Стиль лофт: практичність і оригінальність

практичність і економія

  • Від 27 дол / м2 розробка дизайн проекту
  • 7 Дизайнерів з абсолютним почуттям стилю
  • Більш 350 проектів за 15 років роботи
  • 60% клієнтів приходять за рекомендацією
Докладніше

Кухня в стилі лофт для повсякденного комфорту

Кухня в стилі лофт планується з урахуванням необхідності її об’єднання з вітальні, їдальні або коридором. Стіни, що залишаються на місцях, повинні мати первозданний вигляд, що відкриває матеріали, з яких вони зроблені. Дуже важливі в плануванні кухонного простору необроблені конструкції, наявність відкритих комунікацій.
Невід’ємними складовими кулінарної промислової зони є вентиляційні та водопровідні відкриті труби, металеві елементи, які збагачують простір. Кухонний інтер’єр в стилі лофт передбачає використовувані у великій кількості натуральні матеріали:
• цегла-сирець;
• сталь;
• Скло;
• голий бетон;
• состаренная деревина.

Устаткування, освітлення, меблі в стилі лофт для кухні

Простота і мінімалістичний форм – це основа обладнання зони приготування і прийому їжі. Оригінальні конструкції витяжок, великі опалювальні батареї у вигляді пружин, раковини з граніту стануть найкращим вибором для стильного приміщення. Великі обробні дошки різних форм на стільницях – щоденне прикраса столів. Основні вимоги до лофт-інтер’єру – натуральність і мінімалізм. Меблі в кухні використовується для зберігання приладдя, побутової техніки, а також виступає елементом зонування. Робоча і обідня зони поділяються за допомогою тумби-острова або барной стійки, а також контрастною плитки на підлозі.
В інтер’єрі промислової кухні гармонійно виглядатимуть металеві плафони, рамки з розміщеними в них лампами. Цікаво виглядають світильники, що висять на товстих темних кабелях. Повна відсутність фіранок і штор на великих вікнах забезпечує природне освітлення. Єдиним прийнятним варіантом для затінення служать класичні жалюзі строгих відтінків.

Габаритний стіл в стилі лофт обладнаний стільницею з грубо обробленої дошки. Жорсткі дерев’яні стільці, шафи, навісні полиці з елементами з металу – це ідеї для просторів, спланованих в промисловому стилі. Дерево, скло, сталь – матеріали для кухонного гарнітура.

Стиль лофт в інтер’єрі кухні передбачає використання мінімальної кількості декоративних предметів. Всі вони повинні мати практичне призначення: великі старовинні годинники, ретро-аксесуари. Колірна палітра, представлена ​​натуральними і нейтральними відтінками, повинна оптично збільшувати простір.

Розрахуйте попередню вартість
дизайну
заощадивши до 30% свого бюджету і до 70% часу

Дайте відповідь на 6 запитань і отримаєте гарантований подарунок на вибір
Розрахунок пройдено на 75%
Питання 1:
Де необхідно зробити дизайн?
Питання 2:
Прикріпіть файл з плануванням
Оберіть файл
або
Укажіть площу приміщення
м 2
Питання 3:
Який стиль вам ближче?
Питання 4:
Відзначте які матеріали в обробці вам би хотілося бачити?
(Множинний вибір)
Питання 5:
Чи необхідний ремонт і розрахунок вартості ремонту?
ми вже приступили до розрахунку
В КІНЦІ ОБЕРІТЬ
СВІЙ ПОДАРУНОК

залишилися питання?

Або залиште номер, ми зв'яжемося з вами

Довірте свій ремонт
професіоналам
Оберіть найзручніший спосіб для зв'язку
Ваш телефон з кодом
*зв'яжемося протягом 20 хвилин