ЖК Поетика в Києві

Житловий квартал Поетика відрізняється від інших. Він має своєрідну архітектуру. У його комплекс входить велика кількість квартир бізнес-класу. ЖК розрахований на багатих людей, які звикли до певних умов.

ЖК Поэтика в Киеве

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК Поетика

Споруди виконані в сучасному стилі. Вони включають в себе світлі і великі фасади, панорамні вікна. Всі будівлі утеплені. У кожному будинку 28 поверхів. Основна споруда комплексу розташовано за адресою вул. Дегтярівська 25а . Територія Поетики закрита і оточена парканом.

Особливості Poetica ЖК, розташованого по вул. Дегтярівська 25а

Житловий квартал знаходиться в тихому затишному районі. Він оточений красивою природою. Поруч з ним є три мальовничих парку. Мешканці кварталу можуть в будь-який час відвідати їх.

ЖК Поэтика в Киеве

Фото @nsdgroup.com.ua_: Квартира в ЖК Поетика

Присутній стилобат, який дуже добре виглядає. Усередині нього розташовані магазини, ресторани, салони краси та інші заклади для приємного проведення часу. До того ж, будова візуально піднімає будинку.

При будівництві ЖК Поетика забудовник передбачив все. На території є безліч розваг для дітей і дорослих. У будинку навіть є спеціальна дитяча кімната з пеленальним столиком. Там можна переодягти і погодувати малюків. У дворах заборонено залишати на ніч автомобілі.

При бажанні знайти оголошення про купівлю квартири в ЖК Поетика ЛУН надасть вам таку можливість. Там є пропозиції на будь-який смак, адже в комплексі всі приміщення відрізняються по метражу, кількості кімнат і планування.

Ремонт і дизайн квартир ЖК Поетика

Будівельна компанія здійснює ремонт в новобудовах і дизайн інтер’єру в квартирах. Клієнт може замовити послуги компанії.

  1. Співробітники організації дають гарантію на свою роботу.
  2. При виявленні недоліків відбуваються виправлення за свій рахунок. Замовник нічого не втрачає.
  3. Досвідчена і кваліфікована команда знаходить індивідуальний підхід до кожної людини.

При зверненні в компанію фахівці виїдуть на місце для оцінки ситуації. Всю роботу вони будуть виконувати поетапно. Після кожного етапу клієнт повинен оцінити якість ремонтних робіт, а якщо його все влаштовує – оплатити.

ЖК Поэтика в Киеве

Фото @nsdgroup.com.ua_: Квартира “під ключ” в ЖК Поетика

Людина може зайти на ЖК Поетика форум. Там можна вивчити інформацію про організацію, задати питання, а також прочитати множинні коментарі. Клієнти добре відгукуються про компанію, тому що вона виконує ремонт якісно і швидко. Співробітники знають, що таке терміни, і не зривають їх.

У команді працюють кваліфіковані дизайнери. Вони відвідають приміщення і підберуть індивідуальний дизайн, враховуючи побажання клієнтів.

ЖК Поэтика в Киеве

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт квартир в ЖК Поетика

Від чого залежить вартість ремонту в ПоетікаЖК

Ціни на послуги лояльні. Тому якщо людина захоче придбати житло в кварталі бізнес-класу і зробити в ньому перепланування, дизайн, ремонт, то він зможе собі це дозволити. Є один нюанс. Вартість послуг залежить від того, які роботи доведеться виконати. Якщо замовлений глобальний ремонт, то це буде дорожче. Також чимало коштують монтажні та електромонтажні роботи. Після виконання всіх етапів клієнт може залишити свій особистий відгук на сайті компанії.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин