Разработка дизайн-проекта, подбор мебели, декорирование интерьера, ремонт в ЖК Френдли Хаус

Компанія NSDgroup протягом 15 років займається ремонтними роботами, декоруванням інтер’єру. Фахівці організації готові виконати будь-які будівельні роботи, розробити дизайн-проект. NSDgroup вже має чимало вдало реалізованих робіт, тисячі задоволених клієнтів. Фірма пропонує повний цикл робіт по ремонту, обробці квартир ЖК Friendly House, починаючи від вибору матеріалів і завершуючи встановленням елементів декору.

ЖК Friendly House : підберемо індивідуальне оформлення

ЖК Friendly House розташований в Києві (Дніпровський район) по вул. Панельна, 2. Ім’я комплексу дали не просто так. Це спільний продукт від лідерів на ринку новобудов – «Київміськбуд» і Стройкорпорація «Укрбуд».

ЖК Френдли Хаус

Комплекс зведений в повній відповідності зі технічними нормами. Це забезпечує гарантію надійності та належної якості. Важлива перевага – продуманість планування. Завдяки цьому гарантований комфорт проживання, зручність, що створює позитивне враження в цілому.

Friendly House – комфортний житловий комплекс. Будівля має 25 поверхів, на кожному з них розташовано 9 квартир.

Але просто придбати житлоплощу на ЖК Панельна, 2 недостатньо. Важливо облаштувати все так, щоб в квартиру дійсно хотілося повертатися. Вибрати кращий інтер’єр , додати затишок, подбати про функціональність допоможе компанії NSDgroup. Фахівці працюють легально, розробляють детальний кошторис, гарантують індивідуальний підхід, точне відповідність до встановлених термінів.

Френдлі Хаус

Комплекс Friendly House Київ сучасний, облаштований, максимально затишний для проживання. Квартири відрізняються різним плануванням, але кожна з них продумана до дрібниць. Вдале розташування комплексу – одне з його важливих переваг, серед яких також відзначають:

Френдлі Хаус – зручний житловий комплекс з розвиненою інфраструктурою. Припаде до душі одинакам, парам, сім’ям з дітьми. Доступна вартість нерухомості – додаткова перевага на користь вибору.

ЖК Френдли Хаус

Якщо хочете втілити мрію, вам готові допомогти фахівці компанії NSDgroup. Ми виконаємо всі з урахуванням побажань, підберемо меблі, елементи декору на ваше прохання. Ми можемо виконати дизайн «під ключ» , ви залишитеся повністю задоволені облаштуванням вашої оселі. Готовий варіант точно приємно здивує, ремонт робиться на 100% ідеально.

Friendly House : відгуки клієнтів

Фахівці компанії NSDgroup пропонують розробку індивідуального проекту. При співпраці вони:

Про роботу компанії NSDgroup щодо Friendly House відгуки тільки позитивні. Переконатися можна, вивчивши офіційний сайт. Там же представлені конкретні приклади робіт . Вони підтвердять якість і естетичність кожного з оформлених нами варіантів. Головне – терміни обов’язково будуть дотримані. Звертайтеся в NSDgroup для облаштування свого житла.АВТОР: Алексей Дмитриевич

Более 15 лет занимаюсь дизайном, техническим надзором. Прекрасно знаю все тонкости ремонта, ГОСТы и другие правила.

 

Образование высшее:
2000-2005г.
Киевский национальный университет строительства и архитектуры

Вам буде цікаво

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин