Меблі за індивідуальним замовленням
для вашого будинку з гарантією 2 роки

Кухні, дитячі, передпокої, спальні, вітальні,
офісні, шафи купе і інші

  • Широкий вибір матеріалів та фурнітури
  • Безкоштовний замір
  • Робимо як для себе і точно в строк
розрахувати

Доступні ціни - це не єдина причина,
чому замовляють меблі у нас

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
ПІДХІД

Меблі підходить саме Вам за розмірами і дизайну

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Гарантуємо дотримання термінів, прописаних у договорі

поетапна оплата

Ви платите поетапно згідно із складеними кошторисами і точно знаєте, на що витрачена кожна гривня.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Співпрацюємо з постійними партнерами і постачальниками, перевіреними часом

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Наші дизайнери створять 3D модель вашої меблів
Меблі на замовлення від NSDgroup

Меблі – незамінний предмет побуту. Нею користуються щодня: сплять, кладуть речі, зберігають предмети, готують їжу. Відсутність дивана, столу, шафи негативно позначається на сприйнятті і функціональності будь-якого приміщення – квартири, приватного будинку, комерційного офісу, робочого кабінету. Будь-якому буде некомфортно.

Готові вироби, пропоновані салонами, іноді не здатні навести затишок. Вибір, купівля, установка, обертаються розчаруванням. Причин чимало: маленька житлоплощу, наявні конструкції, нестандартне оформлення. Пошук забирає сили і час.

Компанія NSD-Group пропонує високоякісні меблі під замовлення, зроблену досвідченими фахівцями. Співробітники виконують поставлені завдання, дотримуються стандарти, використовують кращі матеріали. Гарантують клієнтам надійні, красиві вироби.
Прайс-лист на ремонт квартиры по видам работ
Корпусні меблі на замовлення: вираження індивідуальності

Найчастіше меблеві салони пропонують однотипні моделі, під певні житлоплощі. Виробники керуються загальними параметрами, а це неправильно. Більшість власників нерухомості мають маленькими квартирами. Доводиться жертвувати корисним простором для установки шафи, дивана, столу.

Можливо, виставлені моделі не підходять до інтер’єру приміщення: за забарвленням, стилю, елементів декору. Пошук потрібних предметів вимагає часу, нервів, сил.

Ідеальний варіант – виготовлення корпусних, м’яких меблів під замовлення. Виробництвом займається команда справжніх професіоналів – дизайнерів, ергономістів, заміряють, різьбярів по дереву, складальників. Спільними зусиллями вони розроблять індивідуальний проект гарнітура або дивана, який відповідає смакам і уподобанням. Утворені вироби підкреслять інтер’єр, гармонійно заповнять простір.

Рекомендуємо меблі замовити в NSD-Group. Даємо впевненість замовнику: він стане власником унікального гарнітура, єдиного в своєму роді. Враховуємо переваги, бажання, особливості дизайну приміщення, площа, призначення.
Питання, що часто задаються

Сідоров Іван

Головний інженер компанії NSD group

Как вызвать дизайнера на обмер?

1. Як викликати дизайнера на обмір? Для того щоб викликати дизайнера, Вам необхідно зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або відправити повідомлення нам на електронну пошту [email protected]

Скільки коштують послуги дизайнера? Чи платний виїзд на обмір?

Послуги дизайнера і виїзд на обмір є безкоштовними в межах Києва за умови укладення договору. Виїзд в інші міста здійснюється за додаткову плату, розмір якої залежить від відстані.

Чи можете Ви зробити 3D-проект майбутньої меблів? За додаткову плату чи це?

За вашим бажанням наш дизайнер створить для Вас тривимірну модель меблів в спеціалізованій програмі. Послуга є безкоштовною за умови укладення договору.

Який термін виготовлення меблів у вашій компанії?

Середній термін виготовлення меблів становить 2 тижні (крім кухонь). Кухні в залежності від типу фасадів від 2-х до 4-х тижнів.

Який термін гарантії?

На всі меблі, виготовлену і зібрану нашими майстрами, гарантія - 2 роки.

Я не сильно розбираюся в дизайні та проектуванні кухонь. Як оптимально розташувати всі елементи кухонних меблів?

У наших дизайнерів-проектувальників великий досвід у створенні ергономічних кухонь і ефективному використанні простору. З огляду на Ваші побажання і особливості приміщення, буде підібрано оптимальне розташування кухонних ящиків і їх дизайн.
Виготовлення меблів на замовлення: головні плюси

Частина користувачів висловлює скептичне думку. Вони вважають: це безглуздо і дорого, магазини наповнені різними виробами. У салоні представлені зразки хорошої якості, коштують недорого. Сьогодні ситуація зовсім інша.

Пластикова, металева, дерев’яна меблі на замовлення – розумне рішення. Покупець, маючи уявлення про ідеальний гарнітурі, замовляє і забирає ідеальне виріб, відповідне очікуванню, інтер’єру. З’являється можливість створити інтер’єр мрії.

Замовники виграють за всіма параметрами: місткість, багатофункціональність, довговічність.
залишилися питання?

Або залиште номер, ми зв'яжемося з вами

Схожі послуги:

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин