Ремонт і дизайн квартир від NSDgroup в ЖК «Каховська»

ЖК «Каховська» – це квартири класу комфорт. Комплекс представлений 5 будинками, в кожному з яких по 26 поверхів. Будівлі зведені за монолітно-каркасною технологією з Керамзитоблок і цегли з утеплювачем із мінеральної вати. ЖК відрізняється розвиненою соціально-побутовою інфраструктурою, достатніми за площею квартирами з відповідною плануванням. Але після покупки квартири все одно потрібно подбати про її оформленні. У цьому допоможе компанія NSDgroup, яка є професіоналом у сфері ремонту та дизайну інтер’єру.

Ремонт и дизайн квартир от NSDgroup в ЖК «Каховская»

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт і дизайн квартир від NSDgroup в ЖК «Каховська»Особливості ЖК «Каховська» в Києві
У ЖК «Каховська» в Києві пропонуються квартири з чорновою обробкою і без неї. У всіх є централізоване опалення, присутні підводи для необхідних інженерних комунікацій. Висота стель досягає від 3 до 3,5 метрів.
На даний момент весь комплекс побудований і зданий в експлуатацію. Тому можна придбати і відразу ж приступити до ремонтних робіт. Довіряти їх найкраще професіоналам, щоб квартира вийшла теплою, затишною і відповідно до особистих переваг. Ремонт и дизайн квартир от NSDgroup в ЖК «Каховская»

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК «Каховська»У комплексі є квартири з 1, 2, 3, 4 і 5 кімнатами. Пропонуються в ЖК «Каховська» планування з одним або двома рівнями. У кожній квартирі вже встановлені імпостні-ригельні енергоефективні віконні системи, які забезпечать тепло. А компанія NSDgroup зробить все інше – затишний і якісний інтер’єр відповідно до ваших побажань.
Ремонт і дизайн квартир в ЖК «Каховська»
Виділяють наступні види ремонту:
звичайний – оновлення інтер’єру;
євроремонт – з використанням матеріалів підвищеної якості;
капітальний – припускає повна зміна житла, облаштування підлог, стін, стелі, виконання перепланування і повноцінний підхід до інтер’єру.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин