Грецький стиль риси дизайну в інтер'єрі будинку або квартири

Еллада - древня країна, що подарувала світові міфи, філософію, математику, космологію, демократію, культуру і своєрідний архітектурний і інтер'єрний стиль. Оздоблення будинку в грецькому стилі - це дует старих традицій і нових колірних рішень.

  • Від 27 дол / м2 розробка дизайн проекту
  • 7 Дизайнерів з абсолютним почуттям стилю
  • Більш 350 проектів за 15 років роботи
  • 60% клієнтів приходять за рекомендацією
расчитать

Особливості грецького інтер'єру

Грецький стиль в інтер’єрі та архітектурі сподобається тим, хто любить строгість класики, простоту і гармонію в розстановці меблів.

  1. Використання білого, бежевого, пісочного, синього і блакитного, оливкового і світло-зеленого кольорів. Ці фарби нагадують грецьку острівну природу: білі пляжі, морську синяву, зелень оливкових гаїв.
  2. Грецький інтер’єр відрізняється грубою обробкою плоских поверхонь: стіни і стеля в одному кольорі, покриваються шорсткою штукатуркою, імітацією каменю або фарбуються в білий колір. Стіни можна прикрасити мозаїкою або малюнками на міфологічну тематику. Стеля може мати дерев’яні поперечні балки натурального кольору або бути пофарбованим в загальний тон, ліпнину по периметру. Пол викладають мозаїкою з національними орнаментами, плиткою в грецькому стилі, каменем, грубими дошками світлого кольору.
  3. Текстиль – натуральні тканини: бавовна, льон. Фіранки простих форм, однотонні або з орнаментом зиґзаґоподібних хвиль. Подушки, покривала, постільна – в одній колірній гамі з кімнатою.
  4. Глиняні амфори, порцелянові вази, ліпнина, колони, напівколони, ніші в стінах, скульптури оголених давньогрецьких богів і міфологічних героїв – все елементи декору наповнюють інтер’єр в грецькому стилі духом стародавньої Еллади.

Такий інтер’єр дихає спокоєм, призначений для відпочинку і споглядання прекрасного.

Будинок в грецькому стилі

Грецький стиль підходить як для маленького будинку, так і для просторої вілли з високими стелями і аркообразной вікнами. У будинку в грецькому стилі з маленькою площею не використовують ліпнину під стелею, колони і масивні скульптури, так як всі ці елементи крадуть простір. А будинок Еллади повинен дихати повітрям і простором.

У великих віллах більше можливості втілити декоративні прикраси Стародавньої Греції. Вітальня – головне місце відпочинку, помпезність колон і аркообразной виступів в стінах з амфорами згладжує камін. Осередок обробляють ліпниною з орнаментами, викладають каменем, прикрашають статуетками і кораблями. Меблі можуть бути простої форми або з класичними елементами (округлими формами, прошивкою, різьбленими деталями).

Спальня в такому стилі не переобтяжена меблями – тут тільки ліжко, лавка, крісло і тумба. Ліжко з дерева може мати різьблені деталі з обрисами грецьких скульптур і орнаментів. Розташовується навпроти вікна. Затишку кімнаті надають подушки і настінні світильники.

Розрахуйте попередню вартість
дизайну
заощадивши до 30% свого бюджету і до 70% часу

Дайте відповідь на 6 запитань і отримаєте гарантований подарунок на вибір
Розрахунок пройдено на 75%
Питання 1:
Де необхідно зробити дизайн?
Питання 2:
Прикріпіть файл з плануванням
Оберіть файл
або
Укажіть площу приміщення
м 2
Питання 3:
Який стиль вам ближче?
Питання 4:
Відзначте які матеріали в обробці вам би хотілося бачити?
(Множинний вибір)
Питання 5:
Чи необхідний ремонт і розрахунок вартості ремонту?
ми вже приступили до розрахунку
В КІНЦІ ОБЕРІТЬ
СВІЙ ПОДАРУНОК

залишилися питання?

Або залиште номер, ми зв'яжемося з вами

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин