До скількох можна робити ремонт в Україні

Починаючи облаштовувати або змінювати особисті апартаменти, важливо знати до скількох можна робити ремонт в Україні . Знання правил і законів допоможе уникнути сварок з сусідами і правоохоронними органами. Бажання за мінімальний час привести апартаменти до ідеального виду часто перетворює життя інших людей в кошмар.

У законі країни зазначено, що ремонтні роботи в квартирі дозволено проводити з 8:00 до 22:00. Заборона встановлена ​​і на інші причини гуркоту:

У цивільному кодексі чітко вказано до скількох можна шуміти в квартирі в Україні. Ознайомитися з цим правилом можна в статті 24 ЦК. Ремонт в житловому будинку або крик після 10 години вечора спричинить за собою покарання адміністративного характеру або штраф в розмірі триста гривень.

До скольки можно делать ремонт в Украине

Щоб уникнути неприємностей, краще заздалегідь обійти сусідів, і попередити про проведення будівельних дій. З мешканцями треба обговорити регламент і дізнатися до скільки можна шуміти в квартирі, щоб робоча дриль або перфоратор не спричинили проблем.

В який час можна робити ремонт?

Якщо мешканцями будинку є люди, чия професія полягає в нічному чергуванні, то вибираючи час для будівельних дій, потрібно враховувати закон. Багатьох цікавить, в який час можна робити ремонт, щоб нікому не заважати? Законодавством країни встановлено, що до 8-ї години ранку можна використовувати ремонтну техніку (дриль, перфоратор, молоток). Також слід врахувати бажання сусіда, який хоче відпочити і виспатися після нічної роботи.

Щоб не зіпсувати відносини з мешканцями під’їзду, краще завчасно запитати, коли вам можна робити ремонт. Шанобливо треба ставитися до сусідів з дітьми. Якщо жінка просить почекати годину-дві і не свердлити, щоб дитина поспав, не треба кричати, що закон на вашому боці. Використовуйте цей час для іншого заняття, яке не вимагає дрилі і молотка, наприклад для клеєння шпалер або укладання плитки .

До скольки можно делать ремонт в Украине

Також в законодавстві країни виділено кілька ситуацій, коли можна робити ремонт в квартирі і інші гучні маніпуляції.

  1. Робота невідкладних служб в ситуації аварії або іншого події.
  2. Запобігання аварійних положень і для усунення вогневих ризиків, які тягнуть за собою загрозу для життя і пошкодження житла і заощаджень.
  3. Проведення складних завдань, використовуючи гучну техніку.
  4. Медична допомога.
  5. Активна робота правоохоронних органів.

Всі випадки гуркоту повинні обумовлюватися або затверджуватися з місцевими органами влади.

Зі скількох можна робити ремонт

Багатьох цікавить, зі скількох годин можна робити ремонт? Кожен другий житель багатоповерхівки стикався з ситуацією, коли сусід в 6 -7 ранку починав свердлити дрилем.

До скольки можно делать ремонт в Украине

Є кілька підвидів приміщень, які відносять до захищених. Вони вимагають виконання розпорядку тиші:

Збираючись реставрувати апартаменти, щоб не посвариться з мешканцями будинку, важливо детально ознайомитися з правилом: зі скількох до скількох годин можна робити ремонт.

Всі об’єкти, зазначені вище – це недоторканні приміщення. Вони мають санітарні вимоги, які стосуються показників шуму. На цих об’єктах заборонено наспівувати, кричати, включати музику, гучномовці, підривати піротехніку і феєрверки.

До котрої години можна робити ремонт

Роботи оздоблювального виду в апартаментах можна здійснювати в будь-який час. Тимчасові обмеження накладаються тільки на дії, що викликають гуркіт. До цієї підгрупи використання перфоратора, дрилі, молотка. У законах країни чітко вказано, до котрої години можна робити ремонт:

  1. Стаття 24 – «Забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя народу країни».
  2. Стаття 9 – «Принципи експлуатації приміщеннями, житловими будівлями і гуртожитками».

Питання до скількох можна робити ремонт в квартирі згідно із Законом України цікавить багатьох громадян. Якщо влада міста не внесли правки, які стосуються гучних робіт, то гучні дії повинні закінчитися о 21:00 – 22:00. До десятої години дозволено виконувати різноманітні операції з дрилем, перфоратором і іншими інструментами. Важливо, щоб показник шуму не перевалював за 55 дБ. Після 9 вечора і до 8 ранку ступінь шуму не повинна бути більше ніж 45 дБ.

До скольки можно делать ремонт в Украине

У густонаселеному Києві встановлені свої норми до якого часу можна робити ремонт. Гучний шум не дозволено видавати після сьомої вечора. Показник гучності в опівнічної пори для жителів столиці не повинен перевищувати 30 дБ, а в денное – 40 дБ. Денні норми можна обговорити з мешканцями будинку, але спочатку з сусідами. Якщо вони згодні, зазначені обмеження перевищуються.

Як визначити показники шуму?

Для того, щоб зрозуміти, коли не можна робити ремонт в квартирі в Україні, слід розбиратися в показниках шуму . Вирахувати цифру і підсумувати можна за допомогою спеціального обладнання.

У представленій таблиці можна побачити приблизні одиниці. Вони не точні, але допоможуть розібратися в рівнях.

параметри звукуПриблизний аналог звукуРівень, показаний в дБ
тихоШепіт30
чутитиха бесіда35
добре чутибесідадо 45
розбірливо чутиактивна бесіда50
шумноГучний бесідадо 70
шумноКрики, плач, гучний сміх75
Дуже шумноРев мотора, гучний крик85
Дуже шумноВагон метро90-95
вкрай шумноРобота газонокосарки, удар грому100

Чи можна робити ремонт у вихідні?

Питання, чи можна робити ремонт у вихідні і свята дуже актуальний серед громадян країни. Згідно із законодавством, галасливі роботи в суботу, неділю та святкові дні не повинні перевищувати показник в 45 дБ. Правило встановлено на всі 24 години.

Якщо обговорити з сусідами всі деталі і отримати їх згоду, то будівельні роботи у вихідні дні проводити можна, але до 19:00 – 20:00. У законодавстві зазначено, що заборонено виконувати зварювальні або іншого виду роботи в святкові дні. Тому обійдіть всіх заздалегідь і попросіть підписати заяву. Воно підтвердить, що сусіди згодні на проведення гучних робіт у вихідні. Якщо мешканці під’їзду проти будь-якого гуркоту в вихідний, це їх право, і ви повинні це враховувати.

Святковими днями є Новий рік, Різдво, 8 березня, Великдень, Трійця, 1 і 2 травня, день Перемоги, Дні Конституції і Незалежності. Якщо ремонт робите не ви, а сусіди, не поспішайте телефонувати в поліцію. Через тиждень шум закінчиться, а хороші відносини швидко не відновляться. Краще звернутися до власників квартири і ввічливо попросити відкласти проведення робіт. Часто люди відчувають себе ніяково і йдуть назустріч.

До скольки можно делать ремонт в Украине

Коли всі аргументи, які стосуються закону і ремонту у вихідні дні власника квартири не цікавлять, і він не бажає припиняти роботи, треба починати воювати. Збираються підписи мешканців, яким не подобається вседозволеність. Можна записати відео про незаконну і недобросовісної діяльності або аудіозапис, і звернутися до органів правопорядку.

Закон України про тишу в багатоповерховому будинку

На жаль, не всі громадяни країни, які проживають в багатоповерхівці, знають до скількох можна шуміти в Україні. На цьому тлі часто виникають сварки і нерозуміння з сусідами і мешканцями будинку. Вони починають стукати по радіаторів або подавати інші сигнали, показуючи, що дозволений показник шуму перевищено. Але сусіди можуть і мовчки перенести незручності, але потім відмовляться спілкуватися з правопорушником або просто викличуть поліцію.

Щоб уникнути подібних ситуацій, слід знати закон України про тишу в багатоповерховому будинку. Також громадяни повинні бути обізнаними про наслідки, які чекаю правопорушника. Важливо ознайомиться з наступними правовими актами.

  1. Акт правопорушень адміністративного характеру. В цьому офіційному документі вказані положення про порушення спокою і інформація, яка стосується штрафних санкцій для порушника. Сюди відносять вилучення обладнання, яке стало причиною конфлікту. Ще в акті показані тимчасові обмеження для проведення монтажних робіт.
  2. Санітарні норми. У цьому документі вказані показники звуку (дБ). Гуркіт, який перевищив встановлені масштаби, стає неприйнятним, і сусіди мають право звернутися до відповідних органів.
  3. Правила проживання в багатоповерхівці. Цей акт свідчить, що до мешканців під’їзду треба ставитися з повагою. Порушення правил і протиправну поведінку заборонено законодавством.

Закон України про тишу був прийняти ще в 1994 році, але з того часу піддавався правок. Ознайомившись з ним, кожен житель зрозуміє, коли можна робити ремонт в квартирі , а о котрій годині потрібно дотримуватися вимога про тишу.

Щоб уникнути проблем з мешканцями та законодавством, замовте ремонт квартир під ключ . Досвідчені майстри дотримуються всі нормативно-правові акти та правила, які стосуються проведення ремонтних і будівельних робіт.

Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся, до скількох можна робити ремонт + чи можна робити ремонт у вихідні дні?(Пока оценок нет)
Loading...

АВТОР: Алексей Дмитриевич

Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин