Ремонт і дизайн інтер’єру в ЖК Pechersk Plaza від NSDgroup

ЖК Pechersk Plaza – це елітний житловий комплекс, розташований в самому центрі Києва, на Печерську, неподалік від Центрального Ботанічного саду. Відмінне місце розташування гарантує гарну доступність до всієї інфраструктури. Він виконаний в стилі неокласицизму з вітражними вікнами, еркерами, відкритими терасами.

Комплекс зведений із застосуванням сучасних європейських технологій. Фасад утеплений силіконової штукатуркою, базальтової ватою, при зведенні застосовувався повнотіла керамічна цегла. Незважаючи на чудовий вид приміщень і загального будови, після придбання квартири в цьому комплексі рекомендується подбати про повне облаштування. Вирішити це питання на високому рівні допоможе спеціалізована компанія NSDgroup, яка надає послуги з дизайну та ремонту інтер’єру.

Ремонт и дизайн интерьера в ЖК Pechersk Plaza от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК Pechersk Plaza

Особливості ЖК «Печерськ Плаза»

Стелі в кожній квартирі досягають 3-4 метра. В окремих будинках встановлені панорамні вікна. Також в кожній квартирі передбачені великі площі ванних кімнат і кухонь для максимального комфорту.

Десятисекційних житловий комплекс Pechersk Plaza 52 має елегантну структуру будівлі, яка підкреслює особливий статус власника квартири. Роздобути у володіння таку нерухомість – показник почуття смаку і достатку.

Після здачі будинку кожна квартира потребує ремонту, виконання всіх робіт таким чином, щоб замовник відчував себе максимально комфортно і отримував справжнє задоволення від проживання там. У цьому випадку на допомогу готова прийти наша компанія NSDgroup. Ми зробимо все швидко, якісно, ​​в повній відповідності з вашими вподобаннями.

Ремонт и дизайн интерьера в ЖК Pechersk Plaza от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт в ЖК Pechersk Plaza

Де замовити ремонт і дизайн квартир ЖК Pechersk Plaza ?

У компанії NSDgroup можна замовити ремонт і дизайн обраної квартири. Грамотні дизайнери виконають всі професійно і грамотно. Причому всі роботи здійснюються з максимальною турботою про якість і в рамках озвученого бюджету.

Ми готові зробити різні види ремонту на розсуд клієнта. Це може бути звичайний, капітальний ремонт або євроремонт. Все залежить від стану придбаної квартири, особистих побажань замовника. При необхідності ви можете отримати консультацію нашого фахівця, який розповість, які базові роботи потрібні і скільки вони обійдуться.

Ремонт и дизайн интерьера в ЖК Pechersk Plaza от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн інтер’єру в ЖК Pechersk Plaza від NSDgroup

Чому ремонт квартири в ЖК 52 «Перлина» слід довірити нам?

Для успішної співпраці з нами, ми пропонуємо:АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин