fbpx

Ремонт і дизайн квартири в ЖК «Тaryantowers» від NSDgroup

Житловий комплекс «ТарьянТауерс» привертає увагу людей інноваційністю, унікальним оформленням, ексклюзивними технологіями і численними розвагами, аналогів яким немає. Стати власником квартири в цьому ЖК мріє кожен. Якщо вам пощастило, пора задуматися про ремонтні та оздоблювальних роботах, щоб квартира в ЖК «ТарьянТауерс» стала ідеальною в усіх відношеннях.

Ремонт и дизайн квартиры в ЖК«Тaryantowers» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК «Тaryantowers»

Особливості ЖК «ТарьянТауерс»

Інформацію про ЖК «ТарьянТауерс» люди гуглять за такими запитами, як « вежіблізнюкі » і « баштіблізнюкі ». Це інноваційний комплекс, який начебто прибув з майбутнього. Але сьогодні у кожного є можливість стати його повноцінною частиною, купивши квартиру в ЖК «ТарьянТауерс».

У цьому житловому комплексі кожен може стати власником квартири з 1, 2, 3, 4 кімнатами, а також ексклюзивними пентхаусами. Площа житла варіюється від 61 до 129 кв. м. Також квартири різняться по плануванню, наявності чистової або чорнової обробки та іншими критеріями. Але головне – всі квартири функціональні, надійні, теплі і затишні.

«ТарьянТауерс» являє собою комфорт, зручність і задоволення кожної квартири. Це дійсно преміальна нерухомість, під стать якої потрібен і ремонт в приміщенні. Довірте цю роботу фахівцям NSDgroup, які зроблять все ідеально і в точній відповідності з вашими пріоритетами і побажаннями.

Ремонт и дизайн квартиры в ЖК«Тaryantowers» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн квартири в ЖК «Тaryantowers» від NSDgroup

будинки майбутнього

Спорудження по вул. Іоанна Павла II (Патріса Лумумби), 12 дозволить кожному мешканцеві доторкнутися до майбутнього. Є можливість прогулятися по всім дахах, які з’єднані між собою мостами зі скла і в два рівня. Також пропонується насолодитися видами на мальовничу столицю через скляний прозорий підлогу.

Нагорі « Траян » відкрито ресторан з панорамними вікнами, парк, який працює цілий рік, з зимовим садом і штучно створеним озером, унікальні розваги та музей майбутнього. Все це доступно мешканцям і їх гостям в ЖКTaryanTowers.

Ремонт и дизайн квартиры в ЖК«Тaryantowers» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт і дизайн квартири в ЖК «Тaryantowers»

Ремонт і дизайн від NSDGroup в TaryanGroup

Високоякісні ремонтно-оздоблювальні роботи пропонує компанія NSDGroup за розумною ціною і в обумовлені договором строки. Ми здійснюємо обробку квартир і будь-яких інших приміщень в ЖК «ТарьянТауерс» . У внутрішнього оздоблення є три визначальні чинники: час, гроші і професіоналізм тих людей, яким ви довірили цю роботу. Будьте впевнені, обстановка створюється саме зараз, на цьому етапі.

Багато в чому це не тільки справа смаку, але ще і справа техніки. Коли мова заходить про майстерну роботу, про справжній прикрасі будинку, потрібна майстерність і складна технологія. А в цьому фахівці компанії NSDGroup кращі в своїй сфері, що можуть підтвердити численні відгуки задоволених клієнтів.

Ремонт и дизайн квартиры в ЖК«Тaryantowers» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн інтер’єру в ЖК «Тaryantowers» від NSDgroup

Також ми можемо зробити якісний ремонт – відремонтуємо будь-яку кімнату або квартиру повністю так, щоб вони знайшли нову, насичену фарбами життя. NSDGroup оперативно виконує ремонтно-оздоблювальні роботи із застосуванням екологічно чистих матеріалів. У нас великий вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, тому ви без сумнівів отримаєте саме те, що очікуєте. Залишилися питання? Задавайте їх консультантам.(Пока оценок нет)
Loading...

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин