Якісний ремонт та оздоблення квартир ЖК Файна Таун для найвишуканіших клієнтів

Качественный ремонт и отделка квартир ЖК Файна Таун для самых изысканных клиентов

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК Файна Таун

Потрібно дизайнерське натхнення для інтер’єру вашої квартири в ЖК Файна Таун ? Команда дизайнерів інтер’єру NSDgroup допоможе спланувати, спроектувати і узгодити ремонт квартири і персоналізувати її на ваш смак, а також зроблять будинок більш функціональним і відповідним вашому способу життя.

Чим саме займається дизайнер інтер’єру Файна Таун ЖК?

Дизайнери не просто роблять вашу квартиру в ЖК «Файна Таун» красивою. Ось, що слід очікувати клієнту від співпраці з нашими професійними працівниками, і які етапи треба буде пройти в роботі.

Качественный ремонт и отделка квартир ЖК Файна Таун для самых изысканных клиентов

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт квартири в ЖК Файна Таун

 1. Персональна зустріч, під час якої ви встановите ділові відносини і визначте, які елементи дизайну вам подобаються, а які ні.
 2. Обов’язкова чесність і відкритість, щоб дизайнери знали ваш смак, інакше вже на етапі розробки ви можете витратити час даремно.
 3. Огляд квартири (потрібно вказати адресу ЖК Файна Таун) і обговорення деталей проекту.
 4. Використання зразків фарб і тканин, а також каталогів, щоб зрозуміти переваги.
 5. Створення планів, ескізів або 3D-візуальних ефектів, які ви будете підбадьорювати або відгукується.
 6. Дизайнер інтер’єру допоможе вибрати все: від квітів фарби до тканин, віконних прорізів, меблів, аксесуарів і багато чого іншого (у них може бути ексклюзивний доступ до предметів торгівлі та можливість отримати знижку).
 1. Качественный ремонт и отделка квартир ЖК Файна Таун для самых изысканных клиентов
  1. Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК Фауна Таун

   Сучасні тенденції дизайну інтер’єру квартир ЖК Файна Таун в Києві

   Дизайн інтер’єру квартири і ціни ЖК Файна Таун індивідуальні, тому ви завжди повинні вибирати матеріали і кольори, які вам подобаються, а не слідувати тенденціям. Але добре знати загальні тренди, щоб не заблукати в достатку варіантів.

  Качественный ремонт и отделка квартир ЖК Файна Таун для самых изысканных клиентов

  Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн квартиры в ЖК Фауна Таун от NSDGroup

  На кухне тенденции дизайна меняются и отходят от чисто белой глянцевой мебели. Сегодня матовая отделка заменяет блеск, а более теплые, естественные тона, такие как серый, оливковый и зеленый, приходят на смену нейтральным палитрам. В квартирах Нивки ЖК Файна Таун, где кухни меньше, вся бытовая техника прячется в шкафы. В кухонных столешницах наблюдается тенденция к текстурированным и промышленным поверхностям.

  Ремонт и дизайн квартир Файна Таун: функциональность, комфорт и стиль

  Современная тенденция в ванной комнате — использовать натуральные материалы, например, дерево, терраццо (смесь цемента, мрамора и пигментов) и кварц (очень прочный и легко моется). Полированный черный или темно-синий светильник добавит визуальный контраст, интерес и будет выглядеть очень стильно на фоне простой белой или нейтральной плитки. Освещение также важно в ванной комнате, и здесь наблюдается тенденция к использованию энергоэффективных светодиодов.

  Качественный ремонт и отделка квартир ЖК Файна Таун для самых изысканных клиентов

  Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн квартири в ЖК Фауна Таун від NSDGroup

  На кухні тенденції дизайну змінюються і відходять від чисто білої глянсової меблів. Сьогодні матова обробка замінює блиск, а тепліші, природні тони, такі як сірий, оливковий і зелений, приходять на зміну нейтральним палітрами. У квартирах Нивки ЖК Файна Таун , де кухні менше, вся побутова техніка ховається в шафи. У кухонних стільницях спостерігається тенденція до текстурованим і промисловим поверхонь.

  Ремонт і дизайн квартир Файна Таун: функціональність, комфорт і стиль

  Сучасна тенденція у ванній кімнаті – використовувати натуральні матеріали, наприклад, дерево, терраццо (суміш цементу, мармуру і пігментів) і кварц (дуже міцний і легко миється). Полірований чорний або темно-синій світильник додасть візуальний контраст, інтерес і буде виглядати дуже стильно на тлі простий білої або нейтральної плитки. Освітлення також важливо в ванній кімнаті, і тут спостерігається тенденція до використання енергоефективних світлодіодів.

  У спальню і вітальню ЖК Файна Таун Київ можна додати фарб, творів мистецтва, аксесуарів або м’яких меблів. Що стосується тканин, в моді оксамит, який виглядає розкішно. Також популярні органічні і кустарні або виготовлені вручну предмети, зокрема, зроблена на замовлення меблі, етнічні килимки, пледи і текстиль ручної роботи.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин