«Патріарх Хол»: дизайн інтер’єру

«Патриарх Холл»: дизайн интерьера

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн квартири “Патріарх Хол”

У наш час дизайн – не тільки правильне розміщення меблів і різного декору, а ціла наука. Це галузь мистецтва, спрямована на комфортне облаштування приміщень будь-якого призначення. Робота дизайнера інтер’єру полягає в тому, щоб скласти проект, який зробить вигляд житла збалансованим, привабливим, що відображає внутрішній світ власника.

Ремонт і дизайн квартир: «Патріарх Хол»

«Патриарх Холл»: дизайн интерьера

Фото @nsdgroup.com.ua_: Планування квартири

Створення проекту інтер’єру приміщень – трудомісткий процес, що включає в себе наступні етапи:

Грамотний дизайнер здатний поєднати різноманітні матеріали в єдину систему, в якій око не буде чіплятися за недоліки, зайві деталі. Розробка проекту вимагає творчого підходу і чималої праці. Окрім наявності привабливого зовнішнього вигляду, інтер’єр також повинен бути функціональним, грамотно розділеним на зони.

ЖК «Патріарх Хол»: професійний дизайн

«Патриарх Холл»: дизайн интерьера

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн квартири

Займаючись ремонтом свого житла, змінами в інтер’єрі, багато хто вважає, що розробити проект дизайну не складе труднощів. Однак це не зовсім так. Перш, ніж зайнятися інтер’єром свого житла, слід тверезо оцінити свої здібності і обсяг роботи. У разі сумнівів, краще довіритися дизайнерам, які зможуть зробити це якісно і красиво.

Причин надати обробку та декорування своєї квартири в ЖК «Патріарх Хол» досить.

  1. Безпека і функціональність. Крім розробки зовнішнього вигляду, дизайн також включає в себе технічні моменти. Наприклад, зонування – поділ приміщення на функціональні області. Також правильна перепланування, розташування освітлення, вентиляція.
  2. Можна побачити заздалегідь, як буде виглядати інтер’єр. Звертаючись до студії дизайну, ви отримуєте повноцінний проект з технічною документацією і 3D-візуалізацією. Можна також внести правки, перш ніж почнеться ремонт і оздоблення інтер’єру.
  3. Економія бюджету. Грамотно опрацьований проект включає в себе кошторис, яка дозволяє раціонально використовувати кошти і матеріали. Також завдяки зверненню до фахівців, можна значно заощадити час і уникнути помилок при самостійному плануванні інтер’єру, які спричинять за собою додаткові витрати.

Рекомендується звертатися до професіоналів, у яких є портфоліо і хороший досвід.

переваги NSDgroup

«Патриарх Холл»: дизайн интерьера

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн інтер’єру в “Патріарх Хол”

Студія дизайну, яка займається розробкою проектів для ЖК «Патріарх Хол», може запропонувати досвідчених фахівців, з безліччю вдалих проектів в портфоліо. Також дизайнери відрізняються індивідуальним підходом до кожного клієнта. Щоб створити привабливий інтер’єр, необхідно вивчити інтереси власника житла, його спосіб життя.

При розробці проекту враховуються також всі необхідні технічні моменти, екологічність обраних рішень. В ремонті та дизайні використовуються тільки безпечні матеріали, які не несуть шкоди для людини і навколишнього середовища.

Також компанія завжди на зв’язку з клієнтом, враховує всі побажання і вимоги. Під час розробки проекту, починаючи від виїзду на об’єкт і закінчуючи здачею робочого альбому, з усіма кресленнями і документацією, дизайнери підтримують спілкування з замовником.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин