ЖК jackhouse: для кожної квартири підберемо унікальний дизайнерський проект

Головна мета при розробці дизайнерського проекту апартаментів – це створити комфортне, зручне і стильне житло. Замовляючи ремонт з художнього плану під керівництвом досвідченого дизайнера NSDgroup, можна отримати унікальний інтер’єр, не витративши зайвого часу. Він буде відображати внутрішній світ замовника, його бажання, а також радувати функціональністю.

Дизайн-проект ЖК Джек Хаус – це потрібна послуга при комплексних ремонтних роботах, яка допоможе створити ексклюзивні і неповторні апартаменти. Сам комплекс сучасний і зручний для проживання. В ході будівництва були застосовані нові європейські технології та сертифіковані матеріали, тому споруда має високі тепло- і шумоізоляційні характеристики.

ЖК jackhouse

ЖК jackhouse в Києві – комфортабельні апартаменти з розкішною обробкою

Існує велика кількість дизайнерських течій, в яких важко розібратися простій людині. Для цього і потрібен проектувальник, який має відповідну освіту. Він розбирається у всіх дизайнерських течіях і грамотно підлаштовує їх під побутові умови громадянина.

Розробляючи проект для квартири, фахівець NSDgroup візьме до уваги спосіб життя замовника, кількість людей, що проживають в апартаментах, специфіку побудови, габарити житла і геометрію кімнат. Після вивчення всіх нюансів буде обраний стиль апартаментів.

Дизайн квартир в комплексі jackhouse kiev може бути декількох видів:

  1. Затишний – містить багато текстилю та декору. В обробці використовуються глибокі насичені фарби. Цим параметрам відповідають такі стилі: класика, Шеббі-шик, прованс, шале, вінтаж.
  2. Ультрасучасний – славиться великою кількістю світла, простору і мінімальною кількістю декору. Цим мірками відповідають стилі лофт, мінімалізм, еко, скандинавське і американське оформлення, контемпорарі.
  3. Креативний – це яскраві фарби, вітражі, фантазійний декор, нестандартні арт-об’єкти. Під ці параметри підходять стилі поп-арт, ар нуво, фьюжн, конструктивізм.
  4. Розкішний – це дорога обробка, просторі масштаби, помпезна архітектура. Цим критеріям відповідають стилі ампір, бароко, рококо і античне оформлення. Підходить для просторих квартир з високими стелями.
  5. Екзотичний – в оформленні присутній дух Китаю, Індії, Середземномор’я. Підходить стиль Марокко або Дикий Захід.

ЖК ДжекХаус: сучасний дизайн в оформлення апартаментів

Довіривши дизайн апартаментів комплексу ДжекХаус в Києві фахівця компанії NSDgroup, замовник звільняє себе від метушні. Дизайнер займається творчою частиною, а також координує дії робітників і вирішує інші організаційні питання. Співпраця починається із зустрічі працівника і замовника, огляду об’єкта і бесіди. Проект створюється, враховуючи побажання і вимоги замовника, метраж апартаментів і бюджет.

 

ЖК jackhouse

Дизайнер-проектувальник компанії NSDgroup виконує наступні завдання:

Житловий комплекс jackhouse: ціна обробки і дизайнерського проекту

ЖК ДжекХаус Київ – це 31-но поверховий будинок, розташоване на бульварі Лесі Українки, 7, в трьох хвилинах ходьби від станції метро Козловська і в 10 хвилинах від станції метро Печерська. Тут створено 256 комфортних і затишних квартир класу еліт. Житлова площа має різне планування, представлені однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні апартаменти. Висота від підлоги до стелі 3,3 метра.

ЖК jackhouse

Щоб проживання в квартирі було комфортним, важливо подбати про якісні ремонтні роботи. Не шукайте в інтернеті різних фахівців, а замовте послуги в компанії NSDgroup. У штаті працюють 7 досвідчених дизайнерів і 94 працівника, які мають багаторічний стаж і готові виконати складні роботи. Співробітники фірми NSDgroup розроблять будь-який проект , з огляду на вимоги та побажання замовника. Їх робота включає 5 етапів:

Фірма NSDgroup пропонує розробку дизайну інтер’єру для житлового комплексу ДжекХаус Київ, ціна проекту буде залежати від обсягу робіт, доручених фахівця, часу виконання та площі апартаментів. Також на вартість впливають тип приміщення і кількість потрібних послуг. Коли всі етапи робіт виконані, проект погоджений з клієнтом, співробітники компанії приступають до реалізації плану. Ми гарантуємо, що терміни будуть дотримані і об’єкт буде зданий в обумовлений час. На виконані роботи надається річна гарантія.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин