Комплексний професійний ремонт квартир в ЖК Метрополь

NSDgroup – компанія з багаторічним досвідом будівельних і ремонтних робіт, оформлення дизайну приміщення. Більше п’ятнадцяти років фірма реалізує унікальні проекти і радує своїх клієнтів чудовим результатом. Колектив фахівців пропонує повний спектр послуг з ремонту в ЖК Метрополь. Професіонали своєї справи здійснюють повний цикл ремонту – від закупівлі матеріалів до декорування.

Індивідуальне оформлення квартири в ЖК Метрополь Київ

ЖК Метрополь

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК Метрополь

Житловий комплекс Метрополь володіє багатофункціональністю і розміщений по вулиці Велика Васильківська в місті Київ. Метрополь розташувався в самому серці культурного та ділового центру Києва. ЖК побудований далеко від проїжджої частини, тому власники квартир знаходяться в тиші і спокої.

Купити квартиру в популярному комплексі недостатньо. Найважливіше – створити в ній затишну домашню обстановку. Фахівці компанії NSDgroup допоможуть комфортно оформити житлову площу в стилі, який вважають за краще клієнти. Наша команда працює в рамках закону, замовнику надається кошторис з докладним переліком робіт. NSDgroup враховує всі побажання клієнта і гарантує якісний результат в термін.

Розкішне житло в metropole жк

Інфраструктура новобудови розташовується в найбільш зручному місці. Тут розташовані супермаркети, кафе, ресторани, банки, поліклініки. Володимирський ринок знаходиться на відстані трьохсот метрів. Аптеки, пошта, школа, садок знаходяться зовсім поруч. Недалеко розташовуються спортивні зали, театр, перинатальний центр.

ЖК Метрополь

Фото @nsdgroup.com.ua_: Квартира в ЖК Метрополь

Кожен господар нової квартири бажає втілити в життя свої ідеї по дизайну інтер’єру. Щоб втілити в життя бажану обробку, зверніться в NSDgroup. Якщо ви ще не визначилися з проектом, експерти допоможуть підібрати стиль і створити комфорт. Компанія застосовує сучасні технології і стежить за оновленням тенденцій. Ремонт в Метрополь жк і інших новобудовах виконується на вищому рівні.

Розкішне життя в ЖК Метрополь

Житловий комплекс має три вежі, кожна містить двадцять п’ять поверхів. Одна з веж – комерційна, дві – для заселення мешканців. Житловий комплекс Метрополь Київ відноситься до елітного класу нерухомості.

При здійсненні будівництва застосовувалися сучасні технології та обладнання. Якість новобудови гарантує довгострокову експлуатацію квартир та недорогі послуги з утримання житлової площі. Міцність споруди забезпечується завдяки монолітної бетонної конструкції, укріпленої арматурі. Стіни утеплені шаром мінеральної вати і цеглою. Фасадна обробка надійно захищає від холоду і вітру.

Кожен корпус оснащений інноваційним обладнанням, включаючи комфортні швидкі ліфти, які здійснюють безшумний підйом-спуск.

ЖК Метрополь

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн квартири в ЖК Метрополь

Покупці можуть підібрати планування і кількість кімнат, виходячи зі своїх бажань. Кожен господар має своє ідеальне бачення обробки, оформлення квартири.

Кваліфіковані співробітники NSDgroup створять проект з урахуванням особливих побажань замовника. Наші фахівці можуть багато чого:

Наша компанія надає гарантійний термін протягом року на готовий ремонт.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин