Як зробити звукоізоляцію квартири

Звукоізоляція квартири або як досягти акустичного комфорту

Якщо ви знаєте в деталях про особисте життя сусідів і переживаєте за таїнство свого побуту, потрібно знати, як обесшуміть квартиру своїми силами або до яких фахівцям звернутися для вирішення проблеми високої чутності.

полная шумоизоляция современных квартиры

 

Поки в будівельній індустрії відсутня тонкий звукоізоляційний матеріал. Якби він був винайдений, то проблема шуму вирішувалася б на стадії планування і зведення будівель. Поки це неможливо, мешканці панельних, блочних і цегляних будинків позбавляються від звуків спеціальними матеріалами, що відображають і поглинають звуки. Ефективними вважаються прошарку, товщина яких не менше 40-50мм.

Якщо вас цікавить, скільки коштує в Києві звукоізоляція квартири, рекомендовано звернутися до дослідної компанії. Такий підхід дозволить виконати ізоляцію за останнім словом.

Шум, його джерела та способи захисту від сторонніх звуків

Звукоізоляція стін – буденне вимога для сучасних квартир багатоповерхівок. Жителі багатоквартирних будинків стикаються з проблемою високої чутності через стіни, підлогу, стелю та віконні прорізи. Щоб забезпечити комфортну атмосферу, багато облаштовують приміщення не тільки згідно з трендовим напрямкам інтер’єрного дизайну , але і прагнуть до акустичного комфорту шляхом установки шумоізоляційних систем.

Щоб вміло підібрати спосіб вирішити цю проблему, слід розуміти, що таке шумоізоляція стін, матеріали для зниження чутності і правила їх монтажу.

Акустичні інженери розрізняють два види звуків, що приносять дискомфорт мешканцям багатоповерхівок:

Насамперед потрібно усунути недоробки будівельників. Перевірити, як проникають звуки. Потрібно огляд отворів для розеток, монтажних електричних коробок, місць проходження системи водопостачання та опалення, стиків між стінами і стелею / підлогою, вікон дверей. Оскільки звук проникає через тонкі перекриття і отвори, шумоізоляція квартир може починатися з ущільнення зазначених місць.

Особливості звукоізоляційних матеріалів

Потовщення стін і громіздкі перегородки для зниження звуків? Сучасні изоматериалов перешкоджають зменшують звуки, при цьому перекриття не сильно товщають. При рулонної ізоляції до стіни додасться сантиметрів 3-4.

Шумоізоляція стіни, матеріали для якої мають прийнятні ціни, може відбуватися по каркасні та безкаркасні принципом. Для самостійного ремонту краще вибрати останній варіант. Він більш простий і невибагливий.

Фахівці пропонують різні способи захиститися від шуму, використовуючи такі шумоізоляційні матеріали.

  1. Гіпсокартонна стеля з прошарком з мінеральної вати або пінопласту – непогано захищає обивателів від звуків, але веде до зменшення об’єму приміщення при установці декількох шарів утеплювача.
  2. Рулонний шумоізоляція – передбачає укладання м’якого матеріалу, що відрізняється не тільки поглинанням шумів, а й захистом від вологи та холоду. Такі вироби мають пористу, перфоровану або мембранну структуру. Легко укладаються без спеціальних навичок та інструментів. Знижує чутність до 60%. Звукоізоляція стін або стелі складається з простого обклеювання матеріалу клеєм. Самий бюджетний і поширений варіант – ізолон.

Фото @nsdgroup.com.ua_: Звукоізоляція стелі

технология плавающего пола

Вибираючи ізоляційні рішення і фірму-виконавця , важливо ознайомитися з відгуками клієнтів, щоб бути впевненим у правильності вкладення грошей. Якщо вартість найефективніших ізоляційних систем для вас дуже витратна, можна купити матеріали і самостійно спробувати знизити шум. Якщо ж якість для вас над усе – звертайтеся до професіоналів .

 АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин