі, модерн, арт-деко, мінімалізм, бароко, лофт та інші.

Вартість реализації об‘єктів «під ключ»

Компанія «NSD Group» спеціалізується на ремонті та дизайнерському оформленні нерухомості. Беремося за об’єкти будь-якої складності та метражу. Команда придумає та втілить дизайн інтер’єру будинку, який викликатиме захоплення і у відвідувачів, і у обивателів. У штаті є спеціалісти різних напрямків, що дає змогу оперативно працювати над об’єктом.

Наші переваги у:

 1. розвитку – не стоїмо на місці, постійно вчимося новому, підвищуємо кваліфікацію;
 2. дотриманні графіків – вкладаємося в обумовлені терміни, не підводимо, здаємо об’єкт вчасно;
 3. толерантності – у нас немає похмурих облич, привітно та шанобливо ставимося до клієнтів;
 4. персональному підході – не працюємо за шаблонами, до кожного проекту ставимося відповідально, вигадуємо індивідуальні рішення;
 5. цінах – надаємо пакети послуг різних цінових категорій.

При замовленні об’єктів «під ключ» вибрати можна з пакетів:

 1. White Box – 299 $/м2;
 2. Standart – 499 $/м2;
 3. Premium – 850 $/м2.

Співпраця з компанією – це економія часу, фінансів, нервів. Замовляйте косметичний, капітальний чи ремонт «під ключ» за лояльною вартістю. Дизайн інтер’єру приватного будинку від NSD Group – креативне, унікальне виконання, цікавий, непересічний декор та дотримання єдиної концепції навіть у кімнатах різноманітних стилістик. Використовуємо виключно якісні матеріали, щоб перебування на дачі було максимально комфортним та благотворно впливало на здоров’я мешканців.

Гарантуємо:

 1. сучасне стильне виконання;
 2. практичність приміщень, без шкоди для краси;
 3. відповідність інтер’єру архітектурному напрямку споруди;
 4. здійснимо ремонт підсобних приміщень, організуємо на території винний льох, басейн, оранжерею та інші побажання замовника.

Для оформлення замовлення залишайте заявку на сайті або телефонуйте.

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин