Ремонт і дизайн інтер’єру в ЖК «Тридцять восьма перлина» від NSDgroup

Ви придбали квартиру в ЖК Тридцять восьма перлина і плануєте ремонтні роботи? NSDgroup – це та компанія, якій варто довіряти. На ринку будівельних послуг ми займаємо лідируючі позиції, і все це завдяки нашому працьовитості і відповідальності.

Наші співробітники – молоді, талановиті, з великим досвідом роботи дизайнери, будівельники та інженери. Вони виробляють точні розрахунки, складають проект індивідуально для кожного приміщення, створюють попередній ескіз, а потім вже вносять поправки, якщо клієнт з чимось не згоден. Така тісна робота з нашою командою допомагає клієнту досягти саме того, що він хоче отримати в результаті. Ми реалізуємо будь-яку вашу мрію.

Ремонт и дизайн интерьера в ЖК «Тридцать восьмая жемчужина» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК «Тридцять восьма перлина»

Особливості ЖК на вул. Жилянська, 68

ЖК «Тридцять восьма перлина», розташований на вулиці Жилянська, 68, має деякі відмінні риси. Вони вигідно виділяють комплекс на тлі інших. Нерухомість бізнес-класу зведена за технологією монолітно-каркасного будівництва із залученням енергозберігаючих технологій.

В наявності квартири різної площі та планування. Кожна людина зможе знайти ідеальний для себе варіант. Навколо представлена ​​розвинена інфраструктура з необхідними для комфортного життя об’єктами. Також варто відзначити близькість до зупинок громадського транспорту та зручне розташування в цілому.

Ремонт и дизайн интерьера в ЖК «Тридцать восьмая жемчужина» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК «Тридцять восьма перлина»

Ремонт і дизайн квартир ЖК «Тридцять восьма перлина»

Компанія NSDgroup пропонує широке розмаїття різних видів робіт. До них можна віднести такі:

Робота з нами – це завжди ідеально виконаний ремонт та оздоблення, які повністю влаштовують замовника.

Ремонт и дизайн интерьера в ЖК «Тридцать восьмая жемчужина» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн інтер’єру квартири від NSDgroup

Кому довірити ремонт в ЖК «Тридцять восьма перлина» Київ

Довіряйте професіоналам ремонт у своїй квартирі. Ми пропонуємо комплексні роботи «під ключ» від кращих фахівців компанії NSDgroup.

Весь ремонтний процес проходить під авторським наглядом і відповідає проекту та встановленим нормам. Хочете, щоб ваша квартира була красивою і затишною? Наша компанія NSDgroup пропонує додаткову послугу розробки дизайну інтер’єру. Звернувшись до нас, ви зможете додати своєму будинку неповторний стиль і індивідуальність.

Ремонт и дизайн интерьера в ЖК «Тридцать восьмая жемчужина» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт квартири в ЖК «Тридцять восьма перлина»

Чи збираєтеся зробити свою нерухомість джерелом доходу? Ми гарантуємо, що збільшимо ринкову вартість вашої квартири. Якісний ремонт кардинально змінить будь-яке приміщення. З його допомогою у вас вийде:

А також ремонт може бути виконаний і для особистих цілей. В цьому випадку житло порадує затишком, функціональністю і практичністю. Воно стане максимально комфортним і буде відповідати особистим потребам. Ваша квартира в ЖК « Тридцять Восьма Перлина » повністю перетвориться і зміниться в кращу сторону завдяки нам – компанії NSDgroup.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин