ЖК «Сан Франциско» – комплексний ремонт «під ключ» від компанії NSDgroup

ЖК «Сан Франциско» – комплексный ремонт «под ключ» от компании NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК «Сан Франциско» ремонт під ключ

Компанія NSDgroup надає повний спектр послуг з будівництва, ремонтних робіт та дизайнерському оформленню приміщень. Уже понад 15 років організація втілює в життя ексклюзивні проекти та ідеї. За цей час тисячі вдячних клієнтів на власному досвіді переконалися в якості послуг і оперативності їх виконання. Одним з об’єктів, на якому компанія здійснює будівельно-оздоблювальні роботи, став ЖК «Сан Франциско». Клієнтам пропонується весь перелік послуг: від розробки дизайн-проекту до вибору дивана в вітальню.

ЖК «Сан Франциско» – комплексный ремонт «под ключ» от компании NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дизайнерське рішення для вашої квартири

Комфорт і технологічність в ЖК San Francisco Creative House Київ

Житловий комплекс San Francisco Creative House – це справжній технологічний острів, який розташувався посеред Святошинського району Києва. Його будівельна адреса – проспект Перемоги №67. Від станції метро «Нивки» до « Сан Франциско» ЖК всього 300 метрів (це приблизно 11 хвилин пішки). Крім того, в безпосередній близькості з житловим комплексом є кілька супермаркетів, магазинів і кафе. А також: парк, 2 дитячі садки, спеціалізована школа і гімназія.

ЖК «Сан Франциско» – комплексный ремонт «под ключ» от компании NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт квартири

Що стосовно архітектури, то ЖК «Сан Франциско» – це справжній будинок класу комфорт серед типових будівель. Забудовники висунули на перший план сучасну архітектуру, яка втілює риси каліфорнійського міста.

Цей проект можна описати так:

Для вибору в ЖК «Сан Франциско» майбутнім власникам доступні одно-двох-трьох-і чотирикімнатні квартири.

ЖК «Сан Франциско» (Київ) – ексклюзивний дизайн в кожну квартиру

ЖК «Сан Франциско» – комплексный ремонт «под ключ» от компании NSDgroup

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт квартири “під ключ”

У ЖК «Сан Франциско» 355 квартир, будь-яку з яких можливо зробити унікальною, не схожою на інші. Це справжнє роздолля для дизайнерів. У кожному новому проекті можна відобразити не тільки побажання майбутніх власників щодо комфорту та оформлення, але і продемонструвати їх риси характеру, смаки.

Перед початком робіт і в процесі з клієнтами узгоджується кожна деталь щодо майбутнього ремонту. Якщо замовник бажає внести правки, вони неодмінно враховуються. Робиться все, щоб власник отримав квартиру своєї мрії!

Ремонт і дизайн квартир ЖК «Сан Франциско»

У процесі ремонту фахівці NSDgroup орієнтуються на особливості конкретного приміщення. Таким чином є оптимально розробити дизайн-проект квартири, підібрати будматеріали і врахувати всі тонкощі.

Кожен клієнт компанії отримує:

В результаті замовник отримає гарну і комфортну житлоплощу з багатофункціональним, корисним простором. Квартира мрії втілитися в реальність.

ЖК «Сан Франциско» ціни на ремонт і дизайн квартири

Вартість ремонту в ЖК «Сан Франциско» формується з обсягу робіт, площі проекту і часу, який буде витрачено фахівцями. Для кожного клієнта кінцева сума вираховується в індивідуальному порядку.

Навіть якщо бюджет обмежений, цілком можливо зробити елітний ремонт квартири з відповідними матеріалами обробки. Компанія NSDgroup найсуворішим чином дотримується терміни здачі об’єкта. На всі виконані роботи надається гарантія на 1 рік.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин