Скандинавський стиль в інтер'єрі вашого житла

Скандинавський стиль - це достаток природного освітлення, що надходить в приміщення через великі вікна, де часто немає завіс. У будівлі тепло і просторо. Невелика кількість меблів, що стоїть на призначених їй місцях, повинно забезпечувати максимальну практичність для господарів.

 • Від 27 дол / м2 розробка дизайн проекту
 • 7 Дизайнерів з абсолютним почуттям стилю
 • Більш 350 проектів за 15 років роботи
 • 60% клієнтів приходять за рекомендацією
Докладніше

Скандинавський стиль кухні надає північну свіжість інтер'єру

Скандинавський стиль кухні відрізняється наявністю в ній лише світлих тонів, що додають відчуття затишку, чистоти, яка улюблена господинями. Існують нескладні правила для оформлення скандинавської кухні.

 1. Мінімалізм. При цьому створюється відчуття вільного простору. Людина позбувається всього зайвого: меблів, обладнання, посуду.
 2. Світло. Часто похмура, сіра погода північних країн вимагає на противагу їй встановлювати в будинку комплект всіляких люстр, торшерів, бра, організовувати точкове освітлення.
 3. Контраст. Щоб підкреслити білизну кухні, використовується в невеликій кількості глибокий колірної контраст. Але він не повинен прибрати «магію» скандинавів.
 4. Натуральність. Це відбивається в матеріалах, використовуваних при виготовленні меблів, в простоті її форм. Тут немає предметів з пластику: підлога дерев’яна, стільниця з каменю, неймовірний затишок створюють живі рослини.

Кухня в скандинавському стилі виглядає дуже простий, але з продуманим плануванням інтер’єру, в якому зайняте простір виправдано і виконує свою певну функцію. У ньому не вітається начиння, розміщена на увазі, – все ховається.

Скандинавський стиль спальні - елегантність, простота, комфорт

Скандинавський стиль спальні – естетичність, нейтральна палітра відтінків в основі інтер’єру, мінімум деталей, що сполучаються з вигадливими малюнками. По застосуванню природних матеріалів інтер’єр аналогічний стилю лофт.

Особливостями дизайну спальні є:

 • використання різних матеріалів: дерева з красивим об’ємним малюнком, мідних деталей для фурнітури, оригінальної кладки, розміщення на підлозі декоративної хутряний підстилки;
 • наявність простих, підвішених до стелі світильників;
 • каркас для ліжка дерев’яний, що коливається на особливих кріпленнях, що ширяє над підлогою, можливо використовувати жорстку основу, для виготовлення якої беруться натуральні матеріали;
 • контрастні, яскраві текстильні вироби, призначені для розведення скандинавських прохолодних відтінків.

Тут немає пластику, мало стекол і дзеркал. Привабливість створюють прості і натуральні предмети. Стелі рівно оштукатурені або пофарбовані в світлі тони. Для підлогового покриття беруться паркет або ламінат, цілком імітують будова дерева. На стінах відсутні зайві деталі: полички, картини.

Розрахуйте попередню вартість
дизайну
заощадивши до 30% свого бюджету і до 70% часу

Дайте відповідь на 6 запитань і отримаєте гарантований подарунок на вибір
Розрахунок пройдено на 75%
Питання 1:
Де необхідно зробити дизайн?
Питання 2:
Прикріпіть файл з плануванням
Оберіть файл
або
Укажіть площу приміщення
м 2
Питання 3:
Який стиль вам ближче?
Питання 4:
Відзначте які матеріали в обробці вам би хотілося бачити?
(Множинний вибір)
Питання 5:
Чи необхідний ремонт і розрахунок вартості ремонту?
ми вже приступили до розрахунку
В КІНЦІ ОБЕРІТЬ
СВІЙ ПОДАРУНОК

залишилися питання?

Або залиште номер, ми зв'яжемося з вами

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин