ЖК WestHouse в Києві допоможе перетворити інтер’єр квартири

ЖК Вест Хаус – житловий комплекс бізнес-класу. Він розташований в Києві. Вважається одним з найпопулярніших. Комплекс побудований недавно. Кожна людина має можливість вибрати планування і інтер’єр квартири, а будівельна компанія NSDgroup допоможе зробити ремонт.

ЖК Вест Хаус

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК Вест Хаус

Житловий комплекс розташований в тихому місці, де мешканці зможуть забути про звуках автомагістралей. Він знаходиться в оточенні природи. Розмір комплексу становить 1 га. Забудовник запланував все так, щоб була присутня цілодобова охорона.

На території ЖК WestHouse є парк, зони відпочинку. Там розташовані лавочки, ліхтарики, розважальні та спортивні майданчики. По периметру стоїть високий паркан.

Комплекс складається з двох будівель: 16-ти і 25-поверхового. Покупці можуть вибрати квартиру на свій смак. Всі вони відрізняються за площею, плануванням і кількістю кімнат. Також є дворівневі приміщення з великими терасами.

ЖК Вест Хаус

Фото @nsdgroup.com.ua_: ЖК Вест Хаус

Купити квартиру в житловому комплексі можуть люди, які мають високий дохід і звикли до комфортних умов. На перших поверхах будуть розміщені аптеки, банки, магазини, салони краси, кафе та інші заклади. ЖК Вест Хаус форум наповнений позитивними відгуками про будівлі.

ЖК Внст Хаус

Фото @nsdgroup.com.ua_: Квартира в ЖК Вест Хаус

Ремонт і дизайн квартир ЖК Вест Хаус

Westhouse ЖК надає послуги з ремонту квартир, а також зі складання дизайну від компанії NSDgroup. Там працюють справжні професіонали, які виконають будь-яке побажання замовника. Має велику кількість переваг.

  1. Фахівці працюють строго по графіку. Вони знають, що таке терміни і не зривають їх.
  2. Всі дії виконуються поетапно. Після закінчення кожного замовник має можливість оцінити роботу і оплатити її.
  3. Якщо клієнта не влаштовує якість ремонту, співробітники виправлять всі за свій рахунок. При цьому будуть враховані всі побажання і вимоги.
  4. Перед початком робіт укладається договір, в якому написана фіксована сума. Вона такою і залишається.
  5. ЖК Вест Хаус (Київ) несе повну матеріальну відповідальність. А також дає гарантію на свою роботу.
  6. Ремонт виконує кваліфікована команда з великим досвідом. При цьому участь замовника не потрібно.
  7. Послуги ЖК Вест Хаус, ціна яких невисока, доступні кожному.
  8. Після проведеного етапу клієнт отримує фотозвіт на будь-який месенджер, а також чек про витрачені матеріалах.

Вартість ремонту дизайну залежить типу приміщення, його площі та кількості кімнат. Якщо робиться повне перепланування, то це дорожче.

ЖК Вест Хаус

Фото @nsdgroup.com.ua_: Ремонт квартир в ЖК Вест Хаус

Клієнт має можливість зайти на ЖК WestHouse форум , де він може подивитися портфоліо, вивчити інформацію про компанію та співробітників, почитати відгуки, задати питання. Вест Хаус більше 5 років займається ремонтами і дизайнами квартир, тому співробітники підкажуть необхідну інформацію.

Про ЖК WestHouse відгуки зазвичай позитивні. Компанія дбає про своїх клієнтів, а також про репутацію. Тому вона робить ремонт на вищому рівні, а при необхідності – готова відшкодувати збитки.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин