Соціальна програмв Scolarship від компанії NSDgroup на грант для оплати навчання

Компанія NewDesign оголошує про старт конкурсу на грант в розмірі 10000 грн.

расчитатьСоціальна програма Scolarship від компанії NSDgroup на грант для оплати навчання

Компанія NewDesign повідомляє про старт конкурсу на грант у розмірі 10000 грн. Це ідеальна можливість для студентів, які навчаються у вищих та середньоспеціальних навчальних закладах, отримати допомогу для навчання. Переможцю конкурсу суму буде перераховано на навчальний рахунок для оплати річного навчання.

Чому ми проводимо програму?

Саме у молоді прихований потенціал, який допоможе розвиватися не лише самому студенту, а й таким компаніям як наша. Отримавши матеріальну допомогу, студент більше часу приділятиме своїй освіті, а не вирішенню фінансових питань.

В результаті ми отримаємо висококваліфікованого спеціаліста, який, без сумніву, принесе користь суспільству, а можливо, і нашій компанії. Ми не прив’язуємо пропонований грант конкретно до своєї компанії, тому що головним завданням програми є виявлення потенціалу та його розвиток.

Після отримання диплому молодий фахівець сам вирішить, куди направити свої знання та навички.
Компанія NewDesign оголошує про старт конкурсу на грант в розмірі 10000 грн. Це ідеальна можливість для студентів, які навчаються у вищих і середньоспеціальних навчальних закладах, отримати допомогу для навчання. Переможцю конкурсу сума буде перерахована на навчальний рахунок для оплати річного навчання.

Чому ми проводимо програму?

Саме в молоді прихований потенціал, який допоможе розвиватися не тільки самому студенту, а й таким компаніям, як наша. Отримавши матеріальну допомогу, студент більше часу стане приділяти своїй освіті, а не вирішенню фінансових питань.

В результаті, ми отримаємо висококваліфікованого фахівця, який, без сумнівів, буде дуже корисним суспільству, а, можливо, і нашої компанії . Ми не прив’язуємо пропонований грант конкретно до своєї компанії, тому що головним завданням програми є виявлення потенціалу і всіляке його розвиток.

Після отримання диплома молодий спеціаліст сам вирішить, куди направити свій знання і навички.

Хто бере участь у програмі?

Стати володарем великого грошового гранту зможе абсолютно будь-який бажаючий молодий чоловік, який є учнем або студентом, який отримує свою освіту на платній основі. Ми хочемо допомогти вирішити матеріальне питання, стимулюючи до навчання і розвитку. Специфіка навчання неважлива, нас цікавить тільки результат, тобто готовий матеріал на задану тематику.

Умови прийняття участі в розіграші гранту

Щоб отримати грант, потрібно стати переможцем в конкурсі. Умовами участі в ньому є створення унікального і цікавого есе, дослідження або доповіді на тему дизайну інтер’єрів в квартирах, приватних будинках і офісах. Ви можете охопити будь-яку сферу в рамках тематики, описати загальні деталі або зробити поглиблене дослідження в одному напрямку.

Розмір підсумкової роботи може бути будь-яким на розсуд автора, але не менше 3 тис. Символів. Якщо у вас є талант і ви хочете більш повно розкрити тему, ми не обмежуємо вас в обсязі роботи. Для посилення ефекту від прочитання вашої роботи вона може бути супроводжуватися оригінальними фото, схемами, графіками або підкріплено якісним відео.

Ми приймаємо всі варіанти роботи, головне, щоб вона була унікальною, якісної і грамотно оформленої з дотриманням всіх правил і лінгвістичних вимог.

Як представити свій матеріал?

Фото @nsdgroup.com.ua_: Програма

Після того як робота буде готова, її необхідно відправити нам. Для цього надішліть файл нам на пошту або розмістіть його:

У всіх варіантах розміщення обов’язково робіть позначку про те, що ця стаття написана в рамках проекту Scolarship.

Період проведення програми

Надсилати готові проекти ви можете до 1 липня 2020 г. Після того як ми ознайомимося з усіма роботами, 10 липня 2020 р будуть оголошені результати.

Всім переможцям буде надано грант, який ми перерахуємо на навчальний рахунок ВНЗ чи іншого навчального закладу.

Для участі в програмі необхідно зареєструватися, заповнивши кілька рядків у формі.Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин