Стиль гранж: створюємо атмосферне дизайн інтер'єру

  • Від 27 дол / м2 розробка дизайн проекту
  • 7 Дизайнерів з абсолютним почуттям стилю
  • Більш 350 проектів за 15 років роботи
  • 60% клієнтів приходять за рекомендацією
Докладніше

Стиль гранж в інтер'єрі: поєднання простоти і гармонії

Можна сказати, що стиль гранж поєднує непоєднуване: простоту заміського життя разом з класичною розкішшю аристократичності. Прийнято вважати, що напрям зародився у Франції в 19 столітті. Початок йому поклали буржуа, які прагнули до спокійного, комфортного провінційного життя.

На сьогоднішній день стиль гранж в інтер’єрі використовують для оформлення світлих просторих приміщень. Підійде для тих, хто хоче створити в своєму будинку атмосферу автентичності і затишку.

Стиль інтер’єру гранж – це поєднання суперечностей. Тут гармонійно поєдналися простота оформлення, комфортні меблі, вільний простір, ефект старовини, недбалості і виключно натуральні матеріали.

Інтер’єр гранж відрізняться такими особливостями:

  1. Оздоблення і матеріали. Це перше, що кидається в очі. Тут не буде надмірностей, позолоти, ліпнини, барельєфів. Ставка ставиться на натуральність, природність. Вітаються ділянки стін з кам’яної кладкою і штучно зістареної штукатуркою. За основу беруть камінь, цегла, дерево, бетон. При цьому вони нічим не прикриті. На підлозі використовують кахель або паркет. На стелі можна виявити дерев’яні балки. Створюється відчуття, що обробки немає зовсім або вона в занедбаному стані. Що стосується текстилю, перевагу віддають бавовні.
  2. Планування. Стиль передбачає просторі кімнати, наповнені повітрям, світлом. Вільне планування забезпечує легкість спілкування і руху.
  3. Основні кольори. Тут теж все дуже природно, гармонійно. Більшою мірою присутні теплі пастельні тони, всі відтінки білого, бежевого, коричневого, сірого. Контраст створюють за допомогою темних тонів: чорного, синього.
  4. Меблі. При виборі обстановки віддають перевагу класичним моделям з м’якими лініями. Меблі, в противагу нарочито грубим стінам, уособлює затишок. Обов’язково слід додати дерев’яні елементи: великий стіл, тумба або панелі на шафі.

Гранж стиль несе в собі ідею гармонії, досконалості і комфорту.

Стиль гранж: фото-ідеї та поради щодо оформлення

Допоможуть підібрати ідеї для створення стилю гранж в інтер’єрі фото . Не обов’язково слідувати чітким правилам для створення атмосфери, можна додати основні риси напрямки.

Поєднання дерев’яних меблів, цегляної кладки і панорамних вікон задасть тон всьому простору. Орієнтуватися слід на класику, але без химерності. Досить додати дивани, крісла ретро або 60-х років.

Незначні позначки часу на предметах і облицюванні підкреслять оформлення. Для цієї мети використовують меблі зі своєю історією або створюють її штучно. Також штучно зістругують облицювання стін, замість шпалер. Тут годі й шукати складних елементів або навмисною розкоші. Натуральні матеріали говорять самі за себе.

Найчастіше стиль гранж фото інтер’єрів представлений у вітальнях кімнатах. Вільний простір дозволяє обіграти дизайн, не захаращуючи його. Це можна зробити і в інших кімнатах. Фактурні стіни, текстиль, гра відтінків дозволяють створити легкість, якусь повітряну, невимушену атмосферу. Доповнюють великі вікна, які дають більше світла.

У такому будинку немає місця громіздким шаф, тумб, комода. Прдпочтеніе віддають відкритим полицям і стелажі. Тільки функціональні меблі. Вікна необхідно максимально відкривати світу. В якості оформлення використовують легкі штори або ролети.

Розрахуйте попередню вартість
дизайну
заощадивши до 30% свого бюджету і до 70% часу

Дайте відповідь на 6 запитань і отримаєте гарантований подарунок на вибір
Розрахунок пройдено на 75%
Питання 1:
Де необхідно зробити дизайн?
Питання 2:
Прикріпіть файл з плануванням
Оберіть файл
або
Укажіть площу приміщення
м 2
Питання 3:
Який стиль вам ближче?
Питання 4:
Відзначте які матеріали в обробці вам би хотілося бачити?
(Множинний вибір)
Питання 5:
Чи необхідний ремонт і розрахунок вартості ремонту?
ми вже приступили до розрахунку
В КІНЦІ ОБЕРІТЬ
СВІЙ ПОДАРУНОК

залишилися питання?

Або залиште номер, ми зв'яжемося з вами

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин