Вишуканий інтер'єр в середземноморському стилі

Домашній інтер'єр в середземноморському стилі поєднує простоту і романтику країн Європи. Спокійні природні відтінки, присутність деревини, заліза, тканин. У будь-якому приміщенні відмінно поєднуються лаконічність, простота і комфорт. Сонячні, барвисті морські країни втілюються в кожному куточку оселі.

  • Від 27 дол / м2 розробка дизайн проекту
  • 7 Дизайнерів з абсолютним почуттям стилю
  • Більш 350 проектів за 15 років роботи
  • 60% клієнтів приходять за рекомендацією
Докладніше

Чим прекрасний середземноморський стиль

Люди, які проживають біля узбережжя Середземного моря, кожен свій день проводять в дружній атмосфері, яка відображається невимушеним дизайном. Меблі має наліт рустики, декор виготовляється з дерев’яних або кованих елементів. Відмінні риси такі.

  1. Щоб оформити свій будиночок в середземноморському стилі, яскраві природні кольори повинні бути присутнім всюди. Сині, зелені, фіолетові, коричневі – головні кольори.
  2. Натуральні природні матеріали: деревина, метал, скло, камінь використовуються на кожному кроці.
  3. Дизайнери, застосовуючи середземноморський стиль в інтер’єрі, здійснюють кладку підлог з кераміки. Утеплити такий матеріал допомагає килимок. Також можна використовувати ламінат з малюнком дерева або вибілені дошки з шорсткою поверхнею.
  4. Природність морського стилю розбавляють яскравими елементами текстилю: подушки, килимки, ліжко.
  5. Стелі в приміщенні повинні бути високими з матовою пісочної або молочної поверхнею. Оригінальний середземноморський стиль будинку передбачає декорування стелі балками з дерева.

Фіранки легкої тканини, однотонні. Іноді присутні ненав’язливі малюнки. Для прикраси не використовують кисті і ламбрекени, драпірування.

Затишна квартира, середземноморські мотиви

Оформлена квартира в лаконічному стилі середземномор’я не терпить зайвих деталей. Стіни обробляються штукатуркою і фарбуються в світлі тони. Деталі інтер’єру повинні бути корисними, щоб не утяжеляли дизайн зайвими елементами. Невитіюватість, лаконічність – візитна картка даного виду оформлення. Елементи мозаїки повністю доповнюють стиль. Використовувати її можна в будь-якому куточку приміщення.

Середземномор’ї в спальні

Для обробки спальні в популярному середземноморському стилі необхідно вибрати сюжет. Італійський передбачає наявність грубих сільських рис в оформленні. Чарівно виглядає темна підлога, розкішна велика меблі зі стильовими акцентами, дерев’яні балки на стелі. Яскраві кольори можна застосувати до постільною комплектів. Фон повинен бути в нейтральних відтінках. Також дуже популярно використання венеціанської штукатурки.

Мотиви Греції легко відрізняються по морським відтінкам. Сині відтінки добре перегукуються з білим. Щоб з’єднати древній і сучасний стилі, наносять грецькі візерунки на стелю і ліжко.

Середземноморський стиль спальні може бути універсальним. Теплий декор з класичними і нетрадиційними мотивами формує ідеальне привабливе простір. Багата ліжко з минулих століть відмінно поєднується з сучасними лампами, ніжними гардинами і постільними речами.

Розрахуйте попередню вартість
дизайну
заощадивши до 30% свого бюджету і до 70% часу

Дайте відповідь на 6 запитань і отримаєте гарантований подарунок на вибір
Розрахунок пройдено на 75%
Питання 1:
Де необхідно зробити дизайн?
Питання 2:
Прикріпіть файл з плануванням
Оберіть файл
або
Укажіть площу приміщення
м 2
Питання 3:
Який стиль вам ближче?
Питання 4:
Відзначте які матеріали в обробці вам би хотілося бачити?
(Множинний вибір)
Питання 5:
Чи необхідний ремонт і розрахунок вартості ремонту?
ми вже приступили до розрахунку
В КІНЦІ ОБЕРІТЬ
СВІЙ ПОДАРУНОК

залишилися питання?

Або залиште номер, ми зв'яжемося з вами

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин