Комплектація об'єкта будівництва

Ми заощадимо не тільки ваше Час

розрахуватиКомплектація об'єкта будівництва

Звернувшись в компанію, що займається наданням таких послуг, як комплектація об’єктів і інтер’єрів, підбір меблів, замовнику не потрібно буде самостійно займатися пошуком виконавців, замовленням матеріалів для обробки, стежити за якістю виконання робіт. Тепер усіма цими питаннями займуться фахівці. Ви зможете позбавити себе від зайвого нервування і витрат часу.

Слід взяти до уваги, що сучасний ринок будматеріалів просто величезний. Тому користувачі можуть навіть не підозрювати про товари, які існують. Один підбір шпалер і ламінату за кольором і фактурою може стати справжньою проблемою, адже існує неймовірне достаток, як забарвлень і текстур, так і якісних характеристик. А ось досвідчені фахівці компанії по комплектації об’єктів прекрасно знають асортиментний ряд магазинів, тому зможуть підібрати найбільш підходящі матеріали для оздоблення приміщень, які дозволять втілити в реальність всі ваші побажання.

Крім цього, підбір ламінату за кольором є далеко не єдиним критерієм, який важливий при комплектації об’єктів і інтер’єрів, адже важливо враховувати такі показники, як вартість, зносостійкість, вологостійкість і ударостійкість. При цьому всім дуже важливу роль грає нанесений декоративний малюнок, адже при неправильному виборі можна зіпсувати всю початкову задумку.

Рассчитайте предварительную стоимость
и сроки
ремонта Вашего помещения

Ответьте на 7 вопросов и получите гарантированный подарок на выбор
Розрахунок пройдено на 75%
Питання 1:
Введите ориентировочные размеры кухни (в метрах)
Если какая то из секций (B,C,D) отсутствует, в поле поставьте значение "0" или оставьте пустым
м
м
м
м
Питання 2:
Выберите материал фасадов
Питання 3:
Выберите столешницу
Питання 4:
Выберите тип фурнитуры
Питання 5:
Выберите материал рабочего фартука
Питання 6:
В какой бюджет планируете уложиться?
Мы уже приступили к расчету
Как вам удобнее получить результат и бонусы?
В КІНЦІ ОБЕРІТЬ
СВІЙ ПОДАРУНОК


Ретельний підбір матеріалів та меблів для інтер'єру

В процесі комплектації об’єктів та інтер’єрів підбираються не тільки будівельні матеріали, але і предмети декору, меблі та прилади для освітлення. Підбір шпалер в кімнату і інших елементів здійснюється таким чином, щоб в повній мірі втілити всі побажання замовників, при цьому відповідаючи технічним нормам приміщення.

При створенні дизайн-проекту при комплектації інтер’єрів і об’єктів клієнтам надаються макети з зображеннями майбутнього інтер’єру. Крім цього, обговорюються ціни на обробку і предмети декору. Фахівці вказують, де можна не переплачувати, що є можливість купити за заниженою вартістю, більш вигідною для замовника. Після того, як замовником був затверджений дизайн і опрацьовані креслення, комплектація об’єктів передбачає видачу кошторису, яка виконана переважно у вигляді таблиці із зазначенням всіх товарів в потрібній кількості.

вибір оздоблювальних матеріалів;
підбір ламінату;
необхідна електрофурнітура;
сантехніка;
двері;
елементи текстилю та багато іншого.

Також фахівцями з комплектації об’єктів та інтер’єрів виконується підбір меблів для інтер’єру, яка буде відповідати обраній стилістиці, при цьому здатна забезпечити комфорт для власників. Сучасна меблева промисловість пропонує широкий простір для уяви, тому завдяки досвіду в даній діяльності та наявності надійних постачальників наші співробітники запропонують вам масу цікавих варіантів.
ДИВІТЬСЯ ЯКІСТЬ ВИКОНАНИХ НАМИ ОБ'ЄКТІВ

110 м2
Дизайн дворівневої квартири на Софіївкою Борщагівці
30 робочих днів
110 м2
91 м2
Вул. Драгомирова. ЖК Новопечерський двір. Квартира для іноземця
30 робочих днів
91 м2
125 м2
Концепція розробки авто-салону в класичному стилі
30 робочих днів
125 м2
40 м2
Red & White, розробка номера в готелі, Варшава
30 робочих днів
40 м2
50 м2
ЖК Бульвар Фонтанів. Кухня вітальня в еко стилі
30 робочих днів
50 м2
32 м2
Child’s World, дитяча в заміському будинку
30 робочих днів
32 м2
210 м2
Еко будинок. Віта Почтова
30 робочих днів
210 м2
18 м2
In Deep Blue. Ванна
30 робочих днів
18 м2
164 м2
Приватний будинок у стилі бохо для пари з дитиною
30 робочих днів
164 м2
126 м2
ЖК Зарічний. 126кв. Квартира з панорамним видом
30 робочих днів
126 м2Комплектація інтер'єрів ¾ якісно і стильно

Наша компанія надає вашій увазі таку затребувану сьогодні послугу, як комплектація об’єктів. Наші фахівці допоможуть укомплектувати приміщення, незалежно від його квадратури і призначення, в повній відповідності з вашими побажаннями. В результаті буде виконано капітальний ремонт «від А до Я». Для того щоб підсумковий результат точно порадував власників приміщення, ми використовуємо віртуальний підбір шпалер, щоб точно бачити, як заграє простір в тому чи іншому кольорі.

Для замовників комплектація об’єкта і інтер’єру, підбір меблів для інтер’єру вигідні не тільки з моральної точки зору, але і з економічної. Справа в тому, що ми співпрацюємо з великими будівельними фірмами і надійними постачальниками будматеріалів і предметів меблів. Завдяки наявності значного досвіду ми вибираємо тільки найкращі пропозиції ринку. При комплектації об’єктів і інтер’єру нашим клієнтам пропонуються найбільш вигідні умови покупки, можливий підбір шпалер за параметрами, які задані на момент оформлення замовлення. Тим більше, за рахунок придбання всіх необхідних матеріалів в одному місці можна також значно заощадити і на доставці. В результаті ви зможете понести набагато менші витрати на ремонт. Для уточнення цікавлять нюансів і замовлення комплектації вашого об’єкта і підбору меблів ви можете зателефонувати за номером телефону,
залишилися питання?

Або залиште номер, ми зв'яжемося з вами

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин