ЖК «Ірпінські Липки»: ремонт квартир, розробка індівідуального дизайн-проекту

З 2004 року компанія NSDgroup надає комплексні ремонтні та будівельні послуги. Наші дизайнери – майстри своєї справи, які з увагою підходять до реалізації кожного проекту. Ми пропонуємо повний спектр послуг з ремонту і обробки квартир в ЖК «Ірпінські Липки».

«Ірпінські Липки»: дизайнерська обробка квартир

В Ірпені ЖК «Ірпінські Липки» – новобудова для комфортного життя. Використання екологічно-безпечних матеріалів при будівництві відбивається на якості і надійності житлових будинків. Армований бетон, з якого виконані перекриття, відрізняється міцністю і довговічністю. Комфортний мікроклімат в «Ірпінський Липках» в Ірпені обумовлений використанням мінеральних утеплювачів, цегляної кладки і фінішного декоративного оформлення.

ЖК «Ирпенские Липки»: ремонт квартир

Секції з різною поверховістю дають можливість підібрати ідеальний по всіх параметрах варіант для життя. Житловий фонд представлений 1-, 2-, 4-кімнатними квартирами , позиціонуються, як економ-клас. Параметр відбивається на вартості житла, але не знижує його якості.

«Ірпінські Липки»: особливості обробки

Популярність ЖК «Ірпінські Липки» пояснюється розвиненою інфраструктурою. Упорядкований закритий двір, наземний паркінг, дитячі та спортивні майданчики. Вся територія, розбита на функціональні зони, висвітлюється в нічний час. Поруч з ЖК знаходиться госпіталь, продуктові магазини, аптеки.

ЖК «Ирпенские Липки»: ремонт квартир

Купівля житла в новобудові – це можливість оформити приміщення з урахуванням своїх переваг. Дизайнери NSDgroup допоможуть в досягненні поставленої задачі. Більше 15 років ми розробляємо і втілюємо в життя дизайн-проекти, які перетворюють стандартне приміщення в затишний домашній куточок.

«Ірпінські Липки» фото квартир з незвичайною обробкою

Втомилися від шуму і суєти багатомільйонного міста? Хочете прокидатися під спів птахів, а не від шуму проїжджаючого транспорту? ЖК «Ірпінські Липки» чекає вас. Багато зелені, упорядковані зони для відпочинку, чисте озеро в крокової доступності. Всі переваги заміського життя в наявності. Важливий момент: мешканці кажуть про дивовижний симбіозі життя за містом і доступності благ цивілізації.

Ергономічна планування квартир з урахуванням прогресивних тенденцій припаде до вподоби, як молодим сім’ям, так і представникам старшого віку. Потрібен дизайнерський проект квартири? Майстри компанії NSDgroup допоможуть оформити приміщення будь-якої площі. Ми охоче беремося за складні і нестандартні проекти, розуміючи, що головна мета наших клієнтів: життя в комфортних умовах.

ЖК «Ирпенские Липки»: ремонт квартир

Переваги комплексного підходу:

«Ірпінські Липки» відгуки про ремонті і обробці квартир

Хочете стати власником комфортного житла, вартість якого залишається на доступному рівні? Житловий комплекс в Ірпені виступає в якості грамотного вирішення питання. Не вірите? ЖК «Ірпінські Липки» відгуки зможуть переконати вас у зворотному. Квартири економ-класу вражають своєю демократичною ціною. Використання міцних і безпечних будівельних матеріалів, надійна теплоізоляції, яскравий декор перетворюють новобудову за містом в затишне містечко, в якому доступні всі блага цивілізації.

Мало просто купити житло. Потрібно подбати про його обробці. Дизайнери компанії NSDgroup завдяки багаторічному досвіду і креативного підходу стильно і нетривіально оформлять житлове приміщення. Ми гарантуємо чітке дотримання термінів і якість реалізації кожного проекту.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин