fbpx

Як наносити фасадну штукатурку?

Сучасне фасадне покриття повинне виконувати кілька функцій: захищати поверхні споруди від різноманітних руйнівних впливів зовнішнього середовища, зміцнювати фасад і надавати йому привабливий вигляд. Всіма цими характеристиками відомо таке покриття, як фасадна штукатурка.

Фасадні роботи – позитивні властивості декоративної штукатурки

Можна довго перераховувати відмінні властивості фасадної штукатурки, представленої в широкому розмаїтті на сучасному ринку облицювальних матеріалів, але варто виділити основні: водоотталківаемость, теплоїзоляционность, вогнестійкість, звукоізоляційні та інші. Так як зовнішній оздоблювальний шар обов’язково буде схильний до впливу атмосферних примх, варто також виділити дивовижну стійкість і довговічність фасадних штукатурок (зрозуміло, якісних). Давайте розглянемо основні якості декоративної штукатурки.

Всі вищевказані властивості роблять декоративну штукатурку ідеальним облицювальним матеріалом для фасаду.

Готове штукатурні покриття можна фарбувати і декорувати в відповідно до своїх смаків – вибирати будь-який колір, додати ефект шорсткості і т.д.

Ремонт будинку – підготовка поверхні

підготовка поверхності2

підготовка поверхності2.1

підготовка поверхності2.2

підготовка поверхності3

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт будинку

Щоб здійснити успішне оштукатурювання фасаду, необхідно дотримуватися основних етапів технології нанесення штукатурки, одним з яких є підготовка поверхні. Стіна, придатна для даних робіт, повинна підходити під наступні описи:

Штукатурні роботи – облицювання стін будинку

Фото @nsdgroup.com.ua_: Облицювання стін

При нанесенні даного покриття, необхідно дотримуватися наступних етапів:

Як бачите, процес штукатурення поверхонь досить простий і його можна виконати навіть самостійно. Однак для кращої якості робіт настійно рекомендуємо звернутися до послуг професіоналів .(Пока оценок нет)
Loading...

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин