Як зробити укоси на вікнах самому, варіанти для квартири

Укоси на вікна – це фінальна частина при установці нових рам. Від них залежить не тільки краса приміщення, але і теплоізоляція. Вікно в цілому повністю не захищає від холоду. Необхідно з усією ретельністю ізолювати його, щоб уникнути протягів. Коли мова заходить про вибір, дуже важливо не тільки знати, як зробити віконні укоси, але і підібрати вид матеріалу для їх виконання.

Як правильно зробити укоси на вікнах своїми руками

Встановлювати віконні укоси своїми руками – досить трудомісткий процес, що вимагає спеціального підходу. Однак зробити їх можливо, слідуючи деяким правилам.

  1. Вибір матеріалу. Щоб укоси служили довго і виконували свою функцію, необхідно знати, який варіант найбільш краще для того чи іншого виду.
  2. Місце монтажу. Для зовнішніх або внутрішніх варіантів використовуються різні технології і методи утеплення.

При правильній установці важливо мати під рукою весь необхідний інструмент для комфортної роботи. Під різні матеріали можуть використовуватися різні пристосування. Існує загальний набір, який знадобиться, незалежно від виду робіт.

  1. Шпатель для нанесення штукатурки.
  2. Терка для вирівнювання поверхні.
  3. Штукатурна лопатка, яка дозволить замазувати тріщини і поглиблення.
  4. Рівень, що забезпечує рівну установку і прокладку матеріалів.
  5. Вирівнювач кутів. Цей інструмент дозволить провести найбільш рівне і гладке нанесення штукатурки в кутах.
  6. Електродриль. Спростити фіксацію каркасів, профілів і матеріалів до стіни.
  7. Будівельний ніж. З його допомогою можна буде зробити розкрій і видалити надлишки монтажної піни з вікон. Чим гостріше інструмент, тим простіше з ним працювати.
  8. Пензлик. Цей предмет повинен бути широким, для зручності нанесення грунтовки на поверхні.

Для початку роботи необхідно розібратися і уточнити всі питання, пов’язані зі способами і варіантами обробок, щоб визначитися з тим, як самому зробити укоси на вікнах.

Как сделать откосы на окнах самому

Як зробити укоси на вікнах з штукатурки

Даний спосіб обробки є традиційним. Укоси вікон з штукатурки мають тривалий термін служби і естетичний вигляд при правильному нанесенні. Існує велика різноманітність фактур, що наносяться на поверхню. Її можна зробити як ідеально гладкою, так і створити різні візерунки. Однак шар штукатурки не стане хорошим захистом від холоду. Для того щоб виправити це, необхідний додатковий шар утеплювача. Здебільшого для такого виду обробки використовується пінопласт. Він створює захисну подушку і забезпечує легкість нанесення речовини.

Щоб відповісти на питання: «як зробити укоси на вікнах і штукатурки?», Необхідно зрозуміти принцип роботи з нею. Весь процес створення має на увазі під собою брудну і копітку роботу, що вимагає певного досвіду. Новачкам впоратися з нею буде достатньо проблематично, так як накладання розчину відбувається в кілька шарів, які потребують повного висихання. В середньому весь процес займає одну або два тижні.

Як зробити укоси на вікнах з пінопласту

Даний матеріал стає популярним через:

При установці необхідно, перш за все, зробити правильну розкроювання матеріалу. Від якості проведеної роботи буде залежати зовнішній вигляд укосів. Перед роботою поверхню стіни шпаклюється і грунтується. Це необхідно для кращого зчеплення матеріалу. Пінопласт садиться на клей, але для фортеці можна закріпити дюбелями. Потім проводиться фінішна обробка штукатуркою з використанням перфорованих куточків для міцності конструкції.

Как сделать откосы на окнах самому

Як зробити укоси на вікнах з гіпсокартону

Цей матеріал відмінно вирівнює поверхню. Оскільки його установка проводиться на каркас, необхідно врахувати, що він з’їдає кілька сантиметрів від рами вікна. Такий спосіб дозволяє створити додаткове утеплення, ізолюючи вікна від протягів.

Як зробити укоси на вікнах з гіпсокартону? Весь процес роботи нескладний, але вимагає ретельності. Він включає в себе:

Як зробити укоси на вікнах із пластику

Для такої обробки, крім основного матеріалу, також використовуються допоміжні елементи для закриття стиків на поверхнях і кутах. Установка таких укосів найбільш проста і не вимагає спеціальних навичок. Розглянемо, як зробити пластикові укоси на вікнах і що для цього буде потрібно. Для їх створення необхідні:

У більшості квартир при ремонті намагаються йти від дерев’яних рам. Це пов’язано з тим, що натуральний матеріал з часом розсихається, в ньому утворюються тріщини. Це сприяє появі протягів і протіканню під час дощу. Відповідно, виникає питання: «як правильно зробити укоси на пластикові вікна?».

За допомогою пластикової панелі можна легко домогтися гарного результату і рівній поверхні. Цей матеріал садиться на дерев’яний каркас, а проміжок між ним і стіною заповнюється монтажною піною. Така подушка служить додатковим захистом від холоду і є свого роду утеплювачем. Всі стики між панелями і кути закриваються за допомогою спеціальної фурнітури.

Віконні укоси своїми руками при зовнішніх і внутрішніх роботах

Зовнішня і внутрішня обробки розрізняються між собою. Вони вимагають різного підходу при виборі матеріалу, а також способу установки.

Внутрішні віконні укоси знаходяться в самому приміщенні і несуть декоративну функцію. Також вони надають герметичності всьому віконного отвору і зменшують кількість протягів.

Зовнішні укоси виконують захисну функцію. Без них будь-яка рама буде не тільки продуватися, а й мокнути від дощу. Завдяки їм забезпечується термо- і звукоізоляція квартири, а також захист від перепаду температури в приміщенні.

Важливу роль відіграють матеріали. Якщо в будинку дерев’яні вікна та стіни, то краще за все використовувати ці ж матеріали для укосів. Такий вибір дозволить конструкції мати закінчений вигляд і уникнути подальшої деформації.

Якщо установка проходить на цегляну або бетонну стіну, то найбільш простим і надійним варіантом виконання стане пластик, штукатурка або гіпсокартон.

Как сделать откосы на окнах самому

Як зробити укоси на вікнах зовні

При підборі матеріалу слід враховувати фактори, які будуть впливати на нього. При зовнішній обробці враховуються такі показники:

Щоб відповісти на питання: «як зробити укоси на вікна з вулиці?», Необхідно розібратися з принципом їх установки. Щоб забезпечити надійний захист, необхідно проводити якісне утеплення. Для нього використовують такі матеріали:

Саму установку потрібно проводити якісно, ​​виключаючи наявність зазорів і щілин. Це забезпечить найбільшу герметичність і відсутність можливості виникнення цвілі в місцях стиків. При використанні пластику його кріплення відбувається за допомогою клею. Він наноситься щільно, без пропусків, для кращої фіксації. Дерево для укосів прибивається цвяхами або садиться на саморізи.

Як зробити укоси на вікнах всередині приміщення

Для забезпечення гарного вигляду цих елементів важливо використовувати матеріали з рівною поверхнею. Це забезпечить зручність експлуатації, а вікна будуть мати закінчений вигляд.

При оштукатурюванні укосів або їх фарбування найкраще використовувати матеріали, які можна мити. Такий підхід дозволить зробити укоси на вікна гладкими, містити поверхні в чистоті, і забезпечить захист від пошкоджень.

Вартість обробки укосів професіоналами

Якщо зробити укоси на вікнах самостійно не представляється можливим, можна звернутися до професіоналів . Компанія NsdGroup гарантує якість виконаних робіт. Зробити укоси на вікнах і ознайомитися з цінами в Києві можна на сайті компанії у відповідному розділі.

На вартість виконаних робіт впливають такі показники:

Тому при відповіді на питання: «скільки коштує зробити укоси на вікнах?», Важливо розуміти, що ціна на оздоблювальні роботи буде розраховуватися індивідуально.

Відвідувачі можуть замовити послуги дизайнера. З його допомогою можна створити унікальний ремонт приміщення, який буде відповідати всім побажанням замовника. Докладне обговорення планованих робіт виключить небажане оформлення та використання невідповідної колірної гами.

NsdGroup забезпечує не тільки якісні будівельні та оздоблювальні роботи, а й приймає заявки на ремонт квартир під ключ . Цей вид послуги має на увазі під собою чорнову і чистову обробку з проведенням всіх комунікацій.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин