Стиль бароко це розкіш

Бароко - стиль, вражаючий неординарністю, розкішшю і величчю. Аристократичне напрямок створено для демонстрації багатства, статусу і влади, показу бездоганного смаку власника інтер'єру. Відмінні риси - театральність, помпезність і деяка динамічність.

  • Від 27 дол / м2 розробка дизайн проекту
  • 7 Дизайнерів з абсолютним почуттям стилю
  • Більш 350 проектів за 15 років роботи
  • 60% клієнтів приходять за рекомендацією
Докладніше

Стиль бароко в інтер'єрі: визначальні риси

Стиль бароко в інтер’єрі базується на наступних рисах.

  1. Головне – велика кількість вільного простору для творчості. Кімнати повинні бути з високими стелями, обов’язковий декор у вигляді статуй і колон, ліпнини та вензелів, вітражів та монументального живопису.
  2. Кольорове оформлення має бути насиченим. Перевага тони – синій, коричневий, бордовий, зелений, теракотовий, але найвідоміше поєднання – білий з золотим. Можливо замінити білий пастельними тонами: бежевим, персиковим, пісочним. Комбінації кольорів повинні бути контрастними.
  3. Стеля повинен бути природним продовженням стельового покриття з прикрасою у вигляді живопису, ліпнини, фресок. Обов’язковий елемент – шикарна люстра (в ідеалі – кришталева, з витонченими підвісками). Оригінальні риси -роскошь на показ і багатство обробки.
  4. В оформленні стін доречні шпалери або інше покриття з ефектом тиснення, шовкографії, вензелями. Оптимальним поєднанням стануть молдинги, позолочена ліпнина, вставки з мармуру або дзеркал, фрески. Причому можна задіяти поєднання матеріалів: світла штукатурка з масивним позолоченим декором, дзеркальні поверхні і ліпнина, світлі шпалери з шовкографією і масивні ліпні рами і т. Д.
  5. Підлоги повинні стати гармонійним доповненням стилю бароко. Можливо задіяти ламінат з деревними візерунками, паркетну дошку, плитку, яка імітує граніт і мармур, а краще – натуральні матеріали. Додатково задіють килими з цікавими малюнками. В цілому підлога повинна виглядати шикарно, але не перетягувати до себе увагу.

Розрахуйте попередню вартість
дизайну
заощадивши до 30% свого бюджету і до 70% часу

Дайте відповідь на 6 запитань і отримаєте гарантований подарунок на вибір
Розрахунок пройдено на 75%
Питання 1:
Де необхідно зробити дизайн?
Питання 2:
Прикріпіть файл з плануванням
Оберіть файл
або
Укажіть площу приміщення
м 2
Питання 3:
Який стиль вам ближче?
Питання 4:
Відзначте які матеріали в обробці вам би хотілося бачити?
(Множинний вибір)
Питання 5:
Чи необхідний ремонт і розрахунок вартості ремонту?
ми вже приступили до розрахунку
В КІНЦІ ОБЕРІТЬ
СВІЙ ПОДАРУНОК

залишилися питання?

Або залиште номер, ми зв'яжемося з вами

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин