Порахуйте вартість
капітального ремонту

Заповніть основні параметри
Площа всієї квартири (м2)
Площа кухні (м2)
Площа санвузла (м2)
Висота стелі (м)
Скільки кімнат
Кількість дверей

Калькулятор ремонту: сучасний інструмент для замовників і фахівців

Для самостійного розрахунку витрат на ремонт просунуті будівельні компанії впровадили сучасну послугу – калькулятор ремонту. Програма економить час замовника, не вимагає аналізу громіздких прайс-листів. Калькулятор ремонту квартири з матеріалами допомагає визначити прийнятний вид ремонту і оцінити витрати в конкретному випадку.

Самотній онлайн-калькулятор ремонту (Україна)

Перед початком робіт замовника цікавить питання прорахунку вартості. Якщо звертатися до будівельних бригадах немає можливості, на допомогу приходить кошторисний калькулятор. Безкоштовне програмне забезпечення розміщено на сайтах будівельних компаній. Кілька хвилин – і клієнт отримує математичні розрахунки.

Для різних компаній калькулятор ремонту (Україна) може незначно відрізнятися по функціоналу. Якісний сервіс враховує всі види робіт і аналізує актуальну динаміку цін.

Робота з додатком проходить в 7 простих етапів.

 1. На сайті будівельної компанії вибрати розділ «Калькулятор».
 2. Вказати тип забудови: вторинне житло, новобудова, заміський будинок, офісні приміщення. Тип і вік забудов визначають специфіку ремонту.
 3. Відзначити вид ремонту. Потрібен капітальний або косметичний ремонт? Можливий ремонт окремого приміщення (санвузол, балкон, окрема кімната).
 4. Позначити види робіт. У разі перепланування – демонтаж перегородок. Квартири в новобудовах не вимагають демонтажной підготовки. Більшість стін необхідно вирівнювати перед чистової обробкою. Калькулятор ремонту квартири (Київ) обчислює вартість додаткових послуг. До додаткового сервісу відносять вивезення будівельного сміття, доставку матеріалів, прибирання приміщення.
 5. Відзначити обсяг робіт для підлоги, стін і стелі. Пропонується, що випадає робіт з інтерактивними вікнами. Опції можна додавати або прибирати в залежності від бюджету замовника.
 6. Внести площа приміщень, висоту стель, загальну площу. Калькулятор ремонту в квартирі з високими стелями або в умовах обмеженого простору автоматично вносить поправочний коефіцієнт 1,5.
 7. Натиснути кнопку «Розрахувати». Готовий документ у форматі pdf готовий до завантаження або друку.

Калькулятор ремонту квартири: переваги і недоліки

Використання сервісу має ряд переваг:

 • швидкість розрахунків заощаджує час замовника;
 • програма має простий і зрозумілий функціонал;
 • програмне забезпечення універсально для всіх типів забудов і приміщень.

Фахівці будівельних компаній стежать за актуальністю цін в програмі. Сервіс має похибки в розрахунках, тому дає приблизні результати.

Неточності в роботі калькулятора пов’язані з неправильними вимірами приміщень. Перелічити всі види робіт в програмі не представляється можливим. Калькулятор ремонту квартири не враховує нюанси ремонту: кількість електроточок, дверні прорізи, установка сантехніки.

Стандартний калькулятор ремонту квартири (Україна) дає похибку до 10% від ціни. Точна сума обмовляється на підставі дизайн-проекту під час особистої зустрічі з майстром.

При небажанні або неможливості працювати в онлайн-режимі розроблений калькулятор ремонту квартири, скачати який можна на смартфон, планшет або комп’ютер. Наприклад, сервіс MagicPlan формує схему приміщення на підставі панорамних фото. Схематичні елементи об’єднуються на загальному кресленні. В ручному режимі додаються вікна, двері, сходи.

Homestyler Interior Design дозволяє експериментувати з колірною гамою приміщень, варіантами обробки, розміщенням меблів.

Калькулятор матеріалів для ремонту: види, можливості, перспективи

Розрахунок кількості і вартості матеріалів проводиться за допомогою універсальних чи специфічних сервісів.

Універсальні програми (Волма, Knauf) пропонують комплекс матеріалів в залежності від поставленої будівельної завдання. Сервіси працюють поетапно. Простий інтерфейс зрозумілий фахівцям і новачкам.

 1. Специфічний калькулятор матеріалів для ремонту враховує тип матеріалів і приміщень.
 2. Калькулятори плитки (Kerranova, Kerama Marazzi). Функціонал дозволяє змоделювати приміщення в форматі 3D, розставити сантехніку і визначитися з колірною гамою.
 3. Сервіс розрахунку гіпсокартону (Knauf, Gyproс) враховує кількість і цільове призначення матеріалу.
 4. Калькулятор шпалер (CalcSoft) видає кількість шпалер, ціну, залишки матеріалу. Просунуті сервіси визначають площу стін і периметр.
 5. Розрахунок фарби проводиться за допомогою додатків Marshall, Tikkurila. Враховується кількість наносяться шарів, колір, площа поверхні.

Калькулятор будматеріалів для ремонту квартири «Строй-калькулятор» – універсальний сервіс для розрахунку кількості підлогових покриттів.

Професійний калькулятор вартості матеріалів для ремонту враховує витрата комплектуючих і їх вартість. Економічна складова обчислюється на підставі середньої вартості одиниці товару.

Окремі програми розроблені для обчислення кількості тепло- і звукоізоляційні блоків відповідно до чинних нормативів.

Калькулятор ремонту (Київ) проводить розрахунок попереднього кошторису. Якщо бюджет влаштовує замовника, можна отримати безкоштовну консультацію майстра компанії NSDgroup на дому. Похибка розрахунків мінімальна, якість ремонту гарантовано. Досвідчені фахівці дадуть відповідь на всі актуальні питання.