Плануєте ремонт? Що найголовніше? Як використовувати простір?

Ми рекомендуємо почати з Дизайн проекта

розрахуватиЯкщо ви ставите питання, з чого почати ремонт, щоб він зайняв мінімум часу, а результат викликав лише позитивні емоції – ця стаття для вас. Для багатьох цей процес асоціюється з горами сміття, незручностями та сімейними сварками. Однак цей досить нелегкий період також може принести позитив і почуття задоволення. Необхідно лише правильно продумати послідовність ремонту поетапно. Давайте докладно розберемо рекомендації експертів. Як грамотно організувати і з чого почати ремонт у квартирі чи заміському будинку?
Послідовність ремонту

Замислюючись, з чого почати ремонт, перше, що спадає на думку – планування складності і масштабу здійснюваних робіт. А також черговість проведених дій. Якщо ви бажаєте освіжити своє житло, змінити шпалери, підлогове покриття і так далі, можна обійтися косметичними роботами. Однак, при необхідності поміняти зовнішній вигляд житла в корені, або коли планується послідовність ремонту квартири з нуля, будуть потрібні капітальні роботи. Складіть кошторис і визначитеся з бюджетом майбутніх робіт.

Не відмовляйтеся від допомоги компетентних професіоналів, які виконують якісний ремонт квартир у Києві .

Отже, з чого починається ремонт ? Першим етапом буде звільнення простору від предметів, які можуть перешкодити роботі. Спочатку винесіть з приміщення меблі або зберіть обстановку в центральній частині кімнати. Потім накрийте отриману конструкцію з предметів плівкою. Таїмо чином звільняється доступ до стелі та стін. Дорогу техніку і речі перемістіть в інше приміщення. Потім слід визначитися з дизайном майбутнього житла. Якщо планується ремонт в новобудові , послідовність робіт починається безпосередньо з пункту спілкування з дизайнером.

Територія звільнена, дизайн обраний, з чого починати ремонт? В першу чергу слід виконати найбрудніші роботи. Поміняйте вікна, підвіконня. Якщо проектували змінити планування квартири або будинку, знесіть непотрібні стіни. Тільки не забувайте з’ясувати, які з перегородок несучі, і де розташована вентиляція.

ремонт с чего начать

Фото @nsdgroup.com.ua_: Планування квартири

Послідовність ремонту квартири в новобудові, так само як і капітальні ремонтні роботи, передбачає наступним етапом прокладку комунікацій. Потрібно встановити електричну проводку, прокласти Інтернет-кабель, труби. Потім монтується звуко- і теплоізоляція, міжкімнатні перегородки. Вирізаються дверні прорізи. Встановлюються батареї опалення.

Нижче поговоримо детально, яка послідовність ремонту кімнати і всієї квартири. Також розберемо ремонт з нуля в новобудові з чого почати, і що враховувати в першу чергу.

Ремонт квартири з чого почати – основні етапи

Плануючи ремонт квартири з чого почати послідовність робіт, перш за все визначитеся з дизайном кожної кімнати. Звичайно, найкраще звернутися до досвідченого фахівця. Для приміщень, де будуть здійснюватися ремонтні роботи, необхідно створити 5 детальних ескізів. Один креслення – вид кімнати зверху, інші – кожна її стіна.

Складаючи креслення не забудьте вказати:

Визначте опцію обробки: шпалери, фарбування. Тим ділянок стін, які максимально трапляються на очі, слід приділити найретельніше увагу.

последовательность ремонта в новостройке

Фото @nsdgroup.com.ua_: Етапи ремонтних робіт

Потім, плануючи ремонт у квартирі з чого почати, визначитеся з послідовністю кімнат. Експерти рекомендують в першу чергу здійснювати роботи в приміщеннях, максимально віддалених від вхідних дверей. Таким чином можливо уникнути зайвого пилу і забруднень. На завершення робіт, щоб випадково не зіпсувати вже існуючу обробку потрібно, вибирати прохідні приміщення, коридор.

Визначтеся, як буде проводитися ремонт в квартирі з нуля, капітальний або косметичний – самостійно або за допомогою фахівців. Оптимальним рішенням стане вдатися до послуг професіоналів. Їх досвід і кваліфікація дозволяє оперативне та якісне виконання робіт. Також вам не доведеться купувати дорогі інструменти, без яких неможливо покласти плитку, залити стяжку та інше. Навіть якщо дії здаються вам нескладними, найменше відхилення або неточність не допускаються. Краще відразу звернутися до професіоналів, щоб не довелося переробляти і збільшувати витрати на ремонт.

З чого почати ремонт в кімнаті

Якщо ви плануєте, з чого почати ремонт в кімнаті, також слід скласти план. Приступати необхідно, як і було описано вище, з складання кошторису, вибору дизайну приміщення. Також потрібно визначитися, який ремонт зробити – капітальний або косметичний. У першому варіанті послідовність робіт буде такою:

Ми розглянули, з чого почати ремонт кімнати і послідовність виконуваних дій. Тепер поговоримо про оздоблювальних і капітальних роботах в приватних домоволодіннях.

З чого почати ремонт будинку

Як правило, побудувавши заміський котедж або садибу, власник планує ремонт в будинку , з чого почати і черговість виконуваних робіт. Тут також потрібно підрахувати майбутні витрати, вибрати дизайн. Однак власникам заміських будинків, на відміну від людей, яким необхідний ремонт квартири з нуля, є визначитися з кількістю і розташуванням вікон, щоб підвищити природну освітленість приміщень.

ремонт своими руками с чего начать

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт будинку

Також варто подумати про установку опалення та системи кондиціонування. В цей же час необхідно виконати ряд робіт, пов’язаних зі свердлінням, видовбування і пророблення різного роду виїмок в стінах, щоб покінчити з найбруднішими роботами і прибрати утворився сміття. Потім готується підстава для підлоги, і розлучаються комунікації. Після йде чорнова і чистова обробки стін, укосів, стелі. Це приблизна коротка послідовність і рекомендації, з чого почати ремонт будинку. Вдавшись до допомоги професіоналів, вам не потрібно буде турбуватися про виконувану роботу, вивезення сміття, доставки матеріалів та інші речі.

З чого почати капітальний ремонт квартири

Ви вирішили виконати капітальний ремонт квартири : з чого почати і який повинен бути алгоритм дій. Краще залучити до цієї справи фахівців, так як в противному випадку вам доведеться взяти на себе величезний обсяг робіт, який передбачає досвід і кваліфікацію. Наприклад, вам доведеться здійснювати електромонтажні роботи, штукатурити, фарбувати, міняти вікна, займатися розведенням комунікацій і масу іншого.

Отже, давайте розглянемо, з чого почати капітальний ремонт квартири в вигляді алгоритму.

  1. Створюється дизайнерський проект для максимально точного підрахунку виконуваних робіт, вартості будматеріалів та іншого. Потрібно врахувати найдрібніші подробиці, щоб потім не витрачати час і гроші на будь-якої забутий інструмент або матеріал.
  2. Виконується підрахунок необхідної кількості будівельних матеріалів. Рекомендується купувати останні з запасом в 10-12% від загального числа.
  3. Прораховуються витрати на транспорт: доставка матеріалів і вивезення сміття.
  4. Розписуються поетапно виконуються ремонтні дії. Вибирається кімната, з якої почнеться робота, і наступні приміщення.

Існує черговість виконання деяких дій. Наприклад, у ванній, санвузлі або кухні неможливо починати роботи з укладання плитки, поки не розведені всі комунікації. Якщо на першому місці для вас коштує якість і оперативність виконання ремонту, зверніться за допомогою до професіоналів.Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин