Кухня в стилі неокласика
Кухні відводиться особливе місце в будинку. Обстановка повинна надихати на приготування їжі. Сприяти комфортному прийому їжі. До ухня в стилі неокласикасвітла і простора. Велике приміщення можна зонувати, використовуючи теплі і холодні кольори. Робочу зону поєднують з їдальнею. Перевага – матовою текстурою фасадів. Стільниці з натурального або штучного каменю. Підлогове покриття – паркет, терасна дошка, плитка, керамограніт. Стіни обробляють венеціанською штукатуркою, фарбують фарбою, клеять шпалери. На вікна вішають штори з льону, жаккарда, шовку. Однотонні або з дрібним малюнком. Текстиль додасть приміщенню домашній затишок. Оббивка стільців і диванів повинна гармоніювати з оформленням вікон. Меблі розставляють таким чином, щоб було достатньо вільного простору. Кухню обладнали новітньою побутовою технікою. Потрібно дотримуватися балансу, щоб старовинних і сучасних деталей було порівну.
Спальня в стилі неокласика
Дизайн спальні неокласика має такі характеристики:
- комфортна, функціональна обстановка;
- спокійні тони;
- дороге оздоблення.
Спальня в стилі неокласика виглядає романтично, елегантно, умиротворено. Наповнена атмосферою спокою. Сприяє повноцінному відпочинку. Підлогове покриття з натурального дерева додасть кімнаті розкішний вигляд. Яскраві елементи декору привнесуть теплоту в простір. Головне – знати міру в акцентують деталях. Вікна завішують шторами з натуральної щільної тканини. Меблі розставляють симетрично навколо спального місця. Використовують тільки необхідні предмети невеликих розмірів. Інтер’єр неокласика не терпить скупченості. Повинно бути багато місця. Стиль неокласика в інтер’єрі передбачає багато освітлення. Світильники розташовують на різній висоті, щоб висвітлити кожен елемент декору. Використовують бра, настільні лампи.
Ванна в стилі неокласика
Санвузол оснащують сучасною сантехнікою. Використовують змішувачі в мідному, бронзовому, золотом виконанні. Показна розкіш присутня, але в невеликій кількості.
Ванна в стилі неокласика повинна включати геометричні елементи: прямокутні плити, корпусні меблі кубічної форми, паркет ялинкою. Наявність класичних елементів:
- латунні ручки, скляні вставки шафках;
- різьблені ніжки в меблів, витончені опори.
Передпокій в стилі неокласика
Особливу увагу слід приділити передпокої. Адже цю кімнату першої бачать гості при вході в будинок. Передпокій в стилі неокласика дозволить зануритися в атмосферу стриманою розкоші і затишку. Відмінно впишуться ніші з точковими світильниками. Меблі повинна відображати багатство, відповідати вимогам неокласицизму. Чудово виглядають величезні дзеркала з рамками, відкриті вішалки, м’які пуфи. Квартира в стилі неокласика може доповнюватися арками, скульптурами. Висока стеля прикрасить кришталева люстра з підвісками. Мармурове покриття підлоги підкреслить статус власника нерухомості. Стеля виконують у формі натяжна або підвісний конструкції. Може бути в кілька рівнів.