Ремонт і розробка дизайн-проекту в ЖК Галактика – роботи під ключ

компанія NSDgroup надає повний спектр послуг з ремонту, будівництва. За більш ніж 15 років плідної праці ми проявили себе як надійна бригада професіоналів. Всі роботи виконуються якісно, в чітко встановлені терміни. Ми пропонуємо перелік послуг по ремонту квартир в житловому комплексі Галактика – від розробки дизайн-проекту до завершального облаштування інтер’єру.

ЖК Галактика Київ – комфортне сузір’я квартир з шикарним ремонтом

Галактика ЖК Київ – це новобудови виконані у вигляді сузір’я. Кожен монолітно-каркасний будинок кварталу носить власну назву: «Ліра», «Октант», «Оріон», «Пегас», «Персей», «Фенікс». Це зручне, сучасне житло розташоване на лівому березі Дніпра. Поруч знаходяться: мальовничий Русанівський канал, зелені масиви Гідропарку і різні пляжі. До станції метро «Лівобережна» всього 7 хвилин пішим ходом.

ЖК Галактика

Зручна транспортна розв’язка, розвинена інфраструктура забезпечують новоселів житлового кварталу абсолютно всім необхідним для комфортного життя. Торгові комплекси, кінотеатри, ресторани, навчальні заклади, медичні заклади знаходяться в безпосередній близькості.

Професіонали компанії NSDgroup візьмуть на себе всі турботи, пов’язані з дизайн-проектом, ремонтом, створенням унікального інтер’єру відповідно до вподобань замовника. Ремонт виконується за заздалегідь складеною з клієнтом кошторисі в чітко встановлені терміни. Ми дбаємо про власну репутацію і звикли здавати об’єкти з першого разу.

ЖК Галактика – ціни на ремонт і дизайн-проект

Головний фактор, що впливає на вартість ремонту, – розмір квартири. Щоб зрозуміти, у скільки обійдеться робота, потрібно побачити обсяг, зрозуміти, що хоче замовник. Тільки після цього можна скласти кошторис.

Житловий комплекс Галактика – це сім 25-поверхових будинків. Тут можливо підібрати 1-2-3-кімнатне житло загальною площею від 43 м 2 до 189 м 2 . Квартири реалізуються з чорновою обробкою. Це досить зручно з огляду на те, що здійснюється значна економія коштів на підготовку стін, стелі, підлоги до ремонту.

Компанія NSDgroup не тільки виконає обробку приміщень, враховуючи побажання клієнтів, але і допоможе розробити ексклюзивний дизайн, підібрати меблі, оздоблювальні матеріали, предмети інтер’єру.

В основні моменти розробки дизайну входять:

Після затвердження проекту замовником можна приступати до ремонтних робіт. Завдяки застосуванню професійного обладнання, інноваційних технологій ми виконаємо високоякісний ремонт в чітко встановлені терміни.

Ремонтні роботи в новобудові здійснюються поетапно :

У новоспоруджуваної ЖК Галактика Київ ціна на ремонт квартир від компанії NSDgroup порадує клієнтів демократичністю Звертайтеся до нас за докладними підрахунками, щоб дізнатися підсумкову вартість робіт.

ЖК Галактика

Професійний ремонт в ЖК Галактика – відгуки вдячних клієнтів

Квартири в житловому комплексі Галактика вибирають люди, які мають уявлення про переваги життя на лівому березі Дніпра. Тут прекрасне розташування, добре розвинена інфраструктура. Квартири комплексу сплановані таким чином, щоб кожен квадратний метр житла був корисний. Тут немає нічого зайвого, приміщення світлі, комфортні, з гарною ізоляцією . Залишилося лише зробити ремонт мрії!

Як вже говорилося, компанія NSDgroup більше 15 років на будівельному ринку України. За цей час до нас зверталося безліч задоволених клієнтів. На нашому сайті присутні приклади робіт, які говорять самі за себе. Основна мета компанії – сумлінно виконати весь комплекс послуг, щоб ремонт довгі роки радував власників квартир. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію на протязі одного року.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин