ЖК «Либідь»: ремонт квартир від NSDgroup

Компанія NSDgroup спеціалізується на розробці індивідуальних інтер’єрів, косметичному, капітальному ремонті квартир, приватних будинків. За 15 років плідної діяльності СК напрацювала велику клієнтську базу, поповнила портфоліо тисячею вдалих проектів, позитивних відгуків. На досягнутому керівництво та співробітники зупинятися не збираються.

Компанія здійснює будівельно-оздоблювальні роботи в житлових комплексах. Цікавим об’єктом став «Либідь», ЖК в столиці. Команда професіоналів повністю супроводить проект, починаючи від складання проекту-схеми, закінчуючи декоруванням поверхонь. Фахівці дотримуються технічні вимоги, державні стандарти, тому якість проведених заходів буде високим.

ЖК «Лыбидь»

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК Либідь

ЖК «Либідь», Київ »: місце для комфортного життя

ЖК «Либідь» розташовується в Голосіївському районі Києва, який вважається престижним. Будівля знаходиться на вулиці Казимира Малевича (колиш. Боженка), 89. Воно являє собою величезний двосекційний комплекс заввишки в 23 поверхи. Кількість квартир в будинку – 220. Відрізняється стелями в 2,7 метрів. Покупцям пропонуються одно-, двох-, трьох-, чотирьох-, п’ятикімнатні квартири габаритами 43-96 квадратних метрів.

Інвесторів, покупців приваблює зручне розташування біля станції метро «Палац« Україна ». Також мешканці відзначають розвинену транспортну розв’язку: маршрутні таксі, трамваї, тролейбуси. Необхідні об’єкти знаходяться в крокової близькості – різні магазини, лікарня, аптеки, загальноосвітні школи, дитячі садки. Жителі впевнені в завтрашньому дні.

Гарний вид з вікон квартир. Видно краса Києва, чудова архітектура. Але інфраструктури і прекрасних пейзажів мало, картинка виходить недостатньо повною. Справжні гармонія і затишок досягаються завдяки якісно виконаному ремонту та неперевершеному інтер’єру. Досягти приголомшливих результатів допоможе будівельна компанія NSDgroup. У штаті працюють досвідчені, кваліфіковані фахівці, які беруться за виконання завдань будь-якої складності. Дизайнери розроблять індивідуальний проект , прорахований до дрібниць. Додатково скористаються програмою 3D-моделювання, і замовник побачить квартиру ще до ремонту.

ЖК «Либідь»: відгуки про ремонти

Житловий комплекс «Либідь» вміщує понад дві сотні квартир. Робота з таким обсягом – це справжнє задоволення, адже в кожній квартирі є можливість дати волю польоту фантазії, зробити дійсно цікаві інтер’єри. Облаштовуючи кожну житлоплощу, можна відобразити риси характеру господарів, продемонструвати їх переваги, смаки.

Кожна деталь узгоджується з клієнтом. Правки, внесені їм, приймаються до відома, і власник отримує квартиру мрії. Він, єдиний володар, впевнений: дизайн унікальний. Тому господарі квартир залишають безліч вдячних коментарів.

ЖК «Лыбидь»

Фото @nsdgroup.com.ua_: Інтер’єр квартири

ЖК «Либідь»: ціна, послуги компанії NSDgroup

СК NSDgroup пропонує комплекс послуг по ремонту і обробці приміщень:

Вартість робіт оптимальна, відповідає високій якості.

Співпраця з компанією СК NSDgroup починається з бесіди з менеджером. Потрібно відправити повідомлення в онлайн-формі або замовити зворотний дзвінок. Співробітник призначить час для зустрічі з керівництвом. Після бесіди підписується договір. Документ є запорукою грамотного виконання заходів чітко в строк. Фахівці його дотримуються. Житловий комплекс «Либідь», Київ засяє яскравими фарбами.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин