Ремонт і дизайн інтер’єру в ЖКChicagoCentralHouse від NSDgroup

ЖК «Чикаго» Києві – це багатоквартирний об’єкт бізнес-класу, який має ідеальне розташування. Він зведений там, де перетинаються дві центральні столичні вулиці. Це той варіант, коли гармонійно поєднуються між собою енергетика ділових кварталів і архітектура історичного району. Все, що необхідно для забезпечення комфортного життя, є поблизу.

Чим гарний ЖК «Чикаго»?

Комплекс відрізняється унікальною архітектурою, представленої яскравим чиказьким стилем, можливістю перепланування квартири на свій розсуд, у громадському просторі будинку є справжні шедеври сучасного мистецтва.

Об’єкт розрахований на 200 квартир, є 1, 2, 3-х кімнатні, а також дворівневі приміщення. Нерухомість здається без обробки, тому можна облаштувати все саме так, як хочеться самому власнику.

Ремонт и дизайн интерьера в ЖКChicagoCentralHouse от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК Chicago Central House

Особливості ЖК Chicago

У житловому комплексі знайдуться оптимальні рішення для максимального комфорту будь-якої людини. У цій нерухомості планування виконані з урахуванням запитів клієнтів, при цьому застосовуються інноваційні технології, ретельно продуманий стильний інтер’єр холів, успішно підкреслює загальну концепцію.

Однак для того, щоб в квартирі Chicago Києві ЖК простір відповідало особистим запитам, і хотілося насолоджуватися затишком, після покупки нерухомості можна все переробити на свій розсуд. Щоб це вийшло в кращому вигляді, потрібно, щоб послуги з дизайну інтер’єру та ремонту квартири здійснювала перевірена, добре зарекомендувала себе фірма. Якщо ви перебуваєте в пошуку саме такої компанії, тоді NSDgroup – ідеальний для вас варіант.

Ремонт и дизайн интерьера в ЖКChicagoCentralHouse от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Квартира в ЖК Chicago Central House

Кому довірити ремонт і дизайн квартир ЖК Чикаго?

Тим, хто мріє, щоб в новому житлі все було зроблено відповідно до вимог і відповідало смаковим уподобанням, рекомендуємо звернутися до нас. Компанія NSDgroup і її професійні співробітники зроблять все саме так, як ви хочете. Перш, ніж приступити до роботи, ми опрацьовуємо всі деталі, нюанси, вивчаємо побажання, дізнаємося, в якому стилі власник хоче облаштувати приміщення, погоджуємо все і тільки потім втілюємо заплановане в життя. Також ми розробляємо дизайн-проект.

Ремонт и дизайн интерьера в ЖКChicagoCentralHouse от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн інтер’єру в ЖК Чикаго

Дизайн-проект квартири відповідає на три основні питання.

  1. Які побажання замовника? Відповіддю стануть кольорові, стильові переваги, кількість мешканців, бажана функціональність і т. Д. Все це враховується при розробці дизайн-проекту, а також в розрахунок приймається запланований бюджет.
  2. Які засоби допоможуть реалізувати побажання клієнта? Спочатку дизайнером проводиться огляд приміщення і робляться заміри. Далі будуть запропоновані варіанти планування і можливої ​​перепланування. Якщо замовника все влаштовує, пропозиція дизайнера оформляють у вигляді 3D-візуалізації для наочної презентації.
  3. Що потрібно зробити? У проект майбутнього інтер’єру входять кошторису, робочі креслення та інші документи, які буде використовувати ремонтна бригада.
  1. Ремонт и дизайн интерьера в ЖКChicagoCentralHouse от NSDgroup

    Фото @nsdgroup.com.ua_: Квартира “подк ключ” в ЖК Чикаго

    Чому для облаштування квартир в ЖК ChicagoCentralhouse (ЖК Чикаго) вибирають саме нас?

    Компанія NSDgroup спеціалізується на дизайні квартир, а також їх ремонті. Ми працюємо в цій сфері вже не перший рік, тому готові запропонувати високоякісні послуги. У своїй діяльності прагнемо впроваджувати різні нововведення, використовуємо інноваційні технології, завдяки чому результат перевершує ожіданія.Наші дизайнери контролюють всі процеси з самого початку і до повного завершення. Повірте, ви будете раді співпраці з нами.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин