Поради про те, як приховати бойлер у ванній, і як заховати газовий котел

Створення дизайну інтер’єру – це важливий процес, який включає трудомісткі процеси, при цьому необхідно мати знання, досвід, забезпечувати сучасний підхід.

Важливе значення мають такі питання, як заховати котел на кухні, як заховати холодильник в шафу і багато інших важливих моменти.

Ергономічний дизайн

Ергономічний дизайн має на увазі під собою зручний, практичний, функціональний інтер’єр. У цьому випадку основний акцент робиться не тільки на зовнішній вигляд, але і на максимальну зручність. Слід знати, що це зручність розраховується під певних людей, які живуть в конкретній квартирі або будинку. Вибираючи ергономічний дизайн , обов’язково беруться до уваги їх переваги.

Эргономичный дизайн

Фото @nsdgroup.com.ua_: Поради про те, як приховати бойлер у ванній, і як заховати газовий котел

Як заховати бойлер у ванній

Для того щоб не залежати від постійних відключень гарячої води, є варіант установки водонагрівача. Найчастіше це обладнання розміщують у ванній кімнаті або туалеті. Купивши такий прилад, починаються роздуми, як заховати бойлер у ванній . Нерідко для маскування використовуються каркасні системи, меблі, різні дизайнерські прийоми, архітектурні елементи. Всі ті ж прийоми можна успішно застосовувати і в тому випадку, якщо виникає дилема, як заховати бойлер в туалеті .

Для тих, хто не знає, як заховати бойлер у ванній , кращі дизайнери пропонують різні можливості. Серед найбільш простих і легких для реалізації варіантів можна відзначити такі маскування, як жалюзі над ванною, антресоль над дверима з дверцятами або жалюзі, або ж шафа під умивальником.

На питання, як заховати бойлер над унітазом , можна відповісти, що для цього потрібно спочатку все проектувати. Можна піти декількома шляхами: замовити для приладу шафа, зашити гіпсокартоном, самостійно зібрати шафа з підручних матеріалів, подумати про спорудження ніші. Останній варіант актуальний в тому випадку, якщо площа приміщення дозволяє це зробити, так як потрібно додатковий простір.

У будь-якому випадку, якщо вас цікавить ергономічний дизайн, як заховати бойлер – це питання, яке має першорядне значення. Важливо відповідально підійти до підбору підходящого місця, подальшого облаштування. В результаті створення дизайну інтер’єру буде правильним – виріб не буде на увазі, при цьому до нього буде забезпечений вільний доступ, і в цілому буде дотримана гармонійність інтер’єру.

Как спрятать бойлер в ванной

Фото @nsdgroup.com.ua_: Установка прихованого бойлера у ванній.

Як заховати холодильник в шафу

Тим, хто ретельно продумує дизайн своєї кухні, напевно, знайома проблема, коли холодильник ніяк не вписується в інтер’єр. Причин може бути багато – сильно виділятися на тлі основного дизайну або не вписується в ряд акуратних шафок своєї громіздкістю. Одночасно всі виникаючі проблеми може вирішити холодильник, вбудований в шафу. Серед переваг такого вибору можна відзначити безшумність, невидимість, економічність, що досягається завдяки теплоізоляції стін шафи.

Перед тим як сховати холодильник в шафу , потрібно все ретельно продумати, детально прорахувати місце, його розташування в просторі. Про коробі рекомендується подбати заздалегідь, ще в процесі проектування кухонного гарнітура. Завдяки цьому не потрібно буде потім шукати матеріали, які добре впишуться в загальний стиль.

Вирішивши до кінця, як заховати холодильник , можна домогтися єдиної інтер’єрної композиції. На сьогоднішній день існує безліч варіантів реалізації цієї ідеї.

Якщо ви не знаєте, як заховати холодильник , завжди можна звернутися за допомогою до справжніх професіоналів своєї справи.

Как спрятать холодильник

Фото @nsdgroup.com.ua_: Як заховати холодильник

Як заховати пральну у ванній

Якщо відповідного приміщення для розміщення пральної машини немає, то чудовим варіантом стане ванна кімната. Як показує практика, не всім людям подобається залишати процес прання на увазі. Професійні дизайнери знають, як заховати пральну у ванній. Для цих цілей існує безліч варіантів – за декоративними панелями, дзеркалом, шторами, дверима.

Нерідко над пральною машиною встановлюється раковина. З одного боку, це дуже зручно, з іншого – це досить просте, швидко здійсненне рішення. Це економічний, практичний варіант в тому випадку, якщо ванна кімната маленького розміру. Стільниці, накривають пральну машину, можуть бути різних розмірів, дизайну, кольорів.

Незалежно від того, яке в кінцевому підсумку буде прийнято рішення, при плануванні дизайну бажано поєднувати естетику, зручність. У ванній кімнаті це зробити особливо складно, адже там буває багато приладів, техніки, різних не завжди естетичних предметів. Ось в цей момент і виникає питання, як заховати пральну у ванній . Дизайнери компанії NSDgroup мають великий досвід роботи в даній сфері, тому з радістю допоможуть красиво, естетично, функціонально, практично організувати простір ванної кімнати.

Как спрятать стиралку в ванной

Фото @nsdgroup.com.ua_: Як заховати пральну у ванній

Як заховати газовий котел на кухні

Газовий котел на кухні є корисний елемент, який дає можливість істотно економити на енергоресурсах. Однак, коли виникає ідея зробити ремонт, з’являється безліч питань з облаштування кухонного простору. При цьому багато хто починає замислюватися про те, як заховати газовий котел на кухні . Маскування обладнання необхідна частіше за все з тієї причини, що колонка не завжди добре вписується в інтер’єр.

Особливо непросто вирішити, як заховати підлоговий газовий котел на кухні . Як правило, проблема вирішується шляхом втручання кваліфікованих співробітників. Є різні шляхи, все залежить від типу обладнання, побажань клієнтів.

Важливо пам’ятати, що при маскуванні газового обладнання коштує не тільки підбирати відповідний варіант з урахуванням дизайнерського рішення, але і враховувати існуючі нормативи. Безпека при застосуванні газового обладнання досягається при дотриманні правил експлуатації. Але не варто думати, що нічого не можна зробити з естетичної точки зору. Насправді розрізняють різні способи, залишиться тільки вирішити для себе, що більше подобається. Співробітники компанії із задоволенням підкажуть, що і коли краще вибрати.

Незалежно від того, чи не знаєте ви, як приховати бойлер у ванній або як заховати газовий котел , звернувшись в спеціалізовану компанію NSDgroup, ви отримаєте той результат, про який мрієте. Все найкраще тільки для вас.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин