Яку трубу вибрати для теплої підлоги?

Кожна людина знає, що атмосфера в житло, в першу чергу, залежить від комфорту перебування в ньому. А що є основою комфорту? Правильно – оптимальна температура в будинку. І коли приходить холодну пору року, приходить пора активно обігріватися. Відмінним сучасним способом забезпечити постійне тепло в приміщенні є монтаж теплої підлоги.

Вимоги до труб для теплої підлоги

Фото @nsdgroup.com.ua_: Установка труб для теплої підлоги

У конструкції теплого водяного статі головними джерелами тепла є труби з рідиною, які розміщуються всередині системи теплої підлоги. Для того, щоб підігрів поверхні здійснювався рівномірно і безперебійно (адже частий ремонт підлог обійдеться в копієчку), до труб висувають певні вимоги:

Тільки якісні труби, зроблені з відповідного матеріалу, здатні гарантувати поєднання всіх вищезгаданих якостей.

Матеріал труби для теплої підлоги

Для теплого водного статі можна застосовувати металопластикові труби, труби із зшитого поліетилену, з полибутена, поліпропілену, нержавіючої сталі і т. Д. Зрозуміло, чим більше щільність, тим надійніше і краще буде ваша система теплої підлоги.

Також для вищевказаної конструкції підійдуть труби з щільним кисневим нашаруванням. Вони характеризуються відмінною теплопровідністю, проте їх вкрай незручно встановлювати в підлоги. При їх установці необхідні сильні руки і велетенське терпіння.

Добре себе показують на практиці також гофровані нержавіючі труби та вироби із зшитого поліетилену. Обидва варіанти відрізняються хорошою гнучкістю, широким асортиментом розмірів і відмінною теплопровідністю.

Металопластикові труби характеризуються найбільшою стійкістю до механічних пошкоджень.

Поліетиленовий матеріал виключить формування тріщин в конструкції теплового водного статі.

Всі труби, створені з вищевказаних матеріалів, мають довгий термін служби, відрізняються хорошими показниками антикорозійним і безпекою використання.  

Якщо вам цікаво, як підрахувати приблизний витрата труб, можете звернутися до наших консультантів .

Основні параметри установки труб для теплої підлоги

Залежно від того, який тип підлоги у вас є (бетонний або дерев’яний), потрібно вибирати і труби. Існує кілька видів монтажу труб теплої підлоги. Давайте ж розглянемо основні особливості даного процесу.

  1. Монтаж теплої підлоги слід здійснювати тільки після того, як було вироблено вирівнювання статі.
  2. Для найбільш ефективного нагріву труб в будівлі для теплої системи кращим розташуванням буде розміщення у верхній третій області бетонної стяжки.
  3. Важливо враховувати відстань від однієї труби до іншого, щоб досягти рівномірного підігріву бетонної поверхні.
  4. Чи не рекомендовано (і навіть забороняється) застосовувати сталеві труби для теплої водного статі.
  5. Мідні труби мають погані показники довговічності і стійкості до корозії.

Як бачите, вибрати правильні труби для системи теплої підлоги не так вже й легко, а зробити якісний їх монтаж ще важче. Тому рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями і звернутися за допомогою професіоналів . І тоді ви забезпечите комфортне перебування в своєму житлі домочадцям і гостям.

Бажаєте додати своєму будинку тепла і затишку? Правильний вибір – теплі підлоги. Поліпшите атмосферу в своїх оселях!АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин