Розробка дизайнерського проекту, ремонтні та оздоблювальні роботи, декорування інтер’єру в ЖК Липинка

омпанія NSDgroup вже більше 15 років займається ремонтами, створенням дизайн-проектів і облаштуванням інтер’єрів. На рахунку фірми велика кількість вдало реалізованих проектів і тисячі задоволених замовників. Компанія пропонує повний спектр послуг з ремонту апартаментів в ЖК Липкина, починаючи від підбору матеріалів для обробки і до декорування площі.

ЖК Липинка

Липинка ЖК: унікальний дизайн-проект кожної квартири

Житлові комплекси Липинка займають багато території, але вдома мають по 5 – 6 поверхів. Така концепція дозволяє позбавити від давить відчуття і дає можливість максимально наповнити площа світлом. В ході будівництва були використані цегляні технології і натуральні сертифіковані матеріали, що дозволяють зберігати тепло всередині приміщення і економити на комуналці.

Липинка ЖК має шість особливостей:

Представлений ЖК став новим малоповерхових районом, нетиповим для столиці. Він складається їх 4-х кварталів. Перший має 8 п’ятиповерхових будинків. Архітектурна концепція району розроблена компанією SG. Її розробники взяли за основу світовий тренд і створили комфортне, стильне і екологічне житло.

ЖК Липинка 2 квартал

Другий квартал комплексу Лінінка складається з 11 шестиповерхових будинків. Це гідне продовження ексклюзивного європейського проекту. Квартал відображає сучасний тренд в архітектурі, адже його будинку мають просторі і ергономічні планувальні рішення, а також концепція продумана з урахуванням організації відпочинку мешканців.

 

ЖК Липинка

Житловий комплекс Липинка 3 і Липинка 4

Третій квартал продовжує традиції малоповерхової забудови, тому складається з 13 будинків, які мають по 6 поверхів. Він також продовжує архітектурну концепцію мікрорайону. Четвертий квартал складається з 11 будинків, що мають шість поверхів.

Недостатньо придбати квартиру в одному з комплексів, важливо перетворити її в приміщення, яке не хочеться залишати. Створити затишок, облаштувати апартаменти допоможуть фахівці компанії NSDgroup.

ЖК Липинка в Києві: сучасний дизайн і оригінальне оформлення інтер’єру

Сучасний житловий комплекс пропонує квартири класу комфорт. Всього будинків налічується 42, а апартаментів – 920. Продається житлова площа під ремонт , що вигідно для власників, адже вони можуть самостійно здійснити оздоблювальні роботи та декорування.

Якщо хочете втілити мрію в реальність, звертайтеся до дизайнерів компанії NSDgroup. Ми гарантуємо, що обробка буде виконана з урахуванням побажань замовника, а дизайн буде продуманий до дрібниць.

Співробітники NSDgroup, розробляючи проект для ЖК Липинка Київ, здійснюють шість завдань:

  1. Розробляють концептуальне рішення інтер’єру. Вони ретельно аналізують об’єкт, підбирають різні варіанти планування.
  2. Розробляють оформлення інтер’єру, підбирають меблі, декор. Ще створюють упорядковане простір для життя.
  3. Показують замовникові 3D-візуалізацію проекту.
  4. Готують будівельні креслення і робочі документи.
  5. Реалізують проект «під ключ».

Клієнти компанії – мешканці ЖК Липники, а також другого, третього і четвертого кварталів. Довіривши оформлення житлової площі професіоналам, ви не пошкодуєте. Підсумковий результат буде на 100% ідеальним, адже в роботі використовуються інноваційні будівельні технології.

 

ЖК Липинка

Фото @nsdgroup.com.ua_: Інтер’єр в ЖК Липинка

ЖК Липинка відгуки клієнтів

Житловий комплекс Липинка потребує якісного ремонту від надійної компанії. В ході роботи фахівці NSDgroup орієнтуються на особливості приміщення. Така концепція дозволяє грамотно вибрати оздоблювальні матеріали, створити освітлення, електрику і врахувати всі нюанси. У кожному проекті дизайнери створюють максимальний рівень комфортності, надійності та багатофункціональності.

Компанія NSDgroup пропонує:

Сучасне грамотно оформлене простір в новому будинку з затишним і стильним інтер’єром – це мрія, яка легко здійснюється фахівцями NSDgroup. Більше тисячі клієнтів довірили нам свої квартири і залишилися задоволені.

Комплекс Липинка: ціна ремонту і дизайнерського проекту

При створенні дизайн-проектів для ЖК Липинка ціни за послугу будуть залежати обсягу робіт, часу, який витрачає фахівець, і площі об’єкту. Також на вартість впливають тип приміщення і кількість послуг, що надаються. Для кожного замовника підсумкова ціна розраховується в індивідуальному порядку .

Компанія NSDgroup гарантує дотримання термінів здачі об’єкта, надання послуг особистого виконроба і розробку індивідуального дизайну інтер’єру. У штаті значаться 7 дизайнерів з п’ятирічним робочим стажем і 94 фахівця. Проекти розробляються, враховуючи побажання клієнта, і включають 5 етапів:

Коли проект узгоджений з клієнтом, співробітники приступають до реалізації. Об’єкти здаються в обумовлені терміни, а на виконані роботи надається річна гарантія.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин