Ремонт і дизайн квартири в ЖК «Тaryantowers» від NSDgroup

Житловий комплекс «ТарьянТауерс» привертає увагу людей інноваційністю, унікальним оформленням, ексклюзивними технологіями і численними розвагами, аналогів яким немає. Стати власником квартири в цьому ЖК мріє кожен. Якщо вам пощастило, пора задуматися про ремонтні та оздоблювальних роботах, щоб квартира в ЖК «ТарьянТауерс» стала ідеальною в усіх відношеннях.

Ремонт и дизайн квартиры в ЖК«Тaryantowers» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК «Тaryantowers»

Особливості ЖК «ТарьянТауерс»

Інформацію про ЖК «ТарьянТауерс» люди гуглять за такими запитами, як « вежіблізнюкі » і « баштіблізнюкі ». Це інноваційний комплекс, який начебто прибув з майбутнього. Але сьогодні у кожного є можливість стати його повноцінною частиною, купивши квартиру в ЖК «ТарьянТауерс».

У цьому житловому комплексі кожен може стати власником квартири з 1, 2, 3, 4 кімнатами, а також ексклюзивними пентхаусами. Площа житла варіюється від 61 до 129 кв. м. Також квартири різняться по плануванню, наявності чистової або чорнової обробки та іншими критеріями. Але головне – всі квартири функціональні, надійні, теплі і затишні.

«ТарьянТауерс» являє собою комфорт, зручність і задоволення кожної квартири. Це дійсно преміальна нерухомість, під стать якої потрібен і ремонт в приміщенні. Довірте цю роботу фахівцям NSDgroup, які зроблять все ідеально і в точній відповідності з вашими пріоритетами і побажаннями.

Ремонт и дизайн квартиры в ЖК«Тaryantowers» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн квартири в ЖК «Тaryantowers» від NSDgroup

будинки майбутнього

Спорудження по вул. Іоанна Павла II (Патріса Лумумби), 12 дозволить кожному мешканцеві доторкнутися до майбутнього. Є можливість прогулятися по всім дахах, які з’єднані між собою мостами зі скла і в два рівня. Також пропонується насолодитися видами на мальовничу столицю через скляний прозорий підлогу.

Нагорі « Траян » відкрито ресторан з панорамними вікнами, парк, який працює цілий рік, з зимовим садом і штучно створеним озером, унікальні розваги та музей майбутнього. Все це доступно мешканцям і їх гостям в ЖКTaryanTowers.

Ремонт и дизайн квартиры в ЖК«Тaryantowers» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт і дизайн квартири в ЖК «Тaryantowers»

Ремонт і дизайн від NSDGroup в TaryanGroup

Високоякісні ремонтно-оздоблювальні роботи пропонує компанія NSDGroup за розумною ціною і в обумовлені договором строки. Ми здійснюємо обробку квартир і будь-яких інших приміщень в ЖК «ТарьянТауерс» . У внутрішнього оздоблення є три визначальні чинники: час, гроші і професіоналізм тих людей, яким ви довірили цю роботу. Будьте впевнені, обстановка створюється саме зараз, на цьому етапі.

Багато в чому це не тільки справа смаку, але ще і справа техніки. Коли мова заходить про майстерну роботу, про справжній прикрасі будинку, потрібна майстерність і складна технологія. А в цьому фахівці компанії NSDGroup кращі в своїй сфері, що можуть підтвердити численні відгуки задоволених клієнтів.

Ремонт и дизайн квартиры в ЖК«Тaryantowers» от NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн інтер’єру в ЖК «Тaryantowers» від NSDgroup

Також ми можемо зробити якісний ремонт – відремонтуємо будь-яку кімнату або квартиру повністю так, щоб вони знайшли нову, насичену фарбами життя. NSDGroup оперативно виконує ремонтно-оздоблювальні роботи із застосуванням екологічно чистих матеріалів. У нас великий вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, тому ви без сумнівів отримаєте саме те, що очікуєте. Залишилися питання? Задавайте їх консультантам.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин