Якщо ви знаєте в деталях про особисте життя сусідів і переживаєте за таїнство свого побуту, потрібно знати, як обесшуміть квартиру своїми силами або до яких фахівцям звернутися для вирішення проблеми високої чутності.
Поки в будівельній індустрії відсутня тонкий звукоізоляційний матеріал. Якби він був винайдений, то проблема шуму вирішувалася б на стадії планування і зведення будівель. Поки це неможливо, мешканці панельних, блочних і цегляних будинків позбавляються від звуків спеціальними матеріалами, що відображають і поглинають звуки. Ефективними вважаються прошарку, товщина яких не менше 40-50мм.
Якщо вас цікавить, скільки коштує в Києві звукоізоляція квартири, рекомендовано звернутися до дослідної компанії. Такий підхід дозволить виконати ізоляцію за останнім словом.
Звукоізоляція стін – буденне вимога для сучасних квартир багатоповерхівок. Жителі багатоквартирних будинків стикаються з проблемою високої чутності через стіни, підлогу, стелю та віконні прорізи. Щоб забезпечити комфортну атмосферу, багато облаштовують приміщення не тільки згідно з трендовим напрямкам інтер’єрного дизайну , але і прагнуть до акустичного комфорту шляхом установки шумоізоляційних систем.
Щоб вміло підібрати спосіб вирішити цю проблему, слід розуміти, що таке шумоізоляція стін, матеріали для зниження чутності і правила їх монтажу.
Акустичні інженери розрізняють два види звуків, що приносять дискомфорт мешканцям багатоповерхівок:
Насамперед потрібно усунути недоробки будівельників. Перевірити, як проникають звуки. Потрібно огляд отворів для розеток, монтажних електричних коробок, місць проходження системи водопостачання та опалення, стиків між стінами і стелею / підлогою, вікон дверей. Оскільки звук проникає через тонкі перекриття і отвори, шумоізоляція квартир може починатися з ущільнення зазначених місць.
Потовщення стін і громіздкі перегородки для зниження звуків? Сучасні изоматериалов перешкоджають зменшують звуки, при цьому перекриття не сильно товщають. При рулонної ізоляції до стіни додасться сантиметрів 3-4.
Шумоізоляція стіни, матеріали для якої мають прийнятні ціни, може відбуватися по каркасні та безкаркасні принципом. Для самостійного ремонту краще вибрати останній варіант. Він більш простий і невибагливий.
Фахівці пропонують різні способи захиститися від шуму, використовуючи такі шумоізоляційні матеріали.
Фото @nsdgroup.com.ua_: Звукоізоляція стелі
Маючи бажання і здібності, можна зробити звукоізоляцію самостійно. Якщо вам стала цікава професійна шумоізоляція стін, ціни на яку включають вартість матеріалів, доставка, монтаж, то краще звернутися до фахівців. Компанії мають напрацьований алгоритм роботи, постачальників і досвід, щоб позбавити від шуму швидко, недорого і естетично.
Якщо вхідні двері і вікна не пропускають звуки, слід вибрати шляхи позбавлення від стороннього шуму. Тут потрібно визначитися, що саме буде ізолюватися. Якщо в ваших інтересах усунути звуки з сусідської квартири, потрібна шумоізоляція стін. Звукоізоляція стелі потрібна, якщо вас турбують зверху. До звукоізоляційним заходів належать:
Рекомендовано проводити комплексну шумоізоляцію квартири. Убезшумлення стін, підлоги і стелі разом – краще рішення. Слухайте музику, приводите гостей або займайтеся спортом в будь-який зручний час, не турбуючись, що вас почують!
Шумо ізоляція квартир починається зі стін. Зверніться до фахівця. Саме він дасть рекомендації по установці каркасних / безкаркасних систем, зробить розрахунок матеріалів, розповість про переваги ізоляторів кожного виробника, запропонує дорогим матеріалами альтернативні.
Для зниження чутності через тонке стельове перекриття використовують:
Сучасні технології ізоляції проникаючого через пів шуму зводяться до наступних рішень:
Вибираючи ізоляційні рішення і фірму-виконавця , важливо ознайомитися з відгуками клієнтів, щоб бути впевненим у правильності вкладення грошей. Якщо вартість найефективніших ізоляційних систем для вас дуже витратна, можна купити матеріали і самостійно спробувати знизити шум. Якщо ж якість для вас над усе – звертайтеся до професіоналів .