Декоративні стенові панелі та дерев’яні перегородки: що вибрати для розміщення в стилі мінімалізму

Дерев’яні панелі і декоративні перегородки – затребувані оздоблювальні матеріали, за допомогою яких вдається ефективно зонувати простір. Розподіл приміщення на функціональні зони підвищує комфорт перебування, дозволяє виділити окрему площу для кожного члена сім’ї або розділити простір в залежності від захоплень. Використання для цих цілей таких матеріалів, як дерев’яні панелі на стіну і декоративні перегородки, дозволяє з одного боку заощадити кошти, а з іншого – подбати про екологічність, загальній естетиці та безпеки.

Що потрібно знати про мінімалізмі?

Мінімалізм – це стиль, якому властиві строгість і помірність. Основний принцип даного стилю такий же простий і точний, як і сам стиль. Звучить він так: «Нічого зайвого».

Стиль мінімалізму має на увазі як можна менше будь-яких предметів в приміщенні і максимум вільного простору. Для нього характерні такі риси: комфорт, зручність і функціональність.

Щоб оформити інтер’єр в стилі мінімалізм, важливо знати ці прості правила.

 1. Багато простору. Перед тим як почати оформляти інтер’єр приміщення, будьте готові до того, що різних предметів, аксесуарів і меблів повинне бути по мінімуму. Великого простору можна досягти за допомогою усунення перегородок, заміни дверей між кімнатами на арки, збільшення вікон і додавання якомога більше світла.
 2. Симетрія. При оформленні інтер’єру в стилі мінімалізм необхідно витримувати симетрію, точність, чіткість і пропорційність, оскільки це важлива складова даного стилю.
 3. Багатофункціональна меблі. Оскільки для оформлення домашнього інтер’єру обраний мінімалізм, то і меблі повинні відповідати даним стилем. Слід вибирати тільки сучасні меблі з правильними геометричними формами. Потрібно, щоб вона була містка і розкладне. Знову ж, меблі повинна бути розміщена таким чином, щоб в приміщенні залишалося якомога більше вільного місця.
 4. Гарне освітлення. Як вже було сказано раніше: світло візуально розширює приміщення. Щоб додати світла, можна використовувати світлодіодні або ж з гладкими лаконічними плафонами лампи, а також великі вікна.
 5. Мінімум квітів. Використовувати можна не більше трьох кольорів, і вони повинні бути неяскравими. Наприклад, підійдуть білий, чорний, бежевий, сірий кольори. Однак інтер’єр можна доповнити одним з яскравих квітів. Хотілося б відзначити, що зараз інтер’єр в стилі мінімалізм оформляють і в яскравих кольорах, використовуючи самі незвичайні поєднання.
 6. Відсутність або невелика кількість дрібного декору. Оскільки для мінімалізму характерна точність і якийсь перфекціонізм, то елементів дрібного декору має бути дуже мало або ж не повинно бути зовсім.

Стиль мінімалізм ідеально підійде для творчих особистостей з нестандартним мисленням, а також для спокійних людей, які не люблять поспівати за модою, люблять точність і лаконічність у всьому, що їх оточує. А декоративні стінні панелі, дерев’яні перегородки допоможуть домогтися максимального комфорту оформлення.

Дерев’яні панелі в інтер’єрі: різноманітність матеріалів

Дерев’яні панелі в інтер’єрі виглядають яскраво і цікаво. Ефектні декоративні дерев’яні панелі найбільше підходять для наступних напрямків дизайну:

Щоб стінна панель допомогла дійсно прикрасити інтер’єр, зробити його ефектніше і цікавіше, потрібно відповідально підійти до вибору. Також можна придбати перегородки з дерева , що дозволяють виконати зонування простору.

Decorative wood panels

Фото @nsdgroup.com.ua_: Декоративні дерев’яні панелі

Дерев’яні стінові панелі

Стінові панелі під дерево володіють наступними плюсами.

 1. Простота установки. Щоб провести монтаж стінових панелей з деревини, не потрібно витрачати багато часу. Все тому, що потреби в проведенні тривалих підготовчих заходів немає. Щоб виконати установку, слід підготувати обрешітку і провести монтаж.
 2. Екологічна чистота. Для виготовлення стінових панелей застосовуються натуральні і екологічно чисті матеріали. Тому їх можна використовувати для обробки різних приміщень.
 3. Відмінні теплові і шумові ізоляційні параметри. Ті приміщення, які були облицьовані дерев’яними панелями для стін , відрізняються комфортними умовами. Все тому, що в них не проникає зайвий шум.
 4. Зручність. Під стельові дерев’яні панелі можна розташовувати електричну проводку або ж комунікації. Це зручно, оскільки потреби в створенні додаткових ніш немає.
 5. Щодо простий процес обслуговування. Для того щоб підтримувати стінові панелі в отличном состоянии, не потрібно витрачати багато часу. Так, для очищення можна користуватися чистою ганчіркою. З встановленою періодичністю слід проводити обробку панелей захисними складами.
 6. Підвищена міцність. На властивості, а також показники дерев’яних стінових панелей, ніяк не впливають механічні навантаження.

Стінова панель МДФ

Щоб привести в порядок приміщення, необхідно не тільки правильно підготувати поверхні, але і вибрати відповідний оздоблювальний матеріал. І серед загального числа гідне місце займає стінна панель МДФ . Її плюси:

Дерев’яні 3д-панелі

Дерев’яні 3д-панелі володіють тими ж плюсами, що і звичайні дерев’яні. Їх унікальна риса – точна відповідність різним натуральним матеріалам, можливість імітації будь-яких поверхонь. Такі стінові панелі для кімнати стають справжньою окрасою.

Декоративна перегородка в кімнаті: що вибрати?

Перегородки в інтер’єрі відіграють важливу роль. Вони сприяють гармонійному розподілу предметів інтер’єру, підвищенню загального комфорту, створення більш просторій і зручній для проживання кімнати, будинки, квартири. Важливо правильно вибрати вироби, щоб декоративна перегородка в кімнаті гармонійно вписувалася в загальне оформлення, була цікавим доповненням.

Decorative partition in the room

Фото @nsdgroup.com.ua_: Декоративна перегородка в кімнаті

Декоративні міжкімнатні перегородки

Виділяють різні декоративні міжкімнатні перегородки . До найцікавішим і досить затребуваним варіантів з дерева відносяться.

 1. Конструкція з акваріумом. Дуже затребувана для поділу, наприклад, кухні і їдальні, а також вона дозволяє ефектно декорувати простір.
 2. Ширми на роликах. Це мобільні пристрої. Їх унікальність полягає в можливості пересування. Можна легко зонувати потрібний простір, тільки коли в цьому є необхідність, наприклад, до приходу гостей.
 3. Ступінчаста перегородка. Така конструкція нагадує собою одночасно і стелаж, і арку. Її додатково можна задіяти для зберігання різних речей або сувенірів. Важливе значення – практичність, але завжди є ризик перетворити її в зону зберігання різних речей, що не буде виглядати дуже естетично.
 4. Стелажі. Одне з найбільш затребуваних і універсальних рішень. Моделі однаково добре виглядають при розмежуванні кухні та вітальні, їдальні і кухні, спальні та дитячої. Також модель досить практична – надається додатковий простір для зберігання речей.
 5. Перегородка з каменів. Це унікальний декор, який здатний додати атмосферности, романтизму, ексклюзивності будь-якій кімнаті. Найбільш цікавими вважаються моделі з двостороннім каміном, що дозволяє милуватися відкритим вогнем відразу з двох кімнат.

Виділяють і будь-які інші види перегородок, в тому числі скромні, тобто без будь-яких додаткових елементів і вставок. З їх допомогою легко домогтися гармонійного поділу простору на зону для роботи і відпочинку, готування і відпочинку, і т. Д.

Декоративні перегородки з МДФ

Декоративні перегородки з МДФ відмінно підходять для кухні. Вони славляться стійкістю до пару, вологи, температурі, радують хорошою шумоізоляцією.

Також виділяють широке розмаїття варіантів.

Перегородка з ДСП

Перегородка з ДСП – відмінна альтернатива МДФ. Вона більш доступна за ціною. Підходить для будь-яких приміщень, може відрізнятися різними кольорами.

Дерев’яні панелі: текстура і їх підбір

У таких матеріалів, як дерев’яні панелі, текстура може бути різною. Вони можуть імітувати натуральну деревину різних порід або сортів. Також затребувана дерев’яна панель, текстура якої схожа на інші натуральні матеріали.

Якщо підбирається декоративна перегородка в кімнаті , вона не обов’язково схожа на натуральні матеріали. Виділяють варіанти будь-яких кольорів, з малюнками і т. Д.

Wood panel texture

Фото @nsdgroup.com.ua_: Дерев’яна панель текстура

Стінові панелі для спальні: упор на естетику і екологічність

Стінові панелі для спальні потрібно підбирати з особливою ретельністю. Строгих обмежень немає, крім того, що всі елементи інтер’єру повинні бути нешкідливі і натуральні.

У таких приміщеннях квартир втілюються найрізноманітніші фантазії, аж до теперішнього газону в кімнаті. Але завжди важливо дотримуватися загальних норм естетики, гармонійності і екологічності. Дерев’яні панелі в повній мірі відповідають цим критеріям.

Стінові панелі МДФ для кухні

Підбираючи стінові панелі МДФ для кухні , потрібно звертати увагу на стійкість до вологи, парам, перепадів температур і загальну естетику. Саме МДФ відрізняється оптимальними характеристиками.

Також можна вибрати натуральне дерево, але його рекомендується доповнити спеціальними просоченнями або покриттями. Це поліпшить вологостійкість і стійкість до температурних перепадів, відповідно, вдасться продовжити термін служби.

Стінові панелі: фото і загальні поради по підбору

Вибираючи стінові панелі, фото в інтернеті допоможуть не помилитися. Підшукайте варіант, який подобається, а фахівці компанії NSDGroup допоможуть з розробкою інтер’єру мрії. В цілому дотримуйтеся показників екологічності, міцності, надійності та особистих уподобань.

Не варто забувати, що ремонт квартири, як і будівництво будинку, ніколи не закінчується. І може таке статися, що на той час, як буде досягнуто логічне завершення в оформленні простору, обраний стиль вже вийде з моди. Але з мінімалізмом стилем цього точно не станеться. Це одне з універсальних напрямків, а декоративні дерев’яні панелі допомагають поліпшити оформлення будинку або квартири.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин