Унікальні послуги з ремонту та дизайну інтер’єру в ЖК Поділ плаза

Уникальные услуги по ремонту и дизайну интерьера в ЖК Подол плаза

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК Поділ Плаза

Одна з найбільш захоплюючих частин побудови відносин з новим будинком в ЖК Поділ плаза – це ремонт і дизайн інтер’єру. NSDgroup буде супроводжувати вас на кожному кроці в цій нелегкій справі. Маючи давні стосунки з широким колом висококваліфікованих субпідрядників – будівельників, сантехніків, електриків, дизайнерів кухонь і ванних кімнат, малярів і декораторів – ми можемо переконатися, що їхня робота відповідає вашим вимогам і бюджету. І якщо вам потрібно розмістити рояль в квартирі Поділ плаза Київ на 6-му поверсі, у нас є рішення цієї нелегкої справи.

Затишок і комфорт проживання в Поділ плаза в Києві

Уникальные услуги по ремонту и дизайну интерьера в ЖК Подол плаза

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт квартири в ЖК Поділ Плаза

Ремонт на відстані може здатися страшним, але з NSDgroup цю справу без стресу. Що стосується дизайну інтер’єру, ми пропонуємо повний спектр послуг, адже знаємо кращих майстрів і дизайнерів Києва та України, а також тих, хто пропонує бюджетні рішення.

З нашою експертною допомогою ринкова ціна вашої власності буде значно збільшена, як і будь-який потенційний дохід від оренди. Якщо ви купуєте нерухомість в якості інвестицій в оренду, ми допоможемо на кожному етапі вашого проекту для досягнення найкращого результату.

На зв’язку завжди буде менеджер проекту, який контролює, координує, вибирає постачальників і ремісників, аналізує і погоджує кошториси, допомагає в остаточних фінансових аспектах, а також управляє відносинами з архітектором і / або дизайнером інтер’єру.

Ремонт і дизайн квартир ЖК Поділ плаза

Уникальные услуги по ремонту и дизайну интерьера в ЖК Подол плаза

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайн ванної

Ми розуміємо, що у наших клієнтів будуть різні рівні вимог щодо ремонту та оздоблення нерухомості в Поділ плаза резиденс . Зв’яжіться з нами, щоб обговорити всі питання напевно, але ось кілька поширених варіантів співпраці.

ЖК Podil plaza & residence : місце, де в Києві жити добре!

Варіант 1: менеджер проекту спостерігає за всієї реконструкцією в ЖК Поділ плаза резиденс , від першого візиту до завершення ремонту. Перед початком робіт ми запропонуємо архітекторам і дизайнерам інтер’єру спроектувати вашу квартиру відповідно до побажань і потреб.

Варіант 2: аспекти декорування, дизайн, купівля обладнання і аксесуарів для квартир може відбуватися як в присутності клієнта, так без нього. Залежно від вимог ремонту це включає відвідування ринків, елітних універмагів, незалежних меблевих бутиків і спеціалізованих магазинів.

Послуги кращого ремонту і дизайну ЖК Podil plaza & residence

Уникальные услуги по ремонту и дизайну интерьера в ЖК Подол плаза

Фото @nsdgroup.com.ua_: Інтер’єр кухні в ЖК Поділ Плаза

Ми пропонуємо послуги з урахуванням ваших конкретних вказівок. Серед можливої ​​роботи з боку NSDgroup:

В першу чергу ми відвідаємо ЖК Podil plaza & residence , щоб зробити фотографії вашої власності і зібрати інформацію для попереднього вивчення. Наступний етап включає отримання пропозицій від будівельних фірм, торговців і архітекторів. Після завершення всіх відвідувань, отримання дозволів, буде дана точна інформація про вартість і терміни проекту. Коли ці деталі будуть затверджені, робота прийде в виконання.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин